ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Απάντηση
Γιατρός

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από Γιατρός »

istriano έγραψε:Ρε LouisII, το MJ 3 που βαστας στην φωτογραφεια, εν σε χρησιμοποιησιμη κατασταση;;;;;;; Να το παρουμε για δοκιμες που εβδομαδας στο πεδιο βολης της Σιας. Να δουμε, τζιε αν κουτσιιας ακομα μαζι του, θα το στηνεις πας το δρομο με τον τριποδα (εκεινο που εχει και καρεκλουα και γυριζει 360 μοιρες). Οι ενα πεζουμε καλο, beretta 30 τζιε πελλαρες !!!!!!!!!!!

Υ.γ : ενα σου βαψω και το κρανος πορτοκαλι
Θα είμαι σκοπός ; Κλούβα;
Θα πάμε από την προηγούμενη να κλείσουμε τον δρόμο;
Η φώτο ήταν λίγο πριν κατεβώ αγώνες body building btw :shock:
Άμαν το έχεις έχεις το φιλούι μου :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από FRANCHI »

sotiris NIKOLAOU έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:ε Σωτηρη μαχουμε να διαβασω τι εγραψες αλλα σοβαρα εν φκενω που μεσα! Γραψε το ποιο καθαρα αν ενει! :mrgreen:
άκουσα πολλές παραλογίες ένα πράμα που παίζει ρολο είναι οι άυλοι του όπλου το "τσοκαρισμα" του όπλου
και μετά το πιστονάκι από το φυσίγγιο και όχι το ποσο "χροτρο" εν το σκάει εν για τους ανίδεους κοπελια εγώ έχω πας την κολάνα μου ούλο 6-7-8 για τον λαγό και 1-3 το "τσιοκαρισμα" μου 32 ιντζές όπλο περνώ τζάι ένα δυο 00 για κανένα που να δω που πολλά μακριά αν εν πάνω του τζάι με 6 που τες δυο σκάλες εν χαμέ δοκιμασμένο τζάι με 7 αν δεν σας περνα "παρετατε" να το παίζεται κυνήγι έπαιξα λαγό με ελέη τάπα 32 "γραμανια" "χαρτενι" 6 "αναμισι" σκάλα τζάι έπεσε τούτα που λαλητέ "φενουτε" μου κινεζικα

Σωτήρη θυμάσαι πιο χάρτενο eley φουσιέκκι 32γρ έπεξες, μήπως high velocity ή grand prix? Σε ρωτώ γιατί αυτά τα δύο τα έπεζα παλιά και δεν τα είδα ποτέ μου σε τάππα και χάρτενα..
I believe half of what I see and nothing of what I hear
istriano ®

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από istriano ® »

Να πεζουμε κλουβα εναλλαξ. Πρεπει να καμνουμε rotation να μεν χασουμε την φυσικη μας κατασταση :D :D :D
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από LEFKIOS »

mariosapoel έγραψε:fob που εχουν την αλεπου εξω 1&2 αναμικτα σκαγια τα μισα εν μπρουτζινα δοκιμασμενα πεζου μακρια και φκαλου το κολο του λαου εστο 1-2 σκαγια να φαι. πιστεφκω εν καλιτερα που τες πιλιες.
ιχε καποτε καπια φυσιγγυα 28-32 gr 100 μετρες ξερει κανενας που να εβρω?
Φίλε Μάριε τα φυσίγγια αυτά που λές 100μέτρι (διπλοπίστωνα) είναι απαγορευμένα. :o εχει απαγορευτει η χρήση και η κατοχή τους απο το 2008. Αυτά τα φυσίγγια φίλε ειναι ακρως επικύνδινα και μπορεί να τραυματίσουν η ακόμη και να σκοτώσουν καποιο συνάδελφο κυνηγό. Η μορφολογία του εδάφους που κυνηγούμε ειναι τέτια που τα καθιστούν επικύνδυνα. Κάνεις καλά να τα βγάλεις απο την ζώνη σου, εχει τόσα αλλα καλά και ασφαλει φυσιγγια για το λαγό και με καλύτερες πιθανότητες που πιστεύω οτι αυτά τα 100μετρι δεν χρειάζονται. Απόλαυσε φίλε μου το αγαπημένο σου κυνήγι μαζί με την παρέα σου ομορφα και ασφαλισμένα. :)
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από virtualgreek »

louisll έγραψε:
istriano έγραψε:Ρε LouisII, το MJ 3 που βαστας στην φωτογραφεια, εν σε χρησιμοποιησιμη κατασταση;;;;;;; Να το παρουμε για δοκιμες που εβδομαδας στο πεδιο βολης της Σιας. Να δουμε, τζιε αν κουτσιιας ακομα μαζι του, θα το στηνεις πας το δρομο με τον τριποδα (εκεινο που εχει και καρεκλουα και γυριζει 360 μοιρες). Οι ενα πεζουμε καλο, beretta 30 τζιε πελλαρες !!!!!!!!!!!

Υ.γ : ενα σου βαψω και το κρανος πορτοκαλι
Θα είμαι σκοπός ; Κλούβα;
Θα πάμε από την προηγούμενη να κλείσουμε τον δρόμο;
Η φώτο ήταν λίγο πριν κατεβώ αγώνες body building btw :shock:
Άμαν το έχεις έχεις το φιλούι μου :mrgreen:
Άμα είσαι Magnum τίποτε δεν σε σταματά!

Σ. Μακρής - ΑΚΑ Terminator!!! (Πάει μου???)
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

mariosapoel έγραψε:fob που εχουν την αλεπου εξω 1&2 αναμικτα σκαγια τα μισα εν μπρουτζινα δοκιμασμενα πεζου μακρια και φκαλου το κολο του λαου εστο 1-2 σκαγια να φαι. πιστεφκω εν καλιτερα που τες πιλιες.
ιχε καποτε καπια φυσιγγυα 28-32 gr 100 μετρες ξερει κανενας που να εβρω?
ΦΙΛΕ.... ΡΩΤΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΥΡΟΒΟΛΟΥΝ ΛΑΓΟΥΣ ΣΤΑ 70-80-90ΚΑΙ 100 ΜΕΤΡΑ....ΠΟΣΟΥΣ ΛΑΓΟΥΣ ΕΠΙΑΣΑΝ ΩΣ ΤΩΡΑ.. :roll:
ΚΑΙ ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΥΝΠΕΡΑΣΜΑ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΔΕΣ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑΝ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ..ΠΩΣ ΛΕΜΕ
<<ΤΟΝ ΑΡΑΠΗ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΝ ΠΛΥΝΕΙΣ ΤΟ ΣΑΠΟΥΝΙ ΣΟΥ ΧΑΛΑΣ>>Κ'ΕΣΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ.....ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΧΑΛΑΣ.......ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑ'Ι'Σ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΧΕΙΡΟΠΕΔΕΣ!!!!!!! :o
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Γιατρός

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από Γιατρός »

virtualgreek έγραψε:
louisll έγραψε:
istriano έγραψε:Ρε LouisII, το MJ 3 που βαστας στην φωτογραφεια, εν σε χρησιμοποιησιμη κατασταση;;;;;;; Να το παρουμε για δοκιμες που εβδομαδας στο πεδιο βολης της Σιας. Να δουμε, τζιε αν κουτσιιας ακομα μαζι του, θα το στηνεις πας το δρομο με τον τριποδα (εκεινο που εχει και καρεκλουα και γυριζει 360 μοιρες). Οι ενα πεζουμε καλο, beretta 30 τζιε πελλαρες !!!!!!!!!!!

Υ.γ : ενα σου βαψω και το κρανος πορτοκαλι
Θα είμαι σκοπός ; Κλούβα;
Θα πάμε από την προηγούμενη να κλείσουμε τον δρόμο;
Η φώτο ήταν λίγο πριν κατεβώ αγώνες body building btw :shock:
Άμαν το έχεις έχεις το φιλούι μου :mrgreen:
Άμα είσαι Magnum τίποτε δεν σε σταματά!

Σ. Μακρής - ΑΚΑ Terminator!!! (Πάει μου???)
Clay exterminator άλλως calibration man 8-)

Εγώ λόγο μάγκνουμ θα κάνω μαθήματα στην βληματική ;)
sotiris NIKOLAOU

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από sotiris NIKOLAOU »

FRANCHI έγραψε:
sotiris NIKOLAOU έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:ε Σωτηρη μαχουμε να διαβασω τι εγραψες αλλα σοβαρα εν φκενω που μεσα! Γραψε το ποιο καθαρα αν ενει! :mrgreen:
άκουσα πολλές παραλογίες ένα πράμα που παίζει ρολο είναι οι άυλοι του όπλου το "τσοκαρισμα" του όπλου
και μετά το πιστονάκι από το φυσίγγιο και όχι το ποσο "χροτρο" εν το σκάει εν για τους ανίδεους κοπελια εγώ έχω πας την κολάνα μου ούλο 6-7-8 για τον λαγό και 1-3 το "τσιοκαρισμα" μου 32 ιντζές όπλο περνώ τζάι ένα δυο 00 για κανένα που να δω που πολλά μακριά αν εν πάνω του τζάι με 6 που τες δυο σκάλες εν χαμέ δοκιμασμένο τζάι με 7 αν δεν σας περνα "παρετατε" να το παίζεται κυνήγι έπαιξα λαγό με ελέη τάπα 32 "γραμανια" "χαρτενι" 6 "αναμισι" σκάλα τζάι έπεσε τούτα που λαλητέ "φενουτε" μου κινεζικα

Σωτήρη θυμάσαι πιο χάρτενο eley φουσιέκκι 32γρ έπεξες, μήπως high velocity ή grand prix? Σε ρωτώ γιατί αυτά τα δύο τα έπεζα παλιά και δεν τα είδα ποτέ μου σε τάππα και χάρτενα..
grand prix αυτές φιλε και αν θες έλα να σου δοκό έχω άλλο λiges εν τζάι 10 χρόνον για να καταλάβεις αλλα έχω τες "φιλαμενες"
χρώματος mpez μετά "ευκικαν" και σε κόκκινες και αυτές"χαρτενες" και με τάπα
Άβαταρ μέλους
Viszla
Full Member
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 04 Μαρ 2012, 12:57

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από Viszla »

1. Rottweil ΧΑΡΤΙΝΗ 36 γρ. Διαμ. 6 , 2.Rottweil Semi Magnum 40 γρ. Διαμ. 4 και για καμια βολη μακρινη
LEPRE 37gr Διαμ. 3
ΚΥΝΗΓΟΣ ΧΩΡΙΣ ΣΚΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΧΩΡΙΣ .....
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΛΑΓΟ

Δημοσίευση από FRANCHI »

grand prix αυτές φιλε και αν θες έλα να σου δοκό έχω άλλο λiges εν τζάι 10 χρόνον για να καταλάβεις αλλα έχω τες "φιλαμενες"
χρώματος mpez μετά "ευκικαν" και σε κόκκινες και αυτές"χαρτενες" και με τάπα
ευχαριστώ φίλε, είμαι λίο μακρυά να έρτω, παίξε τες σε κανένα λαό και δείξε μου τον να χαρώ τσιαι γω :)
I believe half of what I see and nothing of what I hear
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΛΑΓΟΥ”