ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Κλειδωμένο
NARITAPA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 04 Φεβ 2011, 23:30

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από NARITAPA »

Το φάσκω και αντιφάσκω στη πλήρη του μεγαλοπρέπεια!!!!!!!! ή κατα το κυπριακώτερο ,τα δικά μας εν γλυτζιά και τους ξένους εν ξινά.........τώρα εσύ εν να χορτάσεις με τούτες ούλλες τες τζικλες που έπαιξες????
Έτσι είναι,..άν έτσι νομίζετε...../Λουίτζι Πιραντέλλο
lusso
Full Member
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 10:52

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από lusso »

NARITAPA έγραψε:Το φάσκω και αντιφάσκω στη πλήρη του μεγαλοπρέπεια!!!!!!!! ή κατα το κυπριακώτερο ,τα δικά μας εν γλυτζιά και τους ξένους εν ξινά.........τώρα εσύ εν να χορτάσεις με τούτες ούλλες τες τζικλες που έπαιξες????
επιας το που το στομα μου ρε ναριταρα. ο σωτηρακης μονο εσηει δικαιο δαμεσα, κανενας αλλος. εγιω προκαλω τον να ερτει του χρονου εξωτερικο να κυνηγισουμε μαζι τζε μακαρι να παιξει πανω που 2-3 λαους. πε μας τα ρε Σωτο, πε μας τα.... ευσηνηδητε :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από AndreasDr »

Νομίζω εθκέβασα το πλέον πιο άσχετο πόστ που τον καιρό που έγινα μέλος του φόρουμ... τίποτε άλλο έν έχω να πώ....
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
ninos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2011, 18:29

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από ninos »

εφανικε ποιος ειναι ο πραγματικα πονιστικομενος! αν ηταν η αζουλα πουζα.....
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από pai »

γεια σας και απο μενα!τι να πω πλεων ρε παιδια εχω δει αντιπαραθεσεις και διαφορες αποπσεων αλλα τουτον που καμνετε ξεπερνα τα ορια ωριμων ανθρωπων καμνετε οπως τα μωρα!για το ονομα του θεου!εδειξεν ο bracos μιαν φοτο εεεεε???αν ηταν τουσ λαους που πεζουν πουκατω που εσσο μου καθε χρονο εναν μηνα πριν το τζινι ξηληφκουν τους να τον κατακρηνω αν ηταν παλε τζινι της φασσας που αμαν παεις που τες 12 την νυχτα να πιασεις ποστα την πρωτη μερα και ακουεις σσιπεθκιες ποδα ποτζη παντες τζαι εν πασχα να του πω αν αν αν!!! αλλα στην αγγλια που εν μες σε φαρμα τη μας κοφτει ολαν ας τους ξηλυπση ουλλους(τζαι αν καταφερει να τους φαει χαλαλην του αθρωπου) το θεμα ειναι μες τουτον το τοπο τη καμνουμε για να καλητερεπσουμε το κυνηγι μας???να σασ πω εγω κυριοι ΤΙΠΟΤΕ ουτε προγραματισμος ουτε προστασια του θηραματος πραγματικα μακαρι να εμιαζαμεν τους αγγλους στο μικρο τους δαχτυλακι αλλα δυστυχος εν υψηλα γραμματα για μας τους ττοππουζους!!

ΥΓ φιλε σωτηρη (που ειχαμε και παλια μιαν διαφονια σε ενα ποστ)το να φεβγεις απο μια συζητηση το κατανοω το να φυγεις απο το φορουμ δεν ειναι σωστο γιατι αυτο ειναι το ωραιο να υπαρχη αντιπαραθεση συζητηση να μας λαλεις καμια τσοφτα να περνα η ωρα :lol: :lol: ( ΑΣΤΕΙΟ) να θορουμε τζαι καμια τζικλουα γιατι σιουρα εν επεξα οσες εχεις στην φοτο σου φετος τουτα εν τα ωραια!!
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από dangerous »

sotiris!129 έγραψε:Λιπον κοπελια τουτο εν το τελευτεο ποστ που καμω μεσα σε τουτο το forum και ελπιζω να πιασει τοπο:
ειμαστε σε ενα κρατος που ο μεσος μισθος ενος ατομου 30-35 χρονον που εν οι παραπανω σας δαμεσα ειναι 1500-2000 ευρο και συνπεριφορες σαν του braco και εσεις που τον επικροτιτε και δειχνεται πως στη θεση του το ιδιο θα κανατε δειχνουν επιεικως πονιστικομαρα!
τον επεικροτιτε για τι? που εμπεικε σε μια μαντρα και εσφαγκε και εβαλε τιτλο "κυνηγι λαγου....." ειναι κυνηγι
τουτο? εσεις που κυνηγατε λαγο ετσι τους κυνηγαται???
Ολοι σας κατα καιρους φοναζεται πως εγεμοσεν ο τοπος κρεατοσυλεχτες και πως εσεις ΔΕΝ εισασται αλλα οι αλλοι ουλοι ενει! δαμε εχουμε το ακρο αοτο της κρεατοσυλογης και αντι να το επιπληξεται και να το κατακρινεται το επικροτιτε και γραφεται ποστ "μπραβο φιλε μου καλα τους εκαμες και που επιες να παω ζεγω" ζε μπλα μπλα μπλα
τι επειδη εν εξω που τα συνορα εν οκ???

Ολοι σας παλι φοναζεται για τους οικολογους/περιβαλοντιστες πως δεν μας θεωρουν "κυνηγους" αλλα δολοφονους και αιματοδιψης ατομα που η μονη μας ενεια ειναι να σκωτοσουμε χωρις να εχουμε κανενα οφελος και θελουν να μας καταργισουν το κυνηγι!!! και πραγματι μετα που τουτη την κουβεντα που καμουμε εχουν δικαιο οι μεγαλιτερη μαζα απο τους "κυνηγους" αν συνπερανω απο εσας ετσι ειναι! σκωτονεται χωρις κανενα συνεσθιμα και ενδιασμο η μονι σας εγνεια ειναι να πατισεται την σκανδαλι χωρις να εχεται επιγνοση της πραξης (φονεφση ενος θηραματου)
δεν σας απασχολη ουτε ο τροπος, ουτε το που, ουτε το ποτε... το μονο που σας ενδιαφερει ειναι να πειτε επαιξα 253 λαους!!! ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ οικολογος περιβαλοντιστης μπει και δει τουτι την φωτογραφια και τα ανοριμα για την ηλικια σας comment πουκατω οχι μονο θα μας καταργισουν το κυνηγι αλλα θα εχουν και δικαιο! Ατομα καταξιομενα στο χορο του κυνηγιου/ατομα που μεγαλοσαν μεσα στην φυση να επικροτουν σφαγες ζωων!
ΕΙΝΑΙ ντροπη σας κιριοι!!!!

Καπιοι ειπαν για ζηλεια και για αλεπουδες και κρεμασταρια...
Δεν με ενδιαφερει πιος το εγραψε και βαρκουμε να παω πισω 2 σελιδες να δω πιος ηταν!
ζηλεια εχεται εσεις που επικροτιτε τουτι την κατασταση γιατι πολι απλα εσεις θελετε να εισαστε στην θεση του braco ενω εγω και οπιος διποτε ΔΕΝ θελουμε γιατι να ζηλεψουμε?
εξαλου καλε μου φιλε οπιος και αν το εγραψε μην ξεχνας σε πιον μιλας για ζηλεια... σε καπιον που 1 και μονο κυνηγετικη του εξορμηση αντιστοιχει με 1 σεζον πολλον απο εδω μεσα!!! με λιγα λογια σε καπιον που ΔΕΝ εχει την αναγκη να πληρωσει να παει σε ξενες χωρες για να ζησει το "ονειρο" σας!
ζηλεια εχεται εσεις που βλεπεται video μεσα στο youtube απο το εξωτερικο και τρεχεται να προλαβεται να παιξεται 253 λαους οσα ατομα και να ηταν!!!!
χαρεικα για την γνοριμια με μερικα ατομα απο εδομεσα και πιστεβω οτι φεβγοντας κερδισα πολλα απο μερικους πρωτος και καλητερος ο K.mikkys οσο για τους ειπολιπους απλα να σκεφτεστε τη υλικο βαζεται μεσα ειναι οnline forum εγω που ειμαι κυνηγος και αντεδρασα σκεφτιτε λιο ρε αρνια να το δει κανενας περδικης η καπιος αντικυνηγος!δηλαδη αν δει την δικη σου εννα πει εν οικολογος τουτος εμαζεψε ολα τα νεκρα πουλια που χαμε και εκαθαρισε τον τοπο τςτςτς
πετεις αλεπους σου ρε τσιακο να πιασει πολλα κρεμασταρκα γιατι σημερα η μονη μερα που επια για ζικλες εκαμε 2 σεζον δικες σου!!!
eiσαι εκτος τοπου και χρονου φιλε μου...μονο και μονο που απαντησες με την συγγεκριμενη φωτογραφια δειχνει οτι εισαι αλλου γι αλλου...
NARITAPA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 04 Φεβ 2011, 23:30

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από NARITAPA »

AndreasDr έγραψε:Νομίζω εθκέβασα το πλέον πιο άσχετο πόστ που τον καιρό που έγινα μέλος του φόρουμ... τίποτε άλλο έν έχω να πώ....
Ο κάθε ένας αντιλαμβάνεται σύμφωνα με τι IQ του...ή επί το θρησκευτικοτερο."μακάριοι οι πτωχοί τω πνε'υματι"..
Έτσι είναι,..άν έτσι νομίζετε...../Λουίτζι Πιραντέλλο
Bracco Italiano
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 06 Ιαν 2012, 21:18

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από Bracco Italiano »

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΛΥΠΗ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ COMMENTS ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ ΦΙΛΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΤΡΑΤΡΕΨΕΙ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑΖΗΣΕΙ Η ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΠΟΣΟ ΣΠΟΥΔΑΙΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΕΙΜΑΙ. ΑΛΛΟΣΤΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΚΑΝΕΝΟΥ. Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΔΕΝ ΑΝΗΨΩΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ. ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΥΝΗΓΙ ΕΧΕΙ ΚΤΥΠΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΣΑ ΜΕΡΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΦΙΛΙΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ.
Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΥΤΗ ΜΠΗΚΕ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΗ Η ΦΤΥΡΑ ΤΗΣ ΓΗΣ ΝΑ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΤΕΙ ΜΕ ΛΙΓΗ ΠΡΟΣΟΧΗ - ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ - ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ. 7500 ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΚΑΙ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΤΣΙ ΛΑΓΟΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΥΠΡΟ.
ΓΙΑΥΤΟ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΕΠΙΚΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΟΥΜΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΚΤΗΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΥΠΡΟΣ ΠΟΥ ΜΟΝΗ ΜΑΣ ΕΝΝΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ. ΕΚΕΙ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΣΟΥΣ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΞΕΝΗ ΧΩΡΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΛΕΙΨΕΙ ΤΟ ΤΖΙΝΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από Anthimos »

Ο διάλογος και ο σεβασμος στην διαφωνια ειναι η απαρχη της δημοκρατιας. Δεν εχει σωστο τζαι λάθος , υπάρχουν απόψεις και τα φόρουμ ειναι στημένα για να προωθουν το διάλογο!!!

Φίλε Σωτήρη λυπούμαι να παρατηρήσω οτι μολις παρουσιάστηκε μια έντονη διαφωνια παραδωθηκες. Να ξέρεις οτι κι εγω διαφωνω μαζι σου τοσο για το συγκεκριμένο τελευταιο σου ποστ και γενικα για την στάση και τις απόψεις σου στο ποστ αλλα με λυπει οτι ενας κατα τ αλλα λαλιστατος κι αγαπητός ανθρωπος φευγει απο το φορουμ επειδη διαφωνησε κάποιος μαζι του.

Όσον αφορα το πόστ του φίλου Bracco να πω οτι απο την στγμη που διευκρηνησε οτι ειναι απο την Αγγλια και ηταν 25 όπλα και τα λοιπα να πω οτι 9 λαγοι ανα οπλο σε΄αυτες τις χωρες για το συγκεκριμενο θηραμα μπορει να ειναι τζαι λίγοι.

Η διαχειριση των θηραμάτων ειναι τόσο αρτια που σίγουρα ο υπευθυνος της φάρμας αν δεν ηταν σιγουρος για την επάρκεια θηράματος δεν θα επέτρεπε ετσι αριθμό.

Το κυνηγι στην Αγγλια ειναι εμπειρια ζωής τόσο για να δει κάποιος το πόσο καλα διαχειρίζονται τα θηράματα αλλα και για να κανει πολλες ντουφεκιες σε θηράματα.

Σιγουρα μετα τον τρίτο με τέταρτο λαγο καταντα αχαρο και χανει το σπορ και την ουσια του αλλα ο πλουτος του θηράματος που θα συναντησεις ειναι εμπειρία ζωής και θα κανεις και την υπερβολη σου οταν σου δωθει η ευκαιρια.

Εξαλλου βρισκεσαι εκει κι εχεις πληρωσει γι αυτο ακριβως το σκοπο, ειτε ειναι λαγος, ειτε φασσα ή φασιανοι οι υπευθυνοι της φάρμας θα σου υποδείξουν πότε να σταματήσεις.

Δεν εχει να κα΄μει τιποτα με την Κυπρο πως κυνηγουμε και θα έπρεπε να αντιλαμβανόμαστε το θηραμα εδω!!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ - 235 ΝΕΚΡΟΙ

Δημοσίευση από admin »

Έχουμε μια νοοτροπία τύπου η δική εν η μεγαλύτερη..... όπως κάναμε κάποτε στο γυμνάσιο που τις εμετρούσαμε τσιολάς να δείξουμε τον ανδρισμό μας. Λοιπόν θα απαντήσω και θα κλειδώσω το θέμα για να ηρεμήσουμε όλοι μας.
Σωτήρη μου με το καλό όταν πάς για σπουδές και κάμεις και κανένα μάθημα φιλοσοφίας θα μάθεις να βλέπεις τα πράγματα πιο σφαιρικά . Ξέρεις οι εσκιμώοι όταν γενηθεί ένα νέο μέλος στην οικογένεια και έχουν και κάποιο υπερήλικα βγάζουν τον υπερήληκα έξω στο κρύο να πεθάνει γιατί δέν θα φτάνουν τα τρόφιμα για επιβίωση. Σου ακούγεται λάθος αυτό αλλά για αυτούς είναι το πιο σωστό. Χρησιμοποιώ αυτό το ακραίο παράδειγμα για να σου εξηγησω ότι καμιά φορά η άποψη μας μπορεί να μην συμφωνεί με τη άποψη κάποιου άλλου η με τα πιστεύω του αλλά αυτό δέν μας δίνει το δικαίωμα ούτε να προσβάλουμε κανένα ούτε να ονομάζουμε κανένα. Κρεατοσυλλέκτης είναι εκείνος που με θεμητά και αθέμητα μέσα προσπαθεί να καρπωθεί κρέας . Καμία σχέση με το κυνήγι που πήγε ο φίλος στην Αγγλία, ο οποίος έπαιξε και αρκετούς λαγούς στην Κύπρο φέτος με τα σκυλιά του και τα σχόλια τύπου έλα να σου δώσω ένα λαό με την καρκιάν μου μόνο προσβολή αποτελούν. Λοιπόν και αυτό θέλω να το μεταφέρω σε όλους . Για να διατηρηθεί ένα επίπεδο στις συζητήσεις πρέπει να μάθουμε όλοι να διατυπώνουμε την άποψη μας χωρίς να προσβάλουμε και να θίγουμε κανένα .
Προσέχουμε...για να έχουμε
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”