Μια Βοήθεια Για Περδίκια

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Petros P.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 24 Οκτ 2013, 15:38

Re: μια βοηθεια για περδικια

Δημοσίευση από Petros P. »

Artemis G. έγραψε:Ρε φιλε αμαν το δεις να ερκετε σφαιρα κατω.... καμνεις ησυχια , στηνεις το αφτι σου  και ακουεις τζινον το.ηχο που καμνι.... ββββββββββ.
ρε Αρτέμη εσύ έτσι κάμνεις δηλαδή πάεις για να ακούεις τον ήχο που κάμνει άμα πετά;
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Re: Re: μια βοηθεια για περδικια

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Σωτήρη πες αλέυρι... Ο Μαρίνος σε γυρεύει...
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: μια βοηθεια για περδικια

Δημοσίευση από Artemis G. »

Petros P. έγραψε:
Artemis G. έγραψε:Ρε φιλε αμαν το δεις να ερκετε σφαιρα κατω.... καμνεις ησυχια , στηνεις το αφτι σου  και ακουεις τζινον το.ηχο που καμνι.... ββββββββββ.
ρε Αρτέμη εσύ έτσι κάμνεις δηλαδή πάεις για να ακούεις τον ήχο που κάμνει άμα πετά;
Ναι ρε φιλε... γιατι εσυ να πιστεψω πεζεις τα ? Δαμε και εν φτανουμε να τα δουμε....
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: μια βοηθεια για περδικια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Petros P. έγραψε:
Artemis G. έγραψε:Ρε φιλε αμαν το δεις να ερκετε σφαιρα κατω.... καμνεις ησυχια , στηνεις το αφτι σου  και ακουεις τζινον το.ηχο που καμνι.... ββββββββββ.
ρε Αρτέμη εσύ έτσι κάμνεις δηλαδή πάεις για να ακούεις τον ήχο που κάμνει άμα πετά;
ναι φιλε μου εγω τουλαχιστο ετσι καμω ... γιατι ναι θελω ζινο τον ηχο να τον ακουω και για τα επομενα χρονια !
cyprohunter έγραψε:Ε Σωτήρη είμαι περίεργος ρε φίλε τι έπαιξες σήμερα!
φιλε μου το δεν ειναι θεμα αρηθμου , δεν εχει σημασεια ποσα θα χτυπησεις αλλα το ποσο ποιοτικα θα τα χτυπισης !!!
να υπενθυμισω πως σε αυτο το site εχει υποθει παμπολες φορες και μαλιστα το εχουμε τονισει επανειλλημενα πως δεν ημαστε κρεατοσυλλεκτες ...
anws απλα για να σου λησω την απορεια σου 8:30 ημουν καφενε ! κανονικα το παιχνιδι επρεπε να το τελειωσω που η ωρα 7:30
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: μια βοηθεια για περδικια

Δημοσίευση από sotiris!129 »

fisherman έγραψε:παιδια επειδη ειμαι νεος στο κυνηγια θα ηθελα να με βοηθγσετε στο πως να παιζω τα περδικια,δηλαδη οταν ειμε σε καρτερι και περασει σφαιρα το περδικι απο μπροστα μου που πρεπει να σημαδεψω;πανω στο πουλι η πιο μπροστα :D
φιλε να γιατι δεν παιζεις οτι ερτει πανω σου ΑΛΛΑ οτι φκαλεις
LAGOS έγραψε: Στα αρνητικά πρέπει να καταγράψουμε την συμπεριφορά κάποιων συναδέλφων που δυστυχώς αμαυρώνουν το σύνολο.
Breda Pegaso έγραψε:Μιλησα με πολλες παρεες για αποτελεσματα...Μπορω να πω οτι και φετος τηρηθηκε το κοτα με σεβασμο.... :? :? :? :? :? :? :? :? :?
SilverPigeonS έγραψε: Η παρέα μας ομολογώ χάρισε αρκετά περδίκια στο σφαγείο που περίμενε πιο κάτω με ανυπομονησία. :evil: Από χρόνου αν είμαστε καλά το κυνήγι μας θα ξεκινάει μετά τις 8 και με αντίθετη κατεύθυνση!!
ANTROS BREDA έγραψε: Εσικοσαμε 2 λαγούς εκ τον οπιον ο ένας αφικατον να φκει πάνω να το παίξω εκαθαρισετον ένας που ήταν στάμα στα περτιτσια με καρεκλουα, :mrgreen: :mrgreen: είπα να μεν αρκεψω που το πρωί να του φωνάζω για να μεν χαλάσω την μέρα μου!
για να μην εισαι και εσυ ενας απο αυτους που καταστρεφουν την μερα αλλων συναδερφων ! ;)
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ”