ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
demetris-demetriou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: 09 Ιαν 2011, 20:48
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ

Δημοσίευση από demetris-demetriou »

AU-79 έγραψε:Αν ειναι πσυχρα οπως λεει ο καιρος δοκιμαστε τες concored 31gr No5 αν εχει και συννεφια η λιλα της victory 31gr παλι No5 ειναι κανονας οταν ειναι συννεφια. Επηδει τις ασπρουες της victory εκαμαν τες λιο πασανακατες τα τελεφταια χρονια μια χρονια ετσι μια αλλιως δοκιμαστε αν θελεται την Oympia Special 34 No 5-6 προσωπικα βρισκω την πολλα σκαλια ανωτερη που την ασπρουα της Victory για περτικο, στον λαο εγω παιζω εξοτερικες απλα για θεμα ψυχολογιας εμπνεουν μου παραπανω σιγουρια.
ΦΙΛΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΣΗΓΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ concored 31gr γαλαζιο + victory 31gr λιλα ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕΚΚΑ !!!!!!!!!!!!!!!!! ΟΥΤΑ ΑΙΜΑ ΟΥΤΕ ΚΟΥΤΣΑΦΤΕΡΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΙ 1-2 ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 40-45 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ.
ΤΙΣ concored 31gr γαλαζιο ΤΙΣ ΗΞΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΥΠΕΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ :D :D
Άβαταρ μέλους
cynergy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: 07 Αύγ 2010, 15:26

Re: ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ

Δημοσίευση από cynergy »

κοπελια η καινουργια τις LAMBRO DIRECT ηταν αψογες χθες 6 περτικοι φουροιτοι επεφτα οπως την μαππα μιλουμε για χαρτουτσια διασπορας λιο ακριβουα ομως περιπου 11 ευρο οι δεκα
dont shoot fast...shoot good
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ 4 ΕΙΔΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ. ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ 4 ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ . ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΜΕΙΝΑΝ ΟΛΟΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ . ΑΛΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΑΛΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ .
ΑΡΑ ???????
ΑΡΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΠΟΣΤ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΑΚΡΗ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΣΤΗΝ ΣΚΟΠΕΥΣΗ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΝΕΚΡΟ . ΟΠΟΤΑΝ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΤΑΔΕ ΦΥΣΙΓΓΙΟ Η ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ ΜΟΥ ΚΤΛ . ΟΛΑ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΝΩΣΤΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ . ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ .
ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΤΡΑΠΕΛΟ ΧΘΕΣΙΝΟ . ΤΡΩΓΑΜΕ ΤΟ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΜΑΣ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ , ΑΝΟΙΚΤΑ ΤΑ ΟΠΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΥΡΟΒΟΛΙΣΜΟ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΕΡΔΙΚΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ 1000 ΜΙΛΙΑ ΣΦΑΙΡΑ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ . ΤΟΤΕ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ( ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΜΗ ΧΩΡΙΟ-ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΣΑΚ ΝΟΡΡΙΣ - ΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ) ΣΕ ΚΛΑΣΜΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΥ ΗΤΑΝ ΗΔΗ ΕΠΟΜΙΣΜΕΝΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΤΥΧΑΙΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΠΑΜ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ , ΣΕΚΚΟ . ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ . ΟΛΟΙ ΠΑΡΑΜΙΛΟΥΣΑΜΕ, ΓΙΑΥΤΟΝ ΣΥΝΗΘΕΣ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ . ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΕΙΧΕ ΠΑΙΞΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ???????

SAGA 24 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ NOYMERO 8 ΠΑΡΑΚΑΛΩ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΠΟΥ ΞΕΚΟΨΕ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΑΓΩΝΑ ΙΣΩΣ .......
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
BECCACCIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010, 15:03

Re: ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ

Δημοσίευση από BECCACCIA »

καθε χρονος που περνα τοσο πιο πολυ συμπαθω τα κυπριακα φουτσιεκια .
Άβαταρ μέλους
demetris-demetriou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: 09 Ιαν 2011, 20:48
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ

Δημοσίευση από demetris-demetriou »

LOUIS SETTER έγραψε:ΕΓΩ ΧΘΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ 4 ΕΙΔΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ. ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ 4 ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ . ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΜΕΙΝΑΝ ΟΛΟΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ . ΑΛΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΑΛΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ .
ΑΡΑ ???????
ΑΡΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΠΟΣΤ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΑΚΡΗ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΣΤΗΝ ΣΚΟΠΕΥΣΗ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΝΕΚΡΟ . ΟΠΟΤΑΝ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΤΑΔΕ ΦΥΣΙΓΓΙΟ Η ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ ΜΟΥ ΚΤΛ . ΟΛΑ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΝΩΣΤΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ . ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ .
ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΤΡΑΠΕΛΟ ΧΘΕΣΙΝΟ . ΤΡΩΓΑΜΕ ΤΟ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΜΑΣ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ , ΑΝΟΙΚΤΑ ΤΑ ΟΠΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΥΡΟΒΟΛΙΣΜΟ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΕΡΔΙΚΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ 1000 ΜΙΛΙΑ ΣΦΑΙΡΑ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ . ΤΟΤΕ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ( ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΜΗ ΧΩΡΙΟ-ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΣΑΚ ΝΟΡΡΙΣ - ΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ) ΣΕ ΚΛΑΣΜΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΥ ΗΤΑΝ ΗΔΗ ΕΠΟΜΙΣΜΕΝΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΤΥΧΑΙΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΠΑΜ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ , ΣΕΚΚΟ . ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ . ΟΛΟΙ ΠΑΡΑΜΙΛΟΥΣΑΜΕ, ΓΙΑΥΤΟΝ ΣΥΝΗΘΕΣ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ . ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΕΙΧΕ ΠΑΙΞΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ???????

SAGA 24 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ NOYMERO 8 ΠΑΡΑΚΑΛΩ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΠΟΥ ΞΕΚΟΨΕ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΑΓΩΝΑ ΙΣΩΣ .......
ΣΥΜΦΩΝΩ ΦΙΛΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ !!!!!!!!!!!! :D :D :D
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Φίλοι σας χαιρετώ . Χρησιμοποίησα χθες δύο φυσίγγια στην Πάφο που κυνήγησα το Gem32grNo6 και το RC2-32gr No6. Εκεί πού κυνήγησα ο καιρός ήταν ξηρός από το πρωί μέχρι και τις 1330 που σταμάτησα. Όλα τα πουλιά (μετά που τα καθάρισα) είχαν 4-5 σκάγια το κάθε ένα. Και όμως τα δύο πρώτα πουλιά που σημάδεψα έκαμα τους κάτι καλικώματα!!!!!! Στα 20-25μ περίπου με απαλό σήκωμα, αλλά εγώ δεν ακολουθούσα, έμεινα πείσω δυο μέτρα τουλάχιστον. Βλέπετε επήγα κυνήγι χωρίς καλά, καλά να αναρρώσω από την ίωση, με μιά ώρα ύπνου μόνον λόγω κούχου, κουχου ολη νύκτα, εφόρου και σακούιν να μεν ρυάσω κλπ. Μόλις έχασα τα δυο περδίκια τότε εφκαλα το σακούιν, έκαμα δύο τρείς ασκήσεις και στην συνέχεια δούλεψε και η ψυχολογία. Τα 4 που τα 6 πουλιά που έπαιξα (5 περδίκια+1φάσσα) με την πρώτη τα άλλα δυο με την δεύτερη, με τα ίδια φυσίγγια όπως και τα πρώτα δυο που καλλίκωσα. Εχει σημασία να είμαστε σίγουροι ότι για μια αποτυχία πρέπει να την αναλύουμε και να βρίσκουμε την πραγματική αιτία και όχι με την πρώτη να το ρίχνουμε στα φυσίγγια.
Άβαταρ μέλους
XS^PRESTIGE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010, 08:04

Re: ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ

Δημοσίευση από XS^PRESTIGE »

Εξυπνοβλακιες!!! Οι cypriots μιλουν αγγλικα; Ή μηπως εχει κυπριακη γλωσσα; Δεν θα μπω σε αυτη τη συζητηση αλλα μαθε να σεβεσαι οτι οι ιδιοκτητες του forum ζητουν επανηλημμενα να γραφομε ολοι ΕΛΛΗΝΙΚΑ
The best there is
sotiris!129

Re: ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ

Δημοσίευση από sotiris!129 »

φιλε μου απλα γραφε ελληνικα οπως ολοι μας...δεν ειναι λογος τουτος ουτε για παρεξηγισεις ουτε για τιποτε! πατα το alt και το shift ταυτοχρονα ενζεν καμια δυσκολια. ορθογραφικα λαθοι καμουμε ουλοι μας σιγα το πραμα αν εν τουτος ο λογος
ΜΑΚΗΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 31 Ιαν 2012, 21:19

Re: ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ

Δημοσίευση από ΜΑΚΗΣ »

ΚΥΡΙΑΚΟΣ έγραψε:
kypros έγραψε:φιλε κυριακο με τι οπλο ριχνεις την τικερ?
Φιλε κυπρο τα τελευταια 15 χρονια την εριξα με 3 οπλα και με ολα ειχα αριστα αποτελεσματα.
breda veca luso
breda pecaso
miroku mk 60
τωρα κυνηγω το μιροκουδι και δεν το αλαζω με τιποτε..
Γεια σου Κυριακο, ειμαι καινουργιος εδω στο φορουμ, θελω να σε ρωτησω αν το breda pegasus παιρνει τα ιδια τσοκ με το zoli columbus??? γιατι εχω χασει τα τσοκ του μπρεντα μου. Βρισκω brilley αλλα μονο zoli και απο οτι ξερω το κολομπους ειναι ιδιο με το πεγκασους. Αν καποιος ξερει κατι ας μου απαντησει
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Φιλε εχω breda pegaso λογικα πρεπει να καμνουν αλλα καλυτερα ρωτα καποιο που καταλαβει.
Πχ μπορεις να παεις στο Δημητρη Ηρακλειδη να το ρωτησεις να σου πει σιγουρα.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ”