Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

admin έγραψε:
Konstantinos beretta έγραψε:Κοπελια, καταρχας δεν ειπα οτι θα φυγω απο το φορουμ...αυτο που εννοω ειναι πως φευγω απο την συζητηση γιατι δεν βγαζει πουθενα εαν καποιος λεει καποιου αλλου πιο ειναι το σωστο και ο αλλος να το παρεξηγει. Τωρα φιλε Αdmin, απευθυνομε σε εσενα να μου πεις τι δεν ετεκμηριωσα και με βασει τα λεγομενα μου πως μειωνω την κριση μου οπως αναφερεσε...η κριση μου για το σωστο και το λαθος εσυ την κρινεις λαθος δηλαδη και λες αυτα που λες??

Φίλε να στο πώ Κυπριακά μην είσαι φούρνους πυρούμενος και πρώτα διάβαζε προσεκτικά τι γράφουμε για να μην παρεξηγάς την κάθε λέξη. Η λάθος κρίση είναι να λές ότι εγώ φεύγω γιατί δαμέσα εκάμετε με να μεν θέλω να ασχοληθώ!!!! αυτό είναι η λάθος κρίση. Κρίνεις το σύνολο γιατί σε μια προσωπική σου συζήτηση με ένα - δύο μέλη διαφώνησες και δέν επικράτησες η άποψη σου. Το σωστό μέλος δέν εγκαταλείπει πυροβολόντας αλλά μένει για να λέει τις απόψεις του έστω και εάν κάποιος διαφωνεί. Η δική μου η άποψη εάν διάβασες πιο πρίν το πόστ μου είναι ξεκάθαρη για το συγκεκριμένο θέμα ότι αρέσει στον καθένα σεβαστό αρκεί να είναι μέσα στα πλαίσια του νόμου και του ηθικού κυνηγίου με σεβασμό στο θήραμα , τη φύση και τον συνάδελφο κυνηγό .




Φιλε μου μα και εσυ εκρινες λαθος πως ειπα πως εν που το φορουμ που θα φυγω. Εγω εννοουν απο τη συζητηση θα φυγω..και οταν ειπα πως εν θελω να ασχολουμε αλλο,ενοουν για αυτους που τους λεν το σωστο και ακομα επιμενουν σε λαθος πραματα...δεν ενοουν το γενικο συνολο του φορουμ. :)
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από giorgos80 »

Προσωπικα δεν ειμαι υπερ του gps αφου δινει πλεονεκτημα στον κυνηγο εναντι του θηραματος.απο την
στιγμη ομως που επιτρεπεται δεν εχω λογο να ερθω σε αντιπαραθεση με οποιοδηποτε το υποστηριζει.επισης το κυνηγι με το σκυλο σε τετοιες αποστασεις απο τον κυνηγο δεν με γεμιζει καθολου
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από sotiris!129 »

admin έγραψε: p.s βλέπε sotiri 127 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ο 129 τρωει ζικλες με αγρελια Ιουνι ζερον σιγα μεν πεσω στο επιπεδο σας !

γατακια ....
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από giorgos80 »

sotiris!129 έγραψε:
admin έγραψε: p.s βλέπε sotiri 127 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ο 129 τρωει ζικλες με αγρελια Ιουνι ζερον σιγα μεν πεσω στο επιπεδο σας !

γατακια ....
Κρατα σωστα το πιρουνι ρε :P
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από giorgos80 »

Πανικος Setter έγραψε:
giorgos80 έγραψε:Προσωπικα δεν ειμαι υπερ του gps αφου δινει πλεονεκτημα στον κυνηγο εναντι του θηραματος.απο την
στιγμη ομως που επιτρεπεται δεν εχω λογο να ερθω σε αντιπαραθεση με οποιοδηποτε το υποστηριζει.επισης το κυνηγι με το σκυλο σε τετοιες αποστασεις απο τον κυνηγο δεν με γεμιζει καθολου
Ωραία και σωστή έκφραση για κάτι που δεν μας αρέσει
Πανικο εμαθα να κυνηγω με ημιαιμα μπρακ τα οποια κυνηγουσαν μες στα ποδια του κυνηγου.θελω να εχω επαφη με το σκυλο να του μιλω.πριν μακαριστει η σκυλλα μου απο δηλητηρια εμιλουν της τοσο πολλα που ενομιζες εμιλουν σε γεναικα.η παρεα μου για να καταλαβεις επεριπαιζαν με.anyway ο καθε ενας κυνηγα οπως αυτος θελει και τον κανει να νιωθει ωραια
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από Priest+++ »

Πουποτζιη επιεν που ποδα ηρτε, κουππα απαννη παλε!!
Ανθιμε εισαι λεβεντης.
Love you boys
Istriano® reloaded
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από admin »

sotiris!129 έγραψε:
admin έγραψε: p.s βλέπε sotiri 127 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ο 129 τρωει ζικλες με αγρελια Ιουνι ζερον σιγα μεν πεσω στο επιπεδο σας !

γατακια ....

Είπα 127 όχι 129 έτσι για να ακριβολογούμε!!!!!! και με τα μείον 5 του Πανίκου πλέον είσαι ο Σωτήρις 120 :lol:


Κωνσταντίνο το αρχικό μου σχόλιο ήταν απάντηση στο δικό σου που έλεγες κάνατε ένα άτομο να φύγει απο εδώ μέσα!! Απο πού???
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από sotiris!129 »

δεν πα να γινει Σωτηρης ?29... παντοτε θα ειμαι ενα βημα ποιο μπροστα και χορτατος !
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από kyriakos304 »

sotiris!129 έγραψε:δεν πα να γινει Σωτηρης ?29... παντοτε θα ειμαι ενα βημα ποιο μπροστα και χορτατος !
Σωραιος!
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Αυτο ειναι κυνηγι τελικα?????

Δημοσίευση από admin »

sotiris!129 έγραψε:δεν πα να γινει Σωτηρης ?29... παντοτε θα ειμαι ενα βημα ποιο μπροστα και χορτατος !

Ένε κρίμα να παίζεις τα ψάρια που χρησιμοποιούμε για δόλωμα και να τα τρώεις..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ”