Μια Βοήθεια Για Περδίκια

Απάντηση
fisherman
Full Member
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 08 Οκτ 2011, 10:02

Μια Βοήθεια Για Περδίκια

Δημοσίευση από fisherman »

παιδια επειδη ειμαι νεος στο κυνηγια θα ηθελα να με βοηθγσετε στο πως να παιζω τα περδικια,δηλαδη οταν ειμε σε καρτερι και περασει σφαιρα το περδικι απο μπροστα μου που πρεπει να σημαδεψω;πανω στο πουλι η πιο μπροστα :D
dimitris savva

Re: μια βοηθεια για περδικια

Δημοσίευση από dimitris savva »

fisherman έγραψε:παιδια επειδη ειμαι νεος στο κυνηγια θα ηθελα να με βοηθγσετε στο πως να παιζω τα περδικια,δηλαδη οταν ειμε σε καρτερι και περασει σφαιρα το περδικι απο μπροστα μου που πρεπει να σημαδεψω;πανω στο πουλι η πιο μπροστα :D
Προσπεραστω και τραβα του την και εν μεστην βουρκα
Άβαταρ μέλους
beretta682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: 31 Δεκ 2010, 10:29

Re: μια βοηθεια για περδικια

Δημοσίευση από beretta682 »

άμαν έρκεται σφαίρα ρε φίλε όπως είπε τζε ο δημήτρης προχώρα το σημάδι σου αρκετά μπροστά... με τες πολλές ντουφεκιές θα έρθει και η πείρα.. Καλή τύχη αύριο
Φιλικά,
Χρήστος
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Re: μια βοηθεια για περδικια

Δημοσίευση από kyriakos304 »

fisherman έγραψε:παιδια επειδη ειμαι νεος στο κυνηγια θα ηθελα να με βοηθγσετε στο πως να παιζω τα περδικια,δηλαδη οταν ειμε σε καρτερι και περασει σφαιρα το περδικι απο μπροστα μου που πρεπει να σημαδεψω;πανω στο πουλι η πιο μπροστα :D
Ρωτα τον Σωτήρη 129 φιλε μου.
Εχει δοκτωρατο ο ανθρωπος πανω στα ρεκτα..
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Re: μια βοηθεια για περδικια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

kyriakos304 έγραψε:
fisherman έγραψε:παιδια επειδη ειμαι νεος στο κυνηγια θα ηθελα να με βοηθγσετε στο πως να παιζω τα περδικια,δηλαδη οταν ειμε σε καρτερι και περασει σφαιρα το περδικι απο μπροστα μου που πρεπει να σημαδεψω;πανω στο πουλι η πιο μπροστα :D
Ρωτα τον Σωτήρη 129 φιλε μου.
Εχει δοκτωρατο ο ανθρωπος πανω στα ρεκτα..
ακου να δεις ρε φιλε
Βλεπεις το να ερκετε σφαιρα ...βαλεις το μες το σημαδι ακολουθας το ακουλουθας το μια φαση περνα σε εσυ ακομα ακολουθας το ακολουθας το ακολουθας το καπου εν να κατσει εν γινεται να πετα ουλη μερα 1-2 βουνα παρα κατω εν να κατσει !!!
βαλεις σημαδι που εκατσε ζε φτου παπουτσι 100-200 μετρα ποιο πανω που ζιαμε που εβαλες σημαδι μπορει να το εβρεις
αμαν το εβρεις παιζεις το
αλιως παεις το απογευμα σκοπευτηριο και παιζεις καμια 10ρκα δυσκους ζε φκαλεις το αχτι σου το ιδιο ενει ! ;)
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: μια βοηθεια για περδικια

Δημοσίευση από christy2000 »

Ρε Σωτηρη αντι να εισαι τζινη εισαι μεσα στο φορουμ :D
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: μια βοηθεια για περδικια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

christy2000 έγραψε:Ρε Σωτηρη αντι να εισαι τζινη εισαι μεσα στο φορουμ :D
ειχα παρει την δοση μου ;)
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Re: Re: μια βοηθεια για περδικια

Δημοσίευση από kyriakos304 »

sotiris!129 έγραψε:
kyriakos304 έγραψε:
fisherman έγραψε:παιδια επειδη ειμαι νεος στο κυνηγια θα ηθελα να με βοηθγσετε στο πως να παιζω τα περδικια,δηλαδη οταν ειμε σε καρτερι και περασει σφαιρα το περδικι απο μπροστα μου που πρεπει να σημαδεψω;πανω στο πουλι η πιο μπροστα :D
Ρωτα τον Σωτήρη 129 φιλε μου.
Εχει δοκτωρατο ο ανθρωπος πανω στα ρεκτα..
ακου να δεις ρε φιλε
Βλεπεις το να ερκετε σφαιρα ...βαλεις το μες το σημαδι ακολουθας το ακουλουθας το μια φαση περνα σε εσυ ακομα ακολουθας το ακολουθας το ακολουθας το καπου εν να κατσει εν γινεται να πετα ουλη μερα 1-2 βουνα παρα κατω εν να κατσει !!!
βαλεις σημαδι που εκατσε ζε φτου παπουτσι 100-200 μετρα ποιο πανω που ζιαμε που εβαλες σημαδι μπορει να το εβρεις
αμαν το εβρεις παιζεις το
αλιως παεις το απογευμα σκοπευτηριο και παιζεις καμια 10ρκα δυσκους ζε φκαλεις το αχτι σου το ιδιο ενει ! ;)
Ασυλα δουλεια σου ρε
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: μια βοηθεια για περδικια

Δημοσίευση από Artemis G. »

Ρε φιλε αμαν το δεις να ερκετε σφαιρα κατω.... καμνεις ησυχια , στηνεις το αφτι σου  και ακουεις τζινον το.ηχο που καμνι.... ββββββββββ.
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: μια βοηθεια για περδικια

Δημοσίευση από cyprohunter »

Ε Σωτήρη είμαι περίεργος ρε φίλε τι έπαιξες σήμερα!
Φιλικά,
Αναστάσης
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ”