βελονες browning

Απάντηση
newhunter17
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 11 Μαρ 2018, 13:57

βελονες browning

Δημοσίευση από newhunter17 »

γεια σας σε λιους μηνες εννα ειμαι ετοιμος οικονομικα για να γορασω το δευτερο μου οπλο, μπορει καποιος να μου πει αν εληθηκε το προβλημα με τες βελoνες των BROWNING/MIROKU? καθε απαντηση θα με βοηθησει γιατι δεν εχω ιδεα που οπλα
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: βελονες browning

Δημοσίευση από admin »

Ποιό πρόβλημα? δέν είχα ακούσει κάτι ?
Προσέχουμε...για να έχουμε
newhunter17
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 11 Μαρ 2018, 13:57

Re: βελονες browning

Δημοσίευση από newhunter17 »

admin έγραψε:Ποιό πρόβλημα? δέν είχα ακούσει κάτι ?
οτι φθειρουνται πολλα ευκολα πριν ακομα το οπλο φτασει στα 500 φυσιγγια.ειδικα η κατω βελονα καμνει missfire .τζιαι αποτι ειδα εν πολλης ο κοσμος που του ετυχε.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: βελονες browning

Δημοσίευση από admin »

Εγώ προσωπικά είχα ένα browning gts το οποίο μπορεί να έπαιξε πάνω απο ένα κοντεινερ φυσίγγια. ήταν το μοναδικό μου όπλο για σκοπευτήριο και κυνήγι για 10 χρόνια και τότε έπαιζα και αγώνες. Ποτέ δέν είχα πρόβλημα
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: βελονες browning

Δημοσίευση από Chris B725 »

Κυνηγώ με Browning B725 Hunter τα τελευταία έξι χρόνια...

Ουδέποτε είχα τέτοιο πρόβλημα φίλε !!
I`d rather be hunting !!!
newhunter17
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 11 Μαρ 2018, 13:57

Re: βελονες browning

Δημοσίευση από newhunter17 »

Chris B725 έγραψε:Κυνηγώ με Browning B725 Hunter τα τελευταία έξι χρόνια...

Ουδέποτε είχα τέτοιο πρόβλημα φίλε !!
Μπεννω μεστό ίντερνετ επειδή εν ξέρω κανένα που να έχει έτσι όπλο τζιαι το μόνο που βλέπω εν για τες ευλογημένες τες βελώνες .τζιαι επειδή εν πολλά λεφτά έχω εννιά .
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: βελονες browning

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

newhunter17 έγραψε:
Chris B725 έγραψε:Κυνηγώ με Browning B725 Hunter τα τελευταία έξι χρόνια...

Ουδέποτε είχα τέτοιο πρόβλημα φίλε !!
Μπεννω μεστό ίντερνετ επειδή εν ξέρω κανένα που να έχει έτσι όπλο τζιαι το μόνο που βλέπω εν για τες ευλογημένες τες βελώνες .τζιαι επειδή εν πολλά λεφτά έχω εννιά .
Φιλε κ γω κατοχος μπραουνινγκ τα τελευταια 6-7 χρονια ουτε ενα προβλημα..
Το αντιθετο πολλα ευχαριστημενος
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: βελονες browning

Δημοσίευση από Chris B725 »

newhunter17 έγραψε:
Chris B725 έγραψε:Κυνηγώ με Browning B725 Hunter τα τελευταία έξι χρόνια...

Ουδέποτε είχα τέτοιο πρόβλημα φίλε !!
Μπεννω μεστό ίντερνετ επειδή εν ξέρω κανένα που να έχει έτσι όπλο τζιαι το μόνο που βλέπω εν για τες ευλογημένες τες βελώνες .τζιαι επειδή εν πολλά λεφτά έχω εννιά .
Καλημέρα φίλε,

Δεν ξέρω τι προβλήματα είχαν άλλοι κυνηγοί εγώ σου παραθέτω τις προσωπικές μου εμπειρίες.

Επειδή μίλησες και συγκεκριμένα ότι το πρόβλημα εμφανίζεται στα 500 φυσίγγια να σου αναφέρω και αυτό. Μέχρι πέρσι (δυστυχώς φέτος λόγω δουλειάς έχασα τις Τετάρτες) δεν έχαννα εξόρμηση. Στην τζίκλα πέρσι που ήταν μια καλή χρονιά έριξα πάρα πολλά φυσίγγια. Μιλούμε για περίπου 20 εξορμήσεις (στην τζίκλα) με πάνω κάτω 50 φυσίγγια την εξόρμηση είναι πάνω από 1000... Σε αυτά πρόσθεσε το ενδημικό και το σκοπευτήριο.

Ο λόγος που αναφέρω το πάραπανω είναι για να ξέρεις ότι η εμπειρία μου με το συγκεκριμένο όπλο δεν περιορίζεται σε 4-5 εξορμήσεις το χρόνο και ίσως γι αυτό να μην παρουσίασε πρόβλημα... Απο την μέρα που το αγόρασα του έβγαλα την πίστη του :lol: :lol: .
I`d rather be hunting !!!
Άβαταρ μέλους
andreas constantinou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: 28 Νοέμ 2014, 01:38

Re: βελονες browning

Δημοσίευση από andreas constantinou »

Chris B725 έγραψε:
newhunter17 έγραψε:
Chris B725 έγραψε:Κυνηγώ με Browning B725 Hunter τα τελευταία έξι χρόνια...

Ουδέποτε είχα τέτοιο πρόβλημα φίλε !!
Μπεννω μεστό ίντερνετ επειδή εν ξέρω κανένα που να έχει έτσι όπλο τζιαι το μόνο που βλέπω εν για τες ευλογημένες τες βελώνες .τζιαι επειδή εν πολλά λεφτά έχω εννιά .
Καλημέρα φίλε,

Δεν ξέρω τι προβλήματα είχαν άλλοι κυνηγοί εγώ σου παραθέτω τις προσωπικές μου εμπειρίες.

Επειδή μίλησες και συγκεκριμένα ότι το πρόβλημα εμφανίζεται στα 500 φυσίγγια να σου αναφέρω και αυτό. Μέχρι πέρσι (δυστυχώς φέτος λόγω δουλειάς έχασα τις Τετάρτες) δεν έχαννα εξόρμηση. Στην τζίκλα πέρσι που ήταν μια καλή χρονιά έριξα πάρα πολλά φυσίγγια. Μιλούμε για περίπου 20 εξορμήσεις (στην τζίκλα) με πάνω κάτω 50 φυσίγγια την εξόρμηση είναι πάνω από 1000... Σε αυτά πρόσθεσε το ενδημικό και το σκοπευτήριο.

Ο λόγος που αναφέρω το πάραπανω είναι για να ξέρεις ότι η εμπειρία μου με το συγκεκριμένο όπλο δεν περιορίζεται σε 4-5 εξορμήσεις το χρόνο και ίσως γι αυτό να μην παρουσίασε πρόβλημα... Απο την μέρα που το αγόρασα του έβγαλα την πίστη του [emoji38] [emoji38] .
Το browning είναι κατασκευής 1971 και δεν έπαθε τίποτε.

Στάλθηκε από το 5095K μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
newhunter17
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 11 Μαρ 2018, 13:57

Re: βελονες browning

Δημοσίευση από newhunter17 »

ευχαριστω πολλα.να φιω την εννοια που πανω μου καλο. ειδη εδοκιμασα beretta 686 εννεν ουτε καν κοντα στα μετρα μου τζιαι εν θελω να πιασω οπλο καινουριο τζιαι να πειραξω κοντακια.που τα browning εδοκιμασα το 325 τζιαι μολις το επωμισα ειπα τουτη εν η μαρκα μου. μακαρι να ισχυει τζιαι με το 725 η το 525
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”