ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Κλειδωμένο
Bracco Italiano
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 06 Ιαν 2012, 21:18

ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από Bracco Italiano »

.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από Laurona »

Εξεβην το γαιμα πας την κκελε μου.

Χωστους γλυωρα :lol:
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από Rai »

Η ΚΥΠΡΙΑΚΗ ΑΜΠΑΛΑΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ.
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Γιατρός

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από Γιατρός »

Πολύ λυπηρό
Είμαστε όντως ζοππόβορτοι
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ΘΡΑΣΟΣ ΓΕΝΝΑ ΤΟΥΣ ΤΥΡΡΑΝΟΥΣ.
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ακουω τον παππου μου να μου λαλει ιστοριες απο παλια προιστορικα κυνηγια που εκανε στην κυπρο και για λαγους και πετραχιλια!
γιαυτο καταντισαμε ετσι!εφαμεν τα ουλλα δαμεσα και εβαλαμε στοχο να μεν αφικουμε τιποτα ουτε στες αλλες χωρες ουγκαρια/αγγλια και παει λεγοντας!
εμας πρεπει να μας βαλουν black list σε εξωτερικους κυνηγοτοπους, να μας απαγορευσουν ακομα και να τα βλεπουμε!
Bracco Italiano
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 06 Ιαν 2012, 21:18

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από Bracco Italiano »

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΑΤΕ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ ΘΕΩΡΗΤΕ ΩΣ VIRMIN HUNT ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΟΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΦΑΡΜΩΝ ΠΛΗΡΩΝΑΝ ΤΟΥΣ ΚΗΝΗΓΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ. ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΦΑΡΜΑ ΕΧΟΥΝ ΚΤΥΠΗΘΕΙ 7500 ΛΑΓΟΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΜΕΤΗΧΑΝ ΜΟΝΟ
ΣΟΒΑΡΑ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΕΒΟΝΤΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΕΞΥΠΝΟΒΛΑΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΕΑΝ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΚΥΝΗΓΙ ΘΑ ΠΗΓΕΝΑΤΕ ΓΩΝΑΤΙΣΤΟΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΛΟΙΠΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΕΥΣΥΝΗΔΥΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ. ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΗ ΑΚΟΜΑ ΚΥΝΗΓΙ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΥΣΥΝΗΔΥΤΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΟ ΣΠΟΡΤ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΒΟΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ, ΤΥΧΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΕΙ :evil:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Bracco Italiano την 24 Φεβ 2012, 21:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ε εχορτασες?
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από AndreasDr »

Ρε κοπέλια όυτε εγώ εννά επήεννα έτσι κυνήγι (και είχα πολλές ευκαιρείες να πάω) αλλά που τι στιγμή που στην συγκεκριμένη χώρα κάμνουν σωστή διαχείρηση και ξέρουν πολλά καλά πόσοι πρέπει να θηρευτούν και σε πιά περιοχή τότε ποιό είναι το πρόβλημα??? Εγώ επήα για φάσσες στην Αγγλία και επαίξαμε 100 πουλιά, επήα να πιάσω 2-3 να κάμω την νύχτα σούππα και ο θηροφύλακας εγέλαν, διότι ποτσί πετάσσουν τες. Όταν οι Κυπρέοι επάιζαν βουνάρη τους αλουπούς ώς επιβλαβή ήταν πιό οκ? Το ίδιο πράμα είναι... Διαχείρηση, πράμα που στην Κύπρο ακουστά το έχουμε.
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
Bracco Italiano
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 06 Ιαν 2012, 21:18

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από Bracco Italiano »

AndreasDr έγραψε:Ρε κοπέλια όυτε εγώ εννά επήεννα έτσι κυνήγι (και είχα πολλές ευκαιρείες να πάω) αλλά που τι στιγμή που στην συγκεκριμένη χώρα κάμνουν σωστή διαχείρηση και ξέρουν πολλά καλά πόσοι πρέπει να θηρευτούν και σε πιά περιοχή τότε ποιό είναι το πρόβλημα??? Εγώ επήα για φάσσες στην Αγγλία και επαίξαμε 100 πουλιά, επήα να πιάσω 2-3 να κάμω την νύχτα σούππα και ο θηροφύλακας εγέλαν, διότι ποτσί πετάσσουν τες. Όταν οι Κυπρέοι επάιζαν βουνάρη τους αλουπούς ώς επιβλαβή ήταν πιό οκ? Το ίδιο πράμα είναι... Διαχείρηση, πράμα που στην Κύπρο ακουστά το έχουμε.
ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ, ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΜΠΑΛΑΤΟΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΜΕ ΞΕΡΟΥΜΕ.
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”