ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ No4

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ No4

Δημοσίευση από MARIOSE »

Μόνο από το τρέιλερ το μυαλό ταξιδεύει φίλε Πανίκο!

Απέραντοι βιότοποι, κυνηγετική μοναξιά, άγρια τόπια, άγρια πουλιά, άγρια φύση! Είναι πραγματικά κάτι το οποίο θα ήθελα να βιώσω και ελπίζω να με αξιώσει ο Θεός να μπορέσω να το κάνω με τον μοναδικό τέλειο σύντροφο στη ζωή αλλά και στο κυνήγι, τον πατέρα μου.
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ No4

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

Πανικος Setter έγραψε:ψες επιτέλους κατάφερα να δω αυτό το αριστούργημα του μεγάλου Χριστογιάννη ,το μονο που έχω να πω είναι η λέξη δέος , αν έδειχναν αυτές τις ταινίες στα "μαθήματα" τις θήρας για απόκτηση πρώτης άδειας κυνηγιού ίσος να είχαμε καλύτερο αποτέλεσμα για το σεβασμό στο κάθε θήραμα γενικά

ΑΠΙΘΑΝΟ
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ No4

Δημοσίευση από Laurona »

Πανικος Setter έγραψε:ψες επιτέλους κατάφερα να δω αυτό το αριστούργημα του μεγάλου Χριστογιάννη ,το μονο που έχω να πω είναι η λέξη δέος , αν έδειχναν αυτές τις ταινίες στα "μαθήματα" τις θήρας για απόκτηση πρώτης άδειας κυνηγιού ίσος να είχαμε καλύτερο αποτέλεσμα για το σεβασμό στο κάθε θήραμα γενικά


Εγω ερεξα σε :D
Ειδα το την Δευτερα το τρειλερ :lol: :lol:

Εστειλα μυνημα στον Χριστογιαννη εαν στελει Κυπρο καποιες ταινιες αλλα δεν πηρα απαντηση :(
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ No4

Δημοσίευση από skimis »

ΘΩΡΩ ΤΟ ΞΑΝΑΘΩΡΩ ΤΟ ΑΛΛΑ ΕΝ ΤΟ ΧΟΡΤΑΝΩ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ!!!!! ΕΜΕΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΟΜΩΣ!!! :D ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΑΙ???
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ No4

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

skimis έγραψε:ΘΩΡΩ ΤΟ ΞΑΝΑΘΩΡΩ ΤΟ ΑΛΛΑ ΕΝ ΤΟ ΧΟΡΤΑΝΩ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ!!!!! ΕΜΕΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΟΜΩΣ!!! :D ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΑΙ???
1)Ο αντιπρόσωπος στη Κύπρο είναι ο Κίκης Κυριάκου (25877563, 99481606, 9990914).

2)Επίσης μπορείς να βρει ταινίες σε διάφορα Κυνηγετικά Είδη. Ο Στυλιανίδης στην Λεμεσό έχει κάποιες ταινίες.

3) Μπορείς να δεις τις ταινίες online με πολύ πιο φθηνό κόστος. Δεν θα έχεις το DVD όμως στη συλλογή σου. http://www.tstv.gr/products/hunting-mov ... 34/el.html
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ No4

Δημοσίευση από skimis »

SilverPigeonS έγραψε:
skimis έγραψε:ΘΩΡΩ ΤΟ ΞΑΝΑΘΩΡΩ ΤΟ ΑΛΛΑ ΕΝ ΤΟ ΧΟΡΤΑΝΩ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ!!!!! ΕΜΕΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΟΜΩΣ!!! :D ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΑΙ???
1)Ο αντιπρόσωπος στη Κύπρο είναι ο Κίκης Κυριάκου (25877563, 99481606, 9990914).

2)Επίσης μπορείς να βρει ταινίες σε διάφορα Κυνηγετικά Είδη. Ο Στυλιανίδης στην Λεμεσό έχει κάποιες ταινίες.

3) Μπορείς να δεις τις ταινίες online με πολύ πιο φθηνό κόστος. Δεν θα έχεις το DVD όμως στη συλλογή σου. http://www.tstv.gr/products/hunting-mov ... 34/el.html

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ...ΔΙΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΠΟΥ Μ ΕΒΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ LOADING..ΛΟΓΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ No4

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

skimis έγραψε:
SilverPigeonS έγραψε:
skimis έγραψε:ΘΩΡΩ ΤΟ ΞΑΝΑΘΩΡΩ ΤΟ ΑΛΛΑ ΕΝ ΤΟ ΧΟΡΤΑΝΩ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ!!!!! ΕΜΕΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΟΜΩΣ!!! :D ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΑΙ???
1)Ο αντιπρόσωπος στη Κύπρο είναι ο Κίκης Κυριάκου (25877563, 99481606, 9990914).

2)Επίσης μπορείς να βρει ταινίες σε διάφορα Κυνηγετικά Είδη. Ο Στυλιανίδης στην Λεμεσό έχει κάποιες ταινίες.

3) Μπορείς να δεις τις ταινίες online με πολύ πιο φθηνό κόστος. Δεν θα έχεις το DVD όμως στη συλλογή σου. http://www.tstv.gr/products/hunting-mov ... 34/el.html

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ...ΔΙΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΠΟΥ Μ ΕΒΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ LOADING..ΛΟΓΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ

Φίλε πάτησες στο buy, έκανες αγορά και δεν μπόρεσες να την δεις;
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ No4

Δημοσίευση από skimis »

ΦΙΛΕ ΜΩΛΙΣ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ LOADING ...ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ, ΜΟΝΟ ΤΟ FULLSCREEN!!! ΜΠΟΡΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟ ΠΙΟ ΚΑΤΩ?
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ No4

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

skimis έγραψε:ΦΙΛΕ ΜΩΛΙΣ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ LOADING ...ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ, ΜΟΝΟ ΤΟ FULLSCREEN!!! ΜΠΟΡΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΡΑΦΟ ΠΙΟ ΚΑΤΩ?

το ιδιο κανει κ εμενα το κομπουτερ
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ”