ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

lusso
Full Member
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 10:52

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από lusso »

sotiris!129 έγραψε:ε lusso ζε ο laurona να μεν εγραφε η αποψη μου και πολλον αλλον δαμεσα, νομιμα η οχι ειναι παλη αρνητικη!
ειναι το επονομαζομενο μια εικονα 1000 λεξεις αφου θελεις παριμιες!!!
δηλαδη τι? οι εγκλεζοι εν παλαβοι ζε εκαρτερουσαν μας εμας του εξυπνους τους κυπρεους να παμε να τους παιξουμε τους λαους? ευτιχος δηλαδη ρε κοπελια που παμε ζε μεις δηλαδη ζε απαλασουμε τους που τα επιβλαβη ιδαλιος τα εγκλεζουθκια ηταν να καμουν χρονια να δουν μαρουλουι μες τα Βig Mc τους! αδεν επιεναμε ζε μεις ηταν να αναγκαστουν να σικοσουν F16 για να καμουν καταπολεμιση!!! :geek:
ρε φιλε μου με τουντη προσεγγιση σιμενει οτι εγω η ο Α η ο Β που πεζουμε 5-10 τζικλες την εξορμηση πρεπει καθε φορα να καμνουμε προβλημα σε οσους παιζουν 30-40 γιατι εν αντιαισθητικο τζε ξερω γω... που την στιγμη που εν επιβλαβη και νομιμο δικαιωμα τους να παιζουν οσουσ μπορουν. τζε εγω τζε εσι τζε οποιοσδηποτε δαμεσα το ιδιο 8α εκαμνε
NARITAPA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 04 Φεβ 2011, 23:30

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από NARITAPA »

lusso έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:ε lusso ζε ο laurona να μεν εγραφε η αποψη μου και πολλον αλλον δαμεσα, νομιμα η οχι ειναι παλη αρνητικη!
ειναι το επονομαζομενο μια εικονα 1000 λεξεις αφου θελεις παριμιες!!!
δηλαδη τι? οι εγκλεζοι εν παλαβοι ζε εκαρτερουσαν μας εμας του εξυπνους τους κυπρεους να παμε να τους παιξουμε τους λαους? ευτιχος δηλαδη ρε κοπελια που παμε ζε μεις δηλαδη ζε απαλασουμε τους που τα επιβλαβη ιδαλιος τα εγκλεζουθκια ηταν να καμουν χρονια να δουν μαρουλουι μες τα Βig Mc τους! αδεν επιεναμε ζε μεις ηταν να αναγκαστουν να σικοσουν F16 για να καμουν καταπολεμιση!!! :geek:
ρε φιλε μου με τουντη προσεγγιση σιμενει οτι εγω η ο Α η ο Β που πεζουμε 5-10 τζικλες την εξορμηση πρεπει καθε φορα να καμνουμε προβλημα σε οσους παιζουν 30-40 γιατι εν αντιαισθητικο τζε ξερω γω... που την στιγμη που εν επιβλαβη και νομιμο δικαιωμα τους να παιζουν οσουσ μπορουν. τζε εγω τζε εσι τζε οποιοσδηποτε δαμεσα το ιδιο 8α εκαμνε
φιλε μου "καλαμαρα" χωρις να θελω να κανω τον δικηγωρο κανενος!!! στην φωτογραφια του louis setter βλεπεις 30-40 πουλια? ουτε αν εν 15 ωρον ξερεις ουτε αν εν 5 λεπτον! λιγο πρην καμεις το παραπονο σου ο dimitris savva! χωρις να θελω να προσβαλω ουτε εχω τιποτε με τον αθρωπο αλλα ζε ζιαμε βλεπεις μια φωτογραφια 20-30 πουλια το πρωι και 10-15 το απογευμα της ιδιας μερας αλλα εν λαλις τιποτε ζε για τουτι την φωτογραφια!!!
οπως και να εχει εγω απλα μια παρεθεση εκαμα ξαναδιλονω το ΔΕΝ τα κυνηγω προσοπικα ΑΑΝΝ δοκω πανω τους εν να παιξω δεν λεω αλλα δεν θα πω ΑΑΑ σημερα εν να παω για ορτικια!!!
(ασε που τα ορτικια σημερα εν δαμε αυριο οχι, οτι παιξεις επαιξες- καλιτερα ασχολιθιτε με τες φασες που τες σφαζουν στα ταισματα, τους λαους τα περτιζια που τα αποδεκατιζουν που τα τωρα) ζε παρετατε να ασχολιστε με το αν επαιξε ενας 30 ορτικια που ετσι ζε αλιος εν 0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 παγγοσμια ζε ερκουντε στην κυπρο τυχεα μονο τα 0 και παιζουμε και μις 2-3 ζε καμουμε πανικο
Τη παροιμία με το μνήμα του Αγίου Νεοφύτου ξέρεις τη Soteris!129 !!!!έτσι κατάντησες και συ......
Έτσι είναι,..άν έτσι νομίζετε...../Λουίτζι Πιραντέλλο
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ΕΑΝ ΕΒΓΑΙΝΕ Ο ADMIN ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕ ΤΟΝ BRACCO. ΓΙΑ ΣΦΑΓΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΤΛ ΚΤΛ., ΤΟΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ. ΤΟ ΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΜΕΝΟ. ΕΙΣΤΕ ΑΒΟΥΛΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΓΝΩΜΗΣ. ΣΑΣ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΝΩ ΟΤΙ ΕΑΝ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ BRACCO ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΕΚΑΜΝΑ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΕΚΑΜΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ.
ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΩΣΤΟΣ.
ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΛΥΨΑΝ ΟΙ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΠΕΡΙ ΑΓΓΛΙΚΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΤΛ ΚΤΛ. ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΜΕ ΦΑΤΣΟΥΑ.
ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΜΝΑ.
Η ΦΩΤΟ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ.
ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΤΗΣ ΣΟΜΑΛΙΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΧΩΜΕΝΗ ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΙΒΗ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ.
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Γιατρός

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από Γιατρός »

LOUIS SETTER έγραψε:ΕΑΝ ΕΒΓΑΙΝΕ Ο ADMIN ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΟΥ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕ ΤΟΝ BRACCO. ΓΙΑ ΣΦΑΓΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΤΛ ΚΤΛ., ΤΟΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ. ΤΟ ΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΜΕΝΟ. ΕΙΣΤΕ ΑΒΟΥΛΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΓΝΩΜΗΣ. ΣΑΣ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΝΩ ΟΤΙ ΕΑΝ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ BRACCO ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΕΚΑΜΝΑ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΕΚΑΜΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ.
ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΩΣΤΟΣ.
ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΛΥΨΑΝ ΟΙ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΠΕΡΙ ΑΓΓΛΙΚΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΤΛ ΚΤΛ. ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΜΕ ΦΑΤΣΟΥΑ.
ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΜΝΑ.
Η ΦΩΤΟ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ.
ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΤΗΣ ΣΟΜΑΛΙΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΧΩΜΕΝΗ ΣΕ ΜΙΑ ΣΤΙΒΗ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ.
Έτσι για να υπάρχει ισορροπία στηρίζω Σωτήρη και Λούη Σέττερ (αν τζαι ο Σωτήρης ετάραξε μου τα νεύρα με το beretta του :mrgreen: )
Xαίρομαι που άτομα δεν φοβούνται και λένε την άποψη τους- για όλους μιλώ
Σε ορισμένα/ορισμένα θέματα πρέπει να μείνουν private και φωτογραφίες όπως αυτή με τους λαγούς στη Αγγλία
Να έχετε ένα καλό τριήμερο όλοι σας και μακάρι να γνωριστούμε όλοι από κοντά
lusso
Full Member
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 10:52

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από lusso »

εν απλα μαθιματικα. 235 λαοι, 25 οπλα. 9μισι λαους ο καθενας. μεν επελλανετε τζε να λαλειτε οτι θελετε ρε "ευσυνιδιτοι κυνηγοι". που εννα πατε τζε σεις ετσι κυνηγι μεν πεξετε που 9 ο καθενας, πεξετε που 2 ετσι για να εισπραττετε τα μπραβο που τους υπολοιπους ταχα τζε καλα ευσυνηδιτοι.
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από dangerous »

ασχοληθειτε με εκεινα που πρεπει να ασχοληθειτε δειξετε την κυνηγετικη σας παιδεια στο τοπο σας και στα θηραματα σας και σταματατε να διονιζετε τον κουνουπα,,,

επαιξε ο κυπρος την αλλη φορα εναν αριθμο τσικλων στην ελλαδα εβγηκαν καπιοι καλοθελητες και εκαμαν τους εξυπνους παιζει τωρα ο ανθρωπος τους λαους παλιν να πουλησουμε πνευμα...ναι ως θεαμα ισως να μην ειναι οτι το πιο ωραιο για εναν πραγματικο κυνηγο που να εχει αφωμιομενη την εννοια τις αναζητησης και τις συλληψης του θηραματος στο μυαλο του αλλα οταν προκειται για επιβλαβη καταστασεις το πραμα αλλαζει...

σταματατε καθε λιο να δημιουργειτε θεματα χωρις λογο... και ασχοληθειτε με τα δικα μας προβληματα...
οσοι με ξερουν στο σιτε ξερουν το ποσο ευσυνειδητος κυνηγος ειμαι ομως το λεω ξεκαθαρα..οχι στην ελλαδα ουτε στην σερβια αλλλα και στην κυπρο εαν μου τυχει αποδημια ορτυκιου ή τσικλας η φασσας μια συγγεκριμενη μερα θα παιζω οσπου να λισουν οι καννες οταν προκειται για το ενδημικο θηραμα ομως το πραμα αλλαζει αρδην..

μακαρι να σωσουμε τα δικα μας θηραματα και τους ευεσθητοποιημενους για τις τσικλες και τους λαους της αγγλιας σταματατε να τους καμνετε..ελεος δηλαδη..
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΟΡΤΥΚΙΩΝ ΤΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΜ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΠΟΛΟΓΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΑ ΜΕ ΣΘΕΝΟΣ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ. ΜΕΤΑ ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΜΕ ΚΑΙ ΕΠΑΦΗ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ. Ο ΦΙΛΟΣ BRACCO. ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΟΙ. ΑΠΛΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ: ΕΑΝ Ο ADMIN ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕ, ΤΟΤΕ ΠΟΛΛΟΙ NARITARA KAI LUSSO (ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΦΕΡΝΩ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ) ΘΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ. Η JAN D ARK ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΑΝΑΛΩΜΑ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΕΝΑ "NAI"
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από AndreasDr »

LOUIS SETTER έγραψε:ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΟΡΤΥΚΙΩΝ ΤΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΜ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΠΟΛΟΓΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΑ ΜΕ ΣΘΕΝΟΣ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ. ΜΕΤΑ ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΜΕ ΚΑΙ ΕΠΑΦΗ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ. Ο ΦΙΛΟΣ BRACCO. ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΟΙ. ΑΠΛΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ: ΕΑΝ Ο ADMIN ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕ, ΤΟΤΕ ΠΟΛΛΟΙ NARITARA KAI LUSSO (ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΦΕΡΝΩ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ) ΘΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ. Η JAN D ARK ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΑΝΑΛΩΜΑ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΕΝΑ "NAI"
Φίλε μεν το γεννικέυκεις όμως διότι εγώ εξέφρασα την άποψη μου πρίν πάρει θέση ο admin, ήταν και θα έιναι η ίδια όποιος και άν έχει αντίθετη. Δέν είμαστε ούτε αρνιά ούτε καθοδηγούμενοι. Διάφωνω με τον Σωτήρη ας πούμε αλλά η άποψη του σεβαστή. :)
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
NARITAPA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 04 Φεβ 2011, 23:30

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από NARITAPA »

AndreasDr έγραψε:
LOUIS SETTER έγραψε:ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΟΡΤΥΚΙΩΝ ΤΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΜ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΠΟΛΟΓΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΑ ΜΕ ΣΘΕΝΟΣ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ. ΜΕΤΑ ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΜΕ ΚΑΙ ΕΠΑΦΗ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ. Ο ΦΙΛΟΣ BRACCO. ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΟΙ. ΑΠΛΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ: ΕΑΝ Ο ADMIN ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕ, ΤΟΤΕ ΠΟΛΛΟΙ NARITARA KAI LUSSO (ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΦΕΡΝΩ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ) ΘΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ. Η JAN D ARK ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΑΝΑΛΩΜΑ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΕΝΑ "NAI"
Φίλε μεν το γεννικέυκεις όμως διότι εγώ εξέφρασα την άποψη μου πρίν πάρει θέση ο admin, ήταν και θα έιναι η ίδια όποιος και άν έχει αντίθετη. Δέν είμαστε ούτε αρνιά ούτε καθοδηγούμενοι. Διάφωνω με τον Σωτήρη ας πούμε αλλά η άποψη του σεβαστή. :)
Πάλι χρησιμοποιείς τη φτηνή δικαιολογία του Admin,για να δικαιολογήσεις τ'αδικαιολόγητα.Ο κάθε ένας εκφράζει τις δικές του απόψεις και είνα ντροπή σου να χρησσιμοποιείς αυτά τα επιχειρήματα.Εξάλλου ΔΕΝ είδαμε καμμιά δημόσια συγνώμη ή απλολογία σου για τα ορτύκια!!!!!
Και το τελευταίο,να μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια......(όπως το στημένο/σικέ σου τάχατες "καυγά" με το Rai τη περασμένη βδομάδα..)
Έτσι είναι,..άν έτσι νομίζετε...../Λουίτζι Πιραντέλλο
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Λιπον κοπελια τουτο εν το τελευτεο ποστ που καμω μεσα σε τουτο το forum και ελπιζω να πιασει τοπο:
ειμαστε σε ενα κρατος που ο μεσος μισθος ενος ατομου 30-35 χρονον που εν οι παραπανω σας δαμεσα ειναι 1500-2000 ευρο και συνπεριφορες σαν του braco και εσεις που τον επικροτιτε και δειχνεται πως στη θεση του το ιδιο θα κανατε δειχνουν επιεικως πονιστικομαρα!
τον επεικροτιτε για τι? που εμπεικε σε μια μαντρα και εσφαγκε και εβαλε τιτλο "κυνηγι λαγου....." ειναι κυνηγι
τουτο? εσεις που κυνηγατε λαγο ετσι τους κυνηγαται???
Ολοι σας κατα καιρους φοναζεται πως εγεμοσεν ο τοπος κρεατοσυλεχτες και πως εσεις ΔΕΝ εισασται αλλα οι αλλοι ουλοι ενει! δαμε εχουμε το ακρο αοτο της κρεατοσυλογης και αντι να το επιπληξεται και να το κατακρινεται το επικροτιτε και γραφεται ποστ "μπραβο φιλε μου καλα τους εκαμες και που επιες να παω ζεγω" ζε μπλα μπλα μπλα
τι επειδη εν εξω που τα συνορα εν οκ???

Ολοι σας παλι φοναζεται για τους οικολογους/περιβαλοντιστες πως δεν μας θεωρουν "κυνηγους" αλλα δολοφονους και αιματοδιψης ατομα που η μονη μας ενεια ειναι να σκωτοσουμε χωρις να εχουμε κανενα οφελος και θελουν να μας καταργισουν το κυνηγι!!! και πραγματι μετα που τουτη την κουβεντα που καμουμε εχουν δικαιο οι μεγαλιτερη μαζα απο τους "κυνηγους" αν συνπερανω απο εσας ετσι ειναι! σκωτονεται χωρις κανενα συνεσθιμα και ενδιασμο η μονι σας εγνεια ειναι να πατισεται την σκανδαλι χωρις να εχεται επιγνοση της πραξης (φονεφση ενος θηραματου)
δεν σας απασχολη ουτε ο τροπος, ουτε το που, ουτε το ποτε... το μονο που σας ενδιαφερει ειναι να πειτε επαιξα 253 λαους!!! ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ οικολογος περιβαλοντιστης μπει και δει τουτι την φωτογραφια και τα ανοριμα για την ηλικια σας comment πουκατω οχι μονο θα μας καταργισουν το κυνηγι αλλα θα εχουν και δικαιο! Ατομα καταξιομενα στο χορο του κυνηγιου/ατομα που μεγαλοσαν μεσα στην φυση να επικροτουν σφαγες ζωων!
ΕΙΝΑΙ ντροπη σας κιριοι!!!!

Καπιοι ειπαν για ζηλεια και για αλεπουδες και κρεμασταρια...
Δεν με ενδιαφερει πιος το εγραψε και βαρκουμε να παω πισω 2 σελιδες να δω πιος ηταν!
ζηλεια εχεται εσεις που επικροτιτε τουτι την κατασταση γιατι πολι απλα εσεις θελετε να εισαστε στην θεση του braco ενω εγω και οπιος διποτε ΔΕΝ θελουμε γιατι να ζηλεψουμε?
εξαλου καλε μου φιλε οπιος και αν το εγραψε μην ξεχνας σε πιον μιλας για ζηλεια... σε καπιον που 1 και μονο κυνηγετικη του εξορμηση αντιστοιχει με 1 σεζον πολλον απο εδω μεσα!!! με λιγα λογια σε καπιον που ΔΕΝ εχει την αναγκη να πληρωσει να παει σε ξενες χωρες για να ζησει το "ονειρο" σας!
ζηλεια εχεται εσεις που βλεπεται video μεσα στο youtube απο το εξωτερικο και τρεχεται να προλαβεται να παιξεται 253 λαους οσα ατομα και να ηταν!!!!
χαρεικα για την γνοριμια με μερικα ατομα απο εδομεσα και πιστεβω οτι φεβγοντας κερδισα πολλα απο μερικους πρωτος και καλητερος ο K.mikkys οσο για τους ειπολιπους απλα να σκεφτεστε τη υλικο βαζεται μεσα ειναι οnline forum εγω που ειμαι κυνηγος και αντεδρασα σκεφτιτε λιο ρε αρνια να το δει κανενας περδικης η καπιος αντικυνηγος!
πετεις αλεπους σου ρε τσιακο να πιασει πολλα κρεμασταρκα γιατι σημερα η μονη μερα που επια για ζικλες εκαμε 2 σεζον δικες σου!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”