ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 2016

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

ε Μιχαλη μου μεν ακουεις τις πελλαρες που σου λαλουν τουτοι τυποι δαμεσα...αν ξαναπαεις Τεταρτη μονος σου...επειδή εγω μαλλον ε θα ξαναπαω λογο δουλειας...ρεξε να σου δωκω το laurona περκι πιαεις κανενα θήραμα ρε φιλε...ειπα σας το 1000 φορες...πετάξετε τις βερκες που κρατειτε και πιαστε laurona...ε μακουτε τζαι ετα ουλλα τζιαμε τωρα..εκλεισε και το εργοστασιο και ατε να εβρετε!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 2016

Δημοσίευση από MARIOSE »

BAIKAL TEAM έγραψε:ε Μιχαλη μου μεν ακουεις τις πελλαρες που σου λαλουν τουτοι τυποι δαμεσα...αν ξαναπαεις Τεταρτη μονος σου...επειδή εγω μαλλον ε θα ξαναπαω λογο δουλειας...ρεξε να σου δωκω το laurona περκι πιαεις κανενα θήραμα ρε φιλε...ειπα σας το 1000 φορες...πετάξετε τις βερκες που κρατειτε και πιαστε laurona...ε μακουτε τζαι ετα ουλλα τζιαμε τωρα..εκλεισε και το εργοστασιο και ατε να εβρετε!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Beretta και ξερό ψωμί φίλε μου. Με να ππέσουν τζιαί να βουράς να τες φέρεις με τίποτε, παίζεις τες τζιαί πάσιν... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

MARIOSE έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:ε Μιχαλη μου μεν ακουεις τις πελλαρες που σου λαλουν τουτοι τυποι δαμεσα...αν ξαναπαεις Τεταρτη μονος σου...επειδή εγω μαλλον ε θα ξαναπαω λογο δουλειας...ρεξε να σου δωκω το laurona περκι πιαεις κανενα θήραμα ρε φιλε...ειπα σας το 1000 φορες...πετάξετε τις βερκες που κρατειτε και πιαστε laurona...ε μακουτε τζαι ετα ουλλα τζιαμε τωρα..εκλεισε και το εργοστασιο και ατε να εβρετε!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Beretta και ξερό ψωμί φίλε μου. Με να ππέσουν τζιαί να βουράς να τες φέρεις με τίποτε, παίζεις τες τζιαί πάσιν... :lol: :lol:
χαχαχαχαχαχχαχαχαχα...κλαιω!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 2016

Δημοσίευση από Dimitris »

Εννα πάμε κανένα ποτούτο :arrow: Εικόνα
τζιαι κανεί;
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 2016

Δημοσίευση από MARIOSE »

Dimitris έγραψε:Εννα πάμε κανένα ποτούτο :arrow: Εικόνα
τζιαι κανεί;
Ρε λεβέντη μα εν η Θάσος που φαίνεται απέναντι?? 8-)

Βεβαίως θα πάμεν!! Έμεινε να πούμε μέρα.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 2016

Δημοσίευση από admin »

εν τσε τούτη η δουλειά καλή
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 2016

Δημοσίευση από Dimitris »

MARIOSE έγραψε:
Dimitris έγραψε:Εννα πάμε κανένα ποτούτο :arrow: Εικόνα
τζιαι κανεί;
Ρε λεβέντη μα εν η Θάσος που φαίνεται απέναντι?? 8-)

Βεβαίως θα πάμεν!! Έμεινε να πούμε μέρα.
Ε ατε να δουμεν!
Φερ και τον αποχιαστή :lol:
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 2016

Δημοσίευση από mikros »

Μα ναμπού γινετε? Ελιφτήκαν τα περτιτζια τζαι ονειρεύκεστε μουρμουρους τζαι μυλοκοπια?
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
nikgioba
Full Member
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: 02 Σεπ 2015, 20:57

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 2016

Δημοσίευση από nikgioba »

Φυσιγγιοθήκη οκ. γιλέκο οκ .νερά οκ.καφές οκ. ξυπνητήρι οκ. Σε 4 ώρες φύγαμε. Καληνύχτα.
nikgioba
Full Member
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: 02 Σεπ 2015, 20:57

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 2016

Δημοσίευση από nikgioba »

Καλησπέρα. Διάρκεια:5ω, απόσταση:8-9 κλμ,έδαφος:ημιορεινό,κάρπωση: 1 κότσος.
Για 4:45 ω δεν είδα τίποτα.100 μέτρα πρίν το αμάξι και ενώ δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου από κούραση αλλά κυρίος από την απογοήτευση ακούω εκείνο το ΦΡΡΡ και φεύγουν όλα.Άτσαλη επώμηση πρώτη διασποράς άστοχη.Δεύτερη ν4 και ενώ η πέρδικα βρίσκεται στα 35-40μ βλέπω ότι την πείρε στο πίσω μέρος, στιγμιαία πέρνει ανοδική πορεία και αμέσως καθοδική και χάνεται πίσω από την πλαγιά. Τρέχω αλλά δεν προλαβένω να την δω, ακολουθώ την πορεία που υποθέτω ότι πήρε για 150 μ χωρίς αποτέλεσμα και την κάνω δύο τρείς φορές μάταια. Παρατηρώ στο τέλος τησ πλαγιάς ένα πούπουλο και αρχίζω να ξανψάχνω χωρίς αποτέλεσμα. Απογοητευμένος ετοιμάζομαι να φύγω την στιγμή που έρχεται ο συνκυνηγός μου να με πάρει και ενώ συζητάμαι έχοντας δίπλα ένα θαμνάκι από το οποίο έχω περάσει τουλάχιστον τέσσερις φορές ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ο πέρδικος και αρχίζει να τρέχει προς τα πέυκα.ΕΥΤΥΧΩΣ κατάφερω να την προλάβω αφού από ότι είδα μετά το έναπόδι της ήταν χτυπημένο.ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ”