fair-rizzini

Απάντηση
newhunter17
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 11 Μαρ 2018, 13:57

fair-rizzini

Δημοσίευση από newhunter17 »

σκεφτουμε να πιασω μια που τες 2 μαρκες με κοντακκι στα μετρα μου.. επειδη το action τζιαι οι καννες φενουντε μου τα ιδια βοηθατε με σας παρακαλω να διαλεξω διαθετω 1400 δεν βρισκω οπλο να με βολεφκει λογο του σωματοτυπου μου.. ειχα τες πλειστες μαρκες διασημων κατασκεβαστων και λογο του κοντακιου τα επουλησα ουλλα
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: fair-rizzini

Δημοσίευση από admin »

φίλε με το ποσό που διαθέτεις εάν δέν κάνω λάθος μπορείς να πάρεις ένα fair jubilee το οποίο έχω εδώ και 10 χρόνια. Πολύ ωραία κυνηγετική γραμμή αξιόπιστο ενώ το χρησιμοποίησα και αρκετές φορές στο σκοπευτήριο με πολύ καλά αποτελέσματα. Το θέμα είναι να προλάβεις την παράγγελία και αν έρθει έγκαιρα το όπλο σου. Το κοντάκι στα μέτρα αποτελεί το πιο σημαντικό παράγοντα για την επιλογή αυτή.
Προσέχουμε...για να έχουμε
newhunter17
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 11 Μαρ 2018, 13:57

Re: fair-rizzini

Δημοσίευση από newhunter17 »

γεια σου φιλε admin ειχα το slx600 goose το νεο..εδωκα σχεδων 1300 το 2018. απογοητευτηκα πολλα που το επηρα μια φορα κυνηγι τζιαι εθωλοσαν τα χρυσα τα πουλια μπορει να εφαεν λιο δρωμα καταλαβω το αλλα οι μεσα σε μια μερα να γινουν που χρυσα γκριζα.. επουλησα το απεφθειας γιατι εν αντεχα να το βλεπω εφτησα γιεμα να φυλαξω να το πιασω.. επια σε μαχαζι προχτες που ειχε ενα fair επομησα το τζιαι μετα επωμησα ενα rizzini στα λεφτα μου.. εννα πιασω το rizzini καινουριο χωρις κοντακκι τζιαι θα καμω κοντακκι στην κυπρο..το αction του οπλου ειναι το ιδιο και απαραλλακτο με τα fair. αλλα κατι το καμνει τζιαι εν πολλα πιο ωραιο το κρατημα του..ευχαριστω για την απαντηση σου
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: fair-rizzini

Δημοσίευση από admin »

newhunter17 έγραψε:γεια σου φιλε admin ειχα το slx600 goose το νεο..εδωκα σχεδων 1300 το 2018. απογοητευτηκα πολλα που το επηρα μια φορα κυνηγι τζιαι εθωλοσαν τα χρυσα τα πουλια μπορει να εφαεν λιο δρωμα καταλαβω το αλλα οι μεσα σε μια μερα να γινουν που χρυσα γκριζα.. επουλησα το απεφθειας γιατι εν αντεχα να το βλεπω εφτησα γιεμα να φυλαξω να το πιασω.. επια σε μαχαζι προχτες που ειχε ενα fair επομησα το τζιαι μετα επωμησα ενα rizzini στα λεφτα μου.. εννα πιασω το rizzini καινουριο χωρις κοντακκι τζιαι θα καμω κοντακκι στην κυπρο..το αction του οπλου ειναι το ιδιο και απαραλλακτο με τα fair. αλλα κατι το καμνει τζιαι εν πολλα πιο ωραιο το κρατημα του..ευχαριστω για την απαντηση σου

Φίλε για να είμαι ηλικρινής έχω 4 fair JUBILEE PRESTIGE- PATHOS-SLX702-RACING το ένα το όπλο είναι πέραν των 30 χρόνων το αγόρασα απο κάποιον . Δέν μου έτυχε να διαβρωθούν οι παραστάσεις, το ένα λίο λόγω του ότι έχει μαύρο action έχει λίγο ξεθωριάσει. Να το πάρεις μια φορά και να πάθει έτσι ζημιά έπρεπε να το πάρεις στον αντιπρόσωπο να τα δεί . Για το Rizzini είναι λίγο πολύ τα ίδια όπλα μπορεί με λίγο καλύτερα ξύλα ίσως και checkering για αυτό σου άρεσε περισσότερο. Κοίταξε εάν μπορείς να κάνεις διορθώσεις στο υφιστάμενο κοντάκι να μην χρειαστεί να δώσεις 600-700 για να κάνεις άλλο.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”