Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Konstantinos beretta έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:καταρχην ξερεις με και μιλας? που ξερεις τι παιδεια εχω και ποσων χρονων ειμαι? τζαι παρεες εν ειμαστεν
όπως ξερεις εσυ τον Σολωνα ξερω σε τζαι γω εσενα...οποταν αμαν εν σου αρεσκει μεν κατακρινεις ουτε συ τους αλλους...τζαι ηρεμησε λιο...ουτε σε ξητιμασα ουτε τιποτε...

τζαι μεν αγχωνεσαι...παρεας σου εν πεθανισκω να γινω
Ωραια χερομε που εν προκειτε να γινουμε ουτε παρεες...ετσι για να σου πω τζαι κατι ακομα που λες να σεβαστω τους παλιους μασ κυνηγαρες...λοιπον ενα θα σου πω και προσπαθα οσο σε βοηθα το μυαλο να καταλαβεις οτι οι παλιοι κυνηγοι ηταν η αρχη της καταστροφης του κυπριακου κυνηγιου τζαι με τη νοοτροπια που βαστουν τζαι κουλιαντιριζουν ακομα,χειροτερευουν την κατασταση τζαι μετα φκενουν τζαι παραπονιουντε πως ενεσχει θηραμα...εγω τις αποψεις κατακρινω με βαση τα λεγομενα του αλλου, εαν αυτο δεν μπορεις να το αντιληφθεις τοτε, συγγνωμη αλλα ενας 25χρονος οπως εμενα εχει περισσοτερο μυαλο για να σκεφτει εις βαθος τα οσα λεγοντε.[/quote]

εκοπσε το γιατι εξεφυγες εσυ...εχω πατερα στον ταφο τζαι εν εισαι εσυ κοπελουι να μιλας για την κυνηγετικη του παιδεια...οποταν αμα μιλας για τους παλιους μεν σιναεις στη βουρκα σου ουλλο το κοσμο...εν αντιλεγω με την καταστροφή του κυνηγιου...αλλα μεν τους πιανεις ουλλους στο στομα σου...όπως υπαρχουν και τωρα...υπηρχαν και τοτε οι αχορταγοι κρεατοσυλλεκτες...

τελοπαντων ουτε ε να σχολιασω το αν εσυ εχεις παραπανω νου που μενα...μπραβο σου...αμα ε καταλαβαίνεις 2 πραματα που σου ειπα..ε θα προσπαθήσω άλλο...

εν εχω κατι μαζι σου ουτε σχολιαζω την κυνηγετικη σου παιδεια...οποταν σταματα το τζαι συ ως δαμε
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από Laurona »

Που τον τρόπο που απάντησες στο αλλο μελος μπορει να υποθεσει κάποιος πολλα
Γιαυτό σου τα ειπε χυμα ο Λεωνιδας
Εσυ το άλλο μέλος που επιασες που το λαιμο χωρις επιχειρηματα για οτιδήποτε ξέρεις το?
Αμα εσεναν εν σου αρεσε του Σολωνα ηντα να του αρεσει?

Οσο για οσα ειπε ο Λεωνίδας εν πολλα σωστα.
Εκαταντησαμε το τις πουτανας δαμεσα.

Εστωκ αν το να τα παίζεις ρεχτα έινα ειναι κ για μενα λαθος δεν ειναι παρανομο.
Ανήθικο ?
Ναι συμφωνω. Να πω και του γερου ομως που παζει ενα ρεκτο οτι εν ανηθικος?
Του παρεα μου ομως που ρεσει το κοτα? Να του το πω?
Οχι ολαν.
Ποιος σ αρωτα....ενα περτιτζι παραπανω ηνταλοις καμνεις.
Δεν αναφερομαι στο τι λεχθεικε στο θεμα αυτο πριν γράψεις εσύ.
Ολοι πριν απο σένα είπαν κ εδωσαν επιχειρηματα.

Αλλα θα πιασω την αξεστη σου προσεγγιση σαν παράδειγμα κ θα την αναπτύξω σχετικα με το φόρουμ.
Εχουμε γινει ολοι.κριτες τω.παντων κ παντογνωστες.
Τέρατα ηθικης κ γνώσης. ....με αδιαμφησβητιτω εγω κ αλανθαστοι.
Κανουμε παντα το σωστο κ το πρεπον

Αγιουθκια.
Αρτσιθκια μπλε
Οι παραπανω δαμεσα εν υποκριτές.
Αλλα δειχνουν κ αλλά καμνουν.
Πεζουν κ τον περτικο ρεκτο κ την πεκατσα στο στα μα.
Την πεκατσα μαλιστα λαλουν την κ φερμαριστη κ χουμιζονται την.

Ρεσουν κ το κότα.
Βαλουν κ μηχανουα.
Συρνουν κ σκουπίδια χαμε.

Αλλα δαμεσα εν ουλοι οσιες παρθενες.
Αλλοι.παλε υποτιμούν κ την νοημοσυνη μας.
Χαρκυνται τρωμε.κοναρα
Ξερει.να ξεχωρίσει πολλα εύκολα καποιος πως καρπωνετε κάποιος κάτι.......αν εν του αυτοκινήτου. ..αν εν του σκυλου.....αν δεν ειναι κλεψιμιο για σκοπούς φωτογραφίας

Αποτελεσμα ενα φορουμ γεματο αλάνθαστους υποκριτές ψευτες ......που γράφει κάποιος κάθε τοσο.....όσπυ.να ρτι ωρα να λαλουμε καρπωσεις....χαμενα κ. Κουτσοφτερα.
Ε τχιαμε γεμωνει ζωή το φόρουμ.

Ε κανει ολαν
Πναστε κ παλε κ μιλω κ για λοου μου.
Επρεπε ναν γεματο ζωη τώρα το φορουμ.
Τολμα ομως κανενας?

Ξαναλαλω δεν μιλώ για τα μελη που εγραψαν πριν απο σενα.
Απαντησαν με επιχειρήματα.
Κ επιδη τους γωριζω κ τονΑνθιμο κ τον Αντρεα είναι απο τα πολυ λιγα μελη δαμεσα που ειναι ΑΛΗΘΙΝΟΙ κ οταν δεν τους βλεπει κανενας.
Ομως η γενικη καταντια ειναι αυτή κ εφτασε ο κομπος στο χτένι.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
andreas78

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από andreas78 »

Λεωνιδα,
Δεν κανω αντιπαράθεση μαζι σου και ουτε τσακωνόμαστε, συζήτηση κάνουμε και παραθέτουμε τις απόψεις μας.
Τώρα βαση του σκεπτικού σου, αλλα και άλλων παραδειγμάτων που μπορεί να εχουν τύχει σε όλους μας θα πρέπει.:
-Να παίζουμε ολοι τα περδίκια στο καρτέρι και να δώσουμε τα σκυλιά, διότι καποιοι κάνουν χειρότερα..!
-Να παίζουμε ολοι απο καμία πέρδικα παραπάνω διότι καποιοι κάνουν χειρότερα.!
-Να παίζουμε ολοι το λαγό μπροστά απο το στόμα του ιχνηλάτη που τον καταδιώκει για να τον πάρει στον κυναγωγό του, διότι καποιοι κάνουν χειρότερα...!!!
-Να πετάμε ολοι τα σκουπίδια μας στη φύση, διότι καποιοι άλλοι κάνουν χειρότερα..!!
-να αγοράσουμε ολοι ηχομημητικες συσκευές, διότι καποιοι άλλοι κάνουν χειρότερα..!!
-Όταν ληγουρευτουμε λαγο εκτός περιόδου, να πάμε καμία βόλτα με το όχημα για κανενα τσίλλημα διότι καποιοι άλλοι το κάνουν κάθε νύχτα..!!!!
Αυτό ειναι κυνήγι τελικά..????
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

andreas78 έγραψε:Λεωνιδα,
Δεν κανω αντιπαράθεση μαζι σου και ουτε τσακωνόμαστε, συζήτηση κάνουμε και παραθέτουμε τις απόψεις μας.
Τώρα βαση του σκεπτικού σου, αλλα και άλλων παραδειγμάτων που μπορεί να εχουν τύχει σε όλους μας θα πρέπει.:
-Να παίζουμε ολοι τα περδίκια στο καρτέρι και να δώσουμε τα σκυλιά, διότι καποιοι κάνουν χειρότερα..!
-Να παίζουμε ολοι απο καμία πέρδικα παραπάνω διότι καποιοι κάνουν χειρότερα.!
-Να παίζουμε ολοι το λαγό μπροστά απο το στόμα του ιχνηλάτη που τον καταδιώκει για να τον πάρει στον κυναγωγό του, διότι καποιοι κάνουν χειρότερα...!!!
-Να πετάμε ολοι τα σκουπίδια μας στη φύση, διότι καποιοι άλλοι κάνουν χειρότερα..!!
-να αγοράσουμε ολοι ηχομημητικες συσκευές, διότι καποιοι άλλοι κάνουν χειρότερα..!!
-Όταν ληγουρευτουμε λαγο εκτός περιόδου, να πάμε καμία βόλτα με το όχημα για κανενα τσίλλημα διότι καποιοι άλλοι το κάνουν κάθε νύχτα..!!!!
Αυτό ειναι κυνήγι τελικά..????
Ανδρεα μου εν υπαρχει θεμα αντιπαράθεσης...απλα και γω τουτο σου λαλω...καρτερι στα περδικια ε καμνει ουτε ο Σολωνας ουτε εγω ουτε ο κάθε σωστος φασσαρης...άλλο το καρτερι και άλλο να παιξεις 4-5 περδικια στην εποχη τους σαν εισαι στις φασσες επειδή εδωκα σου χερι και αρεσκει σου ο μεζες τους...όπως τα περδικια το ιδιο ισχυει και για τις τσικλες...αν παιξω καμμια 10αρκα τον χρονο σαν καθουμαι στη φασα επειδή αρεσκει μου το φαι τους αυτό καμνει με εγκληματια η τσικλαρη??

απλα ας διαχωρίσουμε τι είναι το νομιμο...τι το παρανομο και τι το ανηθικο...και ας σταματησσουμε τους αλληλοχαρακτηρισμους σαν να ειμασστε σε 2 διαφορετικα στρατόπεδα...

τουτον ηθελα να πω...ουτε υπερ του καρτεριου στην περδικα είμαι ουτε τιποτα...

κυνηγι φιλε είναι η αγαπη σου για τη φυση, τα σκυλια, το θήραμα, η ψυχολογικη ξεκουραση και οι αναμνήσεις που σου δινει για ολη σου τη ζωη...ειτε με τον πατερα σου, τον αδερφο σου, τον παρεα σου η τον γιο σου...για μενα...αυτό είναι το κυνηγι...και ο σεβασμος στον απέναντι κυνηγο που κυνηγα διαφορετικα από σενα..
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
andreas78

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από andreas78 »

Λεωνιδα,
Για φασσες, φασαρίες και καρτέρια, δεν έκανα καμία αναφορα και καμία απολύτως σύγκριση, το ανάφερες και στις δυο παραθέσεις σου σαν να έκανα σύγκριση ή να πρόσβαλα το συγκεκριμένο κυνήγι.
Για τα υπόλοιπα βρε Λεωνιδα η απάντηση ειναι απλή, ειτε αλλάζουμε μυαλά και "διδάσκουμε" το πρέπον, το ορθολογικό, το ευσεβές.....ειτε συνεχηζουμε με τα μυαλά που έχουμε και σε μερικά χρονια θα απολαμβάνουμε.......τα βιντεάκια μας..!!!!!!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

andreas78 έγραψε:Λεωνιδα,
Για φασσες, φασαρίες και καρτέρια, δεν έκανα καμία αναφορα και καμία απολύτως σύγκριση, το ανάφερες και στις δυο παραθέσεις σου σαν να έκανα σύγκριση ή να πρόσβαλα το συγκεκριμένο κυνήγι.
Για τα υπόλοιπα βρε Λεωνιδα η απάντηση ειναι απλή, ειτε αλλάζουμε μυαλά και "διδάσκουμε" το πρέπον, το ορθολογικό, το ευσεβές.....ειτε συνεχηζουμε με τα μυαλά που έχουμε και σε μερικά χρονια θα απολαμβάνουμε.......τα βιντεάκια μας..!!!!!!

Δεν διαφωνω καθολου!!!!αλλα κυριως ο Σολωνας γιατι δεν εχουμε και ολοι την πολυτελεια της καμερας...ουκ ολιγες φορες μας διδαξε πολλα και στο καρτερι της φασσας...και στις δοκιμες του και σε πολλα αλλα τα οποια ειδαμε και θαυμασαμε μεσα από τα βιντεο του...και για το συγκεκριμενο βιντεο...οκ ρε Ανδρεα...δεν σου αρεσε...παω πασο...1 ηταν...και ολοι ειδαμε σε τι τοπο κυνηγουσε και πως το 2 περδικι ηταν κουτσοφτερο και δεν μπορουσε να το παλεψει για να το βρει....βαλε ρε φιλε και συ λιγο νερο στο κρασι σου...ο ανθρωπος σταμα δεν καμνει...μια χαρα ορθολογικα κυνηγα...ε κριμα να τον καμνουμε να σκέφτεται 2 και 3 φορες να ξαναγραψει γιατι επεξε 2 περδικια στο καρτερι του για τις φασσες....

είμαι σιγουρος πως αν καποτε καταφέρουμε να γνωριστούμε από κοντα...σιγουρα οι αποψεις θα είναι πολύ διαφορετικες...
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

BAIKAL TEAM έγραψε:
Konstantinos beretta έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:καταρχην ξερεις με και μιλας? που ξερεις τι παιδεια εχω και ποσων χρονων ειμαι? τζαι παρεες εν ειμαστεν
όπως ξερεις εσυ τον Σολωνα ξερω σε τζαι γω εσενα...οποταν αμαν εν σου αρεσκει μεν κατακρινεις ουτε συ τους αλλους...τζαι ηρεμησε λιο...ουτε σε ξητιμασα ουτε τιποτε...

τζαι μεν αγχωνεσαι...παρεας σου εν πεθανισκω να γινω
Ωραια χερομε που εν προκειτε να γινουμε ουτε παρεες...ετσι για να σου πω τζαι κατι ακομα που λες να σεβαστω τους παλιους μασ κυνηγαρες...λοιπον ενα θα σου πω και προσπαθα οσο σε βοηθα το μυαλο να καταλαβεις οτι οι παλιοι κυνηγοι ηταν η αρχη της καταστροφης του κυπριακου κυνηγιου τζαι με τη νοοτροπια που βαστουν τζαι κουλιαντιριζουν ακομα,χειροτερευουν την κατασταση τζαι μετα φκενουν τζαι παραπονιουντε πως ενεσχει θηραμα...εγω τις αποψεις κατακρινω με βαση τα λεγομενα του αλλου, εαν αυτο δεν μπορεις να το αντιληφθεις τοτε, συγγνωμη αλλα ενας 25χρονος οπως εμενα εχει περισσοτερο μυαλο για να σκεφτει εις βαθος τα οσα λεγοντε.
εκοπσε το γιατι εξεφυγες εσυ...εχω πατερα στον ταφο τζαι εν εισαι εσυ κοπελουι να μιλας για την κυνηγετικη του παιδεια...οποταν αμα μιλας για τους παλιους μεν σιναεις στη βουρκα σου ουλλο το κοσμο...εν αντιλεγω με την καταστροφή του κυνηγιου...αλλα μεν τους πιανεις ουλλους στο στομα σου...όπως υπαρχουν και τωρα...υπηρχαν και τοτε οι αχορταγοι κρεατοσυλλεκτες...

τελοπαντων ουτε ε να σχολιασω το αν εσυ εχεις παραπανω νου που μενα...μπραβο σου...αμα ε καταλαβαίνεις 2 πραματα που σου ειπα..ε θα προσπαθήσω άλλο...

εν εχω κατι μαζι σου ουτε σχολιαζω την κυνηγετικη σου παιδεια...οποταν σταματα το τζαι συ ως δαμε[/quote]


ουτεγω εχω κατι μαζι σου, αλλα πελλαρες να μεν λεμεν...η καταστροφη του κυνυχιγιου απο καπου αρχισε..και αρχισε απο πολυ παλια...ο νοων νοειτω...τελος των απαντων, ναι ειμαι κοπελουι που εχω αποψη τζαι την υποστηριζω για το γενικο συνολο και οχι για καποιον προσωπικα οπως αναφερες τον μακαριστο πατερα σου. απου μιτσην τζι απου πελλον θα μαθεις την αληθκειαν ελεαν οι παλιοι!!
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Ειδα το βιντεο κ αρκετα αλλα παρομοια κατα καιρους..μαλιστα η κατασκηνωση στις καλυβες κ γενικα η ολη διαδικασια προσωπικα μου αρεσει..
Η καθε χωρα αναλογα με τα εδαφη τις εκτασεις κ το κυνηγι της..στα αλπικα οπως κ το συγκεκριμενο βιντεο εισαι μονος με Τον Θεο η μονη σου βοηθεια ο σκυλος που για να ερθει η καρπωση (3 περδικια) πρεπει να βρεις το κοπαδι να το σπασεις κ αν καταφερεις να καρπωθεις..για να γινει αυτο πρεπει ο σκυλος να εχει μεγαλη ανοιχτη ερευνα να μπλοκαρει το θηραμα χωρις να το πιεσει κ να σε περιμενει να πας κοντα..σιουρα τουτο δεν μπορει να το κανει ο καθε σκυλος..
Ο Ανθιμος κυνηγησε στα συγκεκριμενα εδαφη κ θεωρω τον πλεων αρμοδιο να μας εξηγησει την ιδιαιτεροτητα κ την δυσκολια αυτου του κυνηγιου..(βαραει ο κοτσος)
Οσων αφορα τα gps στο κυνηγι κ την χρηση τους..οταν επιβαλεται ο σκυλος να κανει μεγαλη ερευνα το παραδοσιακο καμπαναλι δεν βοηθα αφου δεν εχεις επαφη με το σκυλο δεν τον ακους..βοηθα στον εντοπισμο και σ λεει τι κανει ο σκυλος ανα πασα στιγμη..μην ξεχναμε και το μεγαλο θεμα που υπαρχει πλεων στην Ελλαδα με λυκους χαθηκαν πολλα σκυλια απο επιθεσεις που ο ιδιοκτητης εβρισκε νεκρο το σκυλι τ..
Η τεχνολογια προχωρα κ μεις μαζι της..ετσι κ στο κυνηγι παμε με καμερες παμε με οπλα συγχρονα κλπ..
Αν κυνηγω τζικλες στην Ελλαδα εχω επανιελ ή σπανιολο σν κυνηγω λαγο-γουρουνι εχω γκεκα αν κυνηγω περδικα εχω ποιντερ σεττερ με απαραιτητη σχεδον την μεγαλη ερευνα..υποψην πως μπορει ολοκληρη μερα κ να μην δεις αλλο κυνηγο..
Κατι σλλο που ηθελα να αναφερω..βλεπουμε βιντεο αποαλλες ευρωπαικες χωρες κυριως Αγγλια με κυνηγι περδικας φασιανου..κανονικη σφαγη για τα δεδομενα μας ομως..ειναι ενας τροπος κυνηγιου που μπορει να εφαρμοστει στην συγκεκριμενη χωρα-περιοχη..
Καταληξη..;
Κυνηγι ειναι οτι σε ευχαριστα χωρις να στερεις το δικαιωμα ευχαριστησης απο τον διπλα σου..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από πανικος »

καλημερα σε ολους.δυστυχως παλι ειπωθηκαν περιττα λογια και υπηρξε αυτη η αντιπαραθεση μεταξυ μελων
χωρις να χρειαζεται.
λεμε την γνωμη μας ρε κοπελια και συζητουμε ηρεμα εστω και αν διαφωνουμε.συζητουμε για να μαθαινουμε.
διαβασα ποστ εδω που γινονται λεκτικες επιθεσεις σε αλλα μελη σε προσωπικο επιπεδο απλα για να μειωσουν τον αλλο να τον προσβαλουν σε προσωπικο επιπεδο .αυτο ειναι ατιμια και υπουλο χτυπημα!!!ντροπη ντροπη :oops:
οσο για το θεμα ολοι συμφωνουμε με λιγα λογια οτι το κυνηγι με αυτο τον τροπο απομακρυνση σκυλλου και gps χρειαζεται σε αυτα τα μερη του βιντεο τελικα αλλα εδω στην κυπρο δυσκολο να γινει λογω μικρων αποστασεων και πολυκοσμιας στις περιοχες κυνηγιου.
προσωπικα οπως ειπε και καποιος φιλος προτιμω να μεινω στασιμος και να κυνηγω κοντα κοντα με τον σκυλλο μου να βλεπω καθαρα τις κινησεις του να μου μιλα με την ουρα του τον τροπο που περπατα και το βλεμμα του ναι με το βλεμμα του, δεν υπαρχει πιο μεγαλη ευχαριστηση να γυρισει να σε δει στα ματια και να σου πει φιλε εν δαμε το περδικ το οερτυκι ο λαγος :!: αλλο να ειναι διπλα σου ο συντροφος να κοφκεται και καμια κουβεντα να πινετε και κανενα τσιγαρο και αλλο να τον βλεπεις μετα κυαλια και gps.
ο καθενας οτι προτιμα και την τον ευχαριστει.στο κατω κατω ολοι λεμε δεν ειναι η καρπωση ηευχαριστηση αλλα η διαδικασια που γινεται με το σκυλλι.παραδοσιακα πραματα σιεπεττον ισιο ποινουες σινακλικκι οχι κυαλια τζ πι ες ασυρματο καμερες μπιμπερ κτλ.και το ξαναλεω δεν ειμαι κανενας οπισθοδρομικος και εκει που γινεται αυτο το κυνηγι ειναι πολυ δυσκολο το εδαφος μεγαλες εκτασεις λιγος ο κοσμος αλλα πριν 60 χρονια δεν ειχε τιποτε απο αυτα πο πανω. :!:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από admin »

κοπέλια όπως είπαμε και πιο πριν το κάθε κυνήγι όταν ακολουθούμε τις νομοθεσίες είναι σεβαστό. Το θέμα στάμα και παγανιά για περδίκια και το πόσο ηθικό είναι μπορούμε να το αναλύσουμε σε άλλο θέμα γιατί σηκώνει συζήτηση. Εγώ εκείνο που θέλω να πω είναι το εξής. ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ σε ένα φόρουμ το διαμορφώνουν τα μέλη του και οι αναρτήσεις τους. Αν πέφτει το επίπεδο ας κοιτάξει ο καθένας τι έγραψε και τότε θα καταλάβετε γιατί πέφτει η ανεβαίνει το επίπεδο. Αντιπαραθέσεις πάντα θα υπάρχουν αλλά δεν είναι ανάγκη να συνοδεύονται με ειρωνικά , κακόβουλα και απαξιωτικά σχόλια ή ακόμη και με βρισιές.

Ξεκινάει η σεζόν ας κρατήσουμε τον πήχη τον συζητήσεων σε ψηλό επίπεδο γιατί το τι γράφεται εδώ μέσα αντικατοπτρίζει το κάθε μέλος. Ευχαριστώ
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ”