beretta 682

Απάντηση
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: beretta 682

Δημοσίευση από Stelios K. »

φιλε ειμαι και εγω λατρης των Beretta. εχω και εγω το 682 gold e αλλα δεν εχω κανενα προβλημα με το θεμα σκουριας, ουτε με το σκωτομα του. τι φισιγγια ριχνεις?
682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 02 Αύγ 2010, 10:36

Re: beretta 682

Δημοσίευση από 682 »

ΦΙΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΠΙΟ ΚΥΝΗΓΙ ? ΓΕΝΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ! ΕΣΥ ? :)
CHRISTOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2010, 10:32

Re: beretta 682

Δημοσίευση από CHRISTOS »

Γεια σας παιδεια. εχω και εγω ενα beretta 682 gold e sporting και εχω προβλημα με το δακτυλο που πυροβολω.στο σκοπευτηριο οταν κανω 3-4 πουλες αρχιζει και κοκκινιζει και στο τελος καμνει μου καντιλα.αλλαξα κ σκανδαλη χωρις να δω διαφορα.δοκιμασα και το αλλο μου οπλο στο σκοπευτηριο (LAURONA ) χωρις κανενα προβλημα.το οπλο ειναι στα μετρα μου.αν εχετε καμμια ιδεα τι φταιει..........οσον αφορα το θεμα σκουριας αν δεν του βαλεις γρασσο-παστα τοτε θα βγαλει σκουρια.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: beretta 682

Δημοσίευση από admin »

CHRISTOS έγραψε:Γεια σας παιδεια. εχω και εγω ενα beretta 682 gold e sporting και εχω προβλημα με το δακτυλο που πυροβολω.στο σκοπευτηριο οταν κανω 3-4 πουλες αρχιζει και κοκκινιζει και στο τελος καμνει μου καντιλα.αλλαξα κ σκανδαλη χωρις να δω διαφορα.δοκιμασα και το αλλο μου οπλο στο σκοπευτηριο (LAURONA ) χωρις κανενα προβλημα.το οπλο ειναι στα μετρα μου.αν εχετε καμμια ιδεα τι φταιει..........οσον αφορα το θεμα σκουριας αν δεν του βαλεις γρασσο-παστα τοτε θα βγαλει σκουρια.
Υπάρχει η περίπτωση η σκανδάλι να είναι για αριστερόχειρα το έπαθε και ένας φίλος μου αυτό καποτε
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”