ΦΕΡΜΕΣ ΣΕ ΑΓΡΙΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ;

sotiris!129

Re: ΦΕΡΜΕΣ ΣΕ ΑΓΡΙΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ;

Δημοσίευση από sotiris!129 »

http://www.youtube.com/watch?v=NQnngjMs ... e=youtu.be
ε Ανθυμε εκαταφερα να βαλω για πρωτη φορα video μεσα στο youtube για να σου διξω τη ενοο :lol: :lol:
εν φραγκολινα ενεν περτιζι αλλα τουτο ειχα
miky55
Δημοσιεύσεις: 1307
Εγγραφή: 18 Ιαν 2011, 21:05

Re: ΦΕΡΜΕΣ ΣΕ ΑΓΡΙΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ;

Δημοσίευση από miky55 »

ΣΩΤΟ ΕΣΗΚΩΣΕΣ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΜΟΥ ΕΠΙΑΜΕ ΤΟ ΙΧΛΙΧΛΙ .ΜΑ Ο ΛΑΚΗΣ ΕΝ ΦΕΡΜΑΡΗ ;ΟΞΑ ΕΝ ΣΤΑ ΕΚΠΕΔΕΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝ ΦΕΤΙΝΟ ΤΖΕ ΣΗΚΩΣΤΗ ΜΟΝΗ ΤΗΣ;
sotiris!129

Re: ΦΕΡΜΕΣ ΣΕ ΑΓΡΙΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ;

Δημοσίευση από sotiris!129 »

miky55 έγραψε:ΣΩΤΟ ΕΣΗΚΩΣΕΣ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ ΜΟΥ ΕΠΙΑΜΕ ΤΟ ΙΧΛΙΧΛΙ .ΜΑ Ο ΛΑΚΗΣ ΕΝ ΦΕΡΜΑΡΗ ;ΟΞΑ ΕΝ ΣΤΑ ΕΚΠΕΔΕΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝ ΦΕΤΙΝΟ ΤΖΕ ΣΗΚΩΣΤΗ ΜΟΝΗ ΤΗΣ;
εν περσυνο Κ.Μιχαλη 7-10 μερες αν θυμουμε καλα μετα το κυνηγι του ενδιμικου απεναντι που το σπιτι μου...
οι ζε μονι της :lol: :lol: :lol: επερασα που πανω της ζε δεν εσικοστικε ζε εστρεψε με ο σκυλος πισω επιενε τριφτος ζε εκαταλαβα πως ειχε κατι και εφκαλα video ζε στο τελος εν εκαμα λαθος :D
εν ζιαμε που ελαλες μια μερα διπλα που το ΓΣΠ
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: ΦΕΡΜΕΣ ΣΕ ΑΓΡΙΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ;

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

sotiris!129 έγραψε:http://www.youtube.com/watch?v=NQnngjMs ... e=youtu.be
ε Ανθυμε εκαταφερα να βαλω για πρωτη φορα video μεσα στο youtube για να σου διξω τη ενοο :lol: :lol:
εν φραγκολινα ενεν περτιζι αλλα τουτο ειχα

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΕ ΠΑΜΕ ΤΖΕ ΣΤΟΝ ΠΟΤΑΜΟ ΤΗΣ ΟΡΟΥΝΤΑΣ ;) ;) ;)
Άβαταρ μέλους
beretta682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: 31 Δεκ 2010, 10:29

Re: ΦΕΡΜΕΣ ΣΕ ΑΓΡΙΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ;

Δημοσίευση από beretta682 »

Εϊδες τον Λακη??? χαχα εν μια ψατζιή!!!! :lol: :lol: :lol: πάντα τέθκια σώτο μου αλλάκανόνισε βάλε αλλο κανένα βιτεο
Φιλικά,
Χρήστος
sotiris!129

Re: ΦΕΡΜΕΣ ΣΕ ΑΓΡΙΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ;

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ΚΥΡΙΑΚΟΣ έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:http://www.youtube.com/watch?v=NQnngjMs ... e=youtu.be
ε Ανθυμε εκαταφερα να βαλω για πρωτη φορα video μεσα στο youtube για να σου διξω τη ενοο :lol: :lol:
εν φραγκολινα ενεν περτιζι αλλα τουτο ειχα

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΕ ΠΑΜΕ ΤΖΕ ΣΤΟΝ ΠΟΤΑΜΟ ΤΗΣ ΟΡΟΥΝΤΑΣ ;) ;) ;)
οι ρε φιλε αφου λαλο σας εν ζιαμε γιρο που εν το ΓΣΠ...πισω που την αερογεφιρα τον λατσιον οπως παις στο Πανεπιστιμιο...ζινος ο ποταμος αν τον συνεχισεις 5 λεπτα εν να σε φκαλει μεσα στο παρκινκ του πανεπιστιμιου
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΦΕΡΜΕΣ ΣΕ ΑΓΡΙΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ;

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

εχω παρατιρισει οτι στες 2-3 εξορμισεις που εχω κανει εκπαιδευτικα ειναι οτι τα αγρια περδικια ειναι σε πολυ μεγαλους αριθμους μαζι με τα μικρα τους
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΦΕΡΜΕΣ ΣΕ ΑΓΡΙΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ;

Δημοσίευση από marinos.a »

παίζει να είναι δεύτερη τζοιλία?
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΦΕΡΜΕΣ ΣΕ ΑΓΡΙΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ;

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

2η τζοιλια δεν νομιζω.

Καθυστερημενη τζοιλια το πιο πιθανον.. αν ειναι πολυ μικροσωμα τα περδικια.

Αλλα μπορει o APPOLLON_1 να εννοει απλα οτι εγινε καλη αναπαραγωγη και βλεπει πολλα νεαρα περδικια.

Οπως και να σιει περκει εχουμε μια καλη χρονια αναπαραγωγης...ετσι οπως δειχνουν τα πραματα, εχει και πολλα νερα φετος.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: ΦΕΡΜΕΣ ΣΕ ΑΓΡΙΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ;

Δημοσίευση από kypros »

APOLLON_1 έγραψε:εχω παρατιρισει οτι στες 2-3 εξορμισεις που εχω κανει εκπαιδευτικα ειναι οτι τα αγρια περδικια ειναι σε πολυ μεγαλους αριθμους μαζι με τα μικρα τους
Αυτη την περιοδο οι πληθυσμοι των περδικων ειναι στο μαξιμουμ και τα βλεπεις και σχετικα ευκολα κοντα στα δροσερα σημεια της περιοχης που γεννηθηκαν. Απο τωρα αρχιζουν οι απώλειες ος το νιοβρη που θα παμε κυνηγι. Δυστιχως πολλες απωλειες υπαρχουν και με την εναρξη της φασσας απο ασυνηδειτους.
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ”