βελονες browning

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: βελονες browning

Δημοσίευση από admin »

Φίλε newhunter άκου μια συμβουλή. Πήγαινε σε ένα οπλουργό να σε μετρήσει. Μπορεί αυτό να κοστίζει 20-25 ευρώ. ο Πελετιές στην Λευκωσία έχει και try gun και θα βρείς και ποιό πρακτικά τα μέτρα σου . Μετά πάρτα σε ένα χαρτάκι και πήγαινε να δεις όπλα. όταν δείς όπλα πές τους ότι θέλεις όπλο κοντά σε υατέ ςτις μετρήσεις. όλα τα όπλα βγαίνουν με διάφορα κοντάκια δέν έιναι ούτε η μάρκα ούτε το μοντέλο που το καθορίζουν. το Beretta κάθετε μου το Browning εν μου έρκετε. Απλα΄ζήτα κοντάκι κοντά στα μέτρα σου ή παράγγειλε άλλη μάρκα πιο φθηνή με το κοντάκι παραγγελία στα μέτρα σου.

Διάβασε κανένα άρθρο για να είσαι πιο κατατωπισμένος. ;)


http://www.cyprushuntingmagazine.com/it ... itemID=229
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: βελονες browning

Δημοσίευση από Giorgoscy »

Καλημερα στη παρεα !!!
Ναι κατι Browning σε ενα παραλληλο συμπαν ειχαν πολλα προβληματα :D :D :D :D :D :) :) :) :) ;) ;) ;)
Τυχαια ειχα τα καποιοι που ανοιξαν μαχαζια και φερνουν αλλες μαρκες οπλων και τα λοιπα και τα λοιπα ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Το Browning εν οπως το ΤΟΥΟΤΑ, εχουν και την ιδια καταγωγη !
Πιαστω αφοα και δωστου κουρπατζιη, ωσπου παλιηνισκει τοσο γινεται καλυτερο, σαν το κρασι !!!

Προσωπικα με το 725 sporting, απο τον Αυγουστο του 2017 που το επιασα επαιξα δεκα κασιες χαρτουτζιες μονο σκοπευτηριο, συν μιση στο τζιηνην ! Οποταν ερεξα τες 500 !!!

Φιλικα παντα !!!
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
newhunter17
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 11 Μαρ 2018, 13:57

Re: βελονες browning

Δημοσίευση από newhunter17 »

Giorgoscy έγραψε:Καλημερα στη παρεα !!!
Ναι κατι Browning σε ενα παραλληλο συμπαν ειχαν πολλα προβληματα :D :D :D :D :D :) :) :) :) ;) ;) ;)
Τυχαια ειχα τα καποιοι που ανοιξαν μαχαζια και φερνουν αλλες μαρκες οπλων και τα λοιπα και τα λοιπα ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Το Browning εν οπως το ΤΟΥΟΤΑ, εχουν και την ιδια καταγωγη !
Πιαστω αφοα και δωστου κουρπατζιη, ωσπου παλιηνισκει τοσο γινεται καλυτερο, σαν το κρασι !!!

Προσωπικα με το 725 sporting, απο τον Αυγουστο του 2017 που το επιασα επαιξα δεκα κασιες χαρτουτζιες μονο σκοπευτηριο, συν μιση στο τζιηνην ! Οποταν ερεξα τες 500 !!!

Φιλικα παντα !!!
νε φιλε εννοητε παντα φιλικα..εν εχω ιδεα που οπλα ουτε ξερω καποιο που να εσιει που τα πιο τζιενουρκα browning τζιαι εβασιστικα στα review του internet τζιαι ειδα οτι εχουν τα ταδε αηπια..αλλα αμμαν μου λαλητε εσεις εν ουλλα οκ τζιαι οτι αντεχουν.εννα κουμανταρω να πιαω τζιαι browning.
newhunter17
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 11 Μαρ 2018, 13:57

Re: βελονες browning

Δημοσίευση από newhunter17 »

admin έγραψε:Φίλε newhunter άκου μια συμβουλή. Πήγαινε σε ένα οπλουργό να σε μετρήσει. Μπορεί αυτό να κοστίζει 20-25 ευρώ. ο Πελετιές στην Λευκωσία έχει και try gun και θα βρείς και ποιό πρακτικά τα μέτρα σου . Μετά πάρτα σε ένα χαρτάκι και πήγαινε να δεις όπλα. όταν δείς όπλα πές τους ότι θέλεις όπλο κοντά σε υατέ ςτις μετρήσεις. όλα τα όπλα βγαίνουν με διάφορα κοντάκια δέν έιναι ούτε η μάρκα ούτε το μοντέλο που το καθορίζουν. το Beretta κάθετε μου το Browning εν μου έρκετε. Απλα΄ζήτα κοντάκι κοντά στα μέτρα σου ή παράγγειλε άλλη μάρκα πιο φθηνή με το κοντάκι παραγγελία στα μέτρα σου.

Διάβασε κανένα άρθρο για να είσαι πιο κατατωπισμένος. ;)


http://www.cyprushuntingmagazine.com/it ... itemID=229
εθκιεβασα φυσικα πολλα φιλε admin. τα μετρα μου εχω τα ειδη που το ενα το οπλο που επαραγγειλα custom. για να καταλαβεις ενα περιπου το LOP μου εν 42 ποντους
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: βελονες browning

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Φιλε ειχα το cynergy black ice που θεωρειται απο τα καινουργια οπλα της εταιριας..εκαμνα ολα τα κυνηγια συν σκοπευτηριο για 7 χρονια..κανενα απολυτως προβλημα ουτε οπλουργο δεν πηγε..
Το πουλησα αναγκαστηκα για να πιασω μια αλλη αγαπη το 725 pro..
Εν τιθεται θεμα βελονων..
Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: βελονες browning

Δημοσίευση από Giorgoscy »

Καλησπερα στη παρεα,
Πηεννε πιασε ενα σιηπεττουδιν Browning ΤΖΙΕ ΜΕ ΦΟΑΣΕ ΤΙΠΟΤΕ.
Προσεξε πολλα καλα ομως ποθθεν θα το πιασεις, τζιε προπαντως να γλεπεις που κατι φρεσκα φρουτα που ετζιημηθηκαν ηθοποιοι, τζιε ξυπνησαν οπλουργοι... :D :D :D :D :D :D :D :D
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
newhunter17
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 11 Μαρ 2018, 13:57

Re: βελονες browning

Δημοσίευση από newhunter17 »

επιτελους εκαταφερα τα.επιασα ενα μεταχειρισμενο miroku 7000-sp1 σε κατασταση καινουριου.πρωτη δοκιμη στο κυνηγι 2 πουλια εσιμαθκιασα 2 πουλια επεσαν.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: βελονες browning

Δημοσίευση από admin »

newhunter17 έγραψε:επιτελους εκαταφερα τα.επιασα ενα μεταχειρισμενο miroku 7000-sp1 σε κατασταση καινουριου.πρωτη δοκιμη στο κυνηγι 2 πουλια εσιμαθκιασα 2 πουλια επεσαν.

Μια πολύ καλή επιλογή όπλου, καλορίζικο και καλά κυνήγια.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”