Αγορα καινουργιου οπλου

Απάντηση
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: Αγορα καινουργιου οπλου

Δημοσίευση από nike powder »

χάχα αν ηταν μποχλερ αυτα εγω ειμαι αστροναυτης
ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2013, 11:19

Re: Αγορα καινουργιου οπλου

Δημοσίευση από ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ »

Αγαπητε Αδμιν,
ΤΖΙΝΟΣ ΕΝΕΙ !

αρχικλεφταρος, μια απάτη κινούμενη.

Κατά καιρούς μάλιστα προειδοποίησα φίλους του φόρουμ να ΜΕΝ αγοράσουν όπλα απο τον συγκεκριμένο!
Ελπίζω να με άκουσαν!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Αγορα καινουργιου οπλου

Δημοσίευση από admin »

το περίεργο της υπόθεσης ήταν το εξής

όταν μας κάλεσε εκεί να βγάλουμε φώτο για την παρουσίαση των όπλων που έφερε υπήρχαν οπλά grade 3-4-5 τα οποία έιχαν σκαλίσματα , είχαν πολύ ωραία ξύλα και έγραφαν επάνω DR FRANCO BERETTA.. Στην συνέχεια μας έδειξε ένα βιβλίο της εταιρείας που αναφερόταν το μέταλλο boehler και μάλιστα τον ρωτήσαμε είναι διαφορετικό το bohler απο το boehler και μας είπε ότι πρόκειται για το ίδιο μέταλο. Μας ανάφερε ότι η εταιρεία κατασκευάζει εξαρτήματα για πολλά εργοστάσια και μας παρέπεμψε να κοιτάξουμε για πληροφορίες εδώ http://www.effebisrl.eu/company-profile ... i-beretta/

Αργότερα ήρθε στην Κύπρο μια κοπέλας υπέυθυνη προβολής της Beretta και σε μία συνάντηση μας την ρώτησα εάν είχαν κάποια σχέση με την εταιρεία DR. Franco Beretta και μας είπε πώς έιναι διαφορετική εταιρεία.
Σίγουρα κάτι βρωμάει αλλά ξαναλέω ότι απο αυτά που διάβασα οι κατηγορίες που του προσαψαν ήταν γιατί πωλούσε προϊόντα με ονόματα τα οποία δέν υπάρχουν ως ονόματα κατοχωρωμένες μάρκες. TRADE MARKS

Η μάρκα DR FRANCO BERETTA υπήρχε στην παραγωγή μέχρι την δεκαετία του 90 ... απο εκεί και πέρα εξαφανίστηκε. Μάλιστα η πρώτη διαφήμιση που καταχώρησε στο περιοδικό μας και σε άλλα περιοδικά ήταν η επιστροφή του θρύλου DR Franco Βeretta. Πολύ μπερδεμένη υπόθεση Φυσικα΄δημοσιογραφικά εκείνο που με εξέπληξε εμένα ήταν που μια ιδιωτική ιστοσελίδα είχε όλες τις λεπτομέρεεις με το ν και με το σ που μέχρι και το ΚΥΠΕ δέν είχε.Μάλιστα ο τίτλος ' Έφερνε όπλα παο την Τουρκία και τα πουλούσε ως Beretta' Δέν είναι δημοσιογραφικός τίτλος αλλά καθαρά τίτλος βγαλμένος με σκοπό να πλήξη την συγκεκριμένη εταιρεία ως προς το προϊόν της. Αν ήταν δημοσιογραφικός θα έγραφε ' Έφερνε όπλα τούρκικα μέσο Ευρώπης και τα πωλούσε για Ιταλικά. . όπως και να έχει η υπόθεση τελεί υπο διερεύνηση και ότι νεότερο μαθαίνουμε θα σας ενημερώνουμε.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Konstantinos P
Full Member
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: 05 Σεπ 2013, 15:31

Re: Αγορα καινουργιου οπλου

Δημοσίευση από Konstantinos P »

Μια επίσκεψη στην ιστιοσελίδα της τουρκικής εταιρειας Yildiz shotguns θα λύσει τις απορίες σας...

Τα μοντέλα στην φωτογραφία είναι όλα αναρτημένα στη σελίδα τους...
Άβαταρ μέλους
Giorgoscy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 29 Αύγ 2010, 14:21
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Αγορα καινουργιου οπλου

Δημοσίευση από Giorgoscy »

Τα ιδια εγινηκασιν τζιε με τα SKB, τα ιμιτασιόν, που ανοιαν οι καννες τους όπως τα μαρουλια !
Τυχαια παλε τουτος εκαμεν την δουλειαν !
Να τους σιερουνται οι φιλοι τους, τζιε οι πελατες τους !
«Τα μεγαλύτερα ψέματα λέγονται ύστερα από το κυνήγι, κατά τη διάρκεια του πολέμου και πριν από τις εκλογές.» - Όττο φον Μπίσμαρκ
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: Αγορα καινουργιου οπλου

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

πειτε μου και εμενα σε π.μ να δω αν εν τζηνος που φανταζουμαι
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
fillandos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 15 Σεπ 2012, 02:21

Re: Αγορα καινουργιου οπλου

Δημοσίευση από fillandos »

Καλημερα σας!!! Μολις αγορασα το βερεττα 692 σπορτινγ 28" Ειναι ΤΕΛΙΟΣ Εσεις που τον εχετε αγορασει πιο γρηγορα απο εμενα πειτε μου λιγα σχολια τι φυσιγγια χρισιμοποιατε για να κανω τις δοκιμες μου ευχαρισω!!! :D
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Αγορα καινουργιου οπλου

Δημοσίευση από admin »

fillandos έγραψε:Καλημερα σας!!! Μολις αγορασα το βερεττα 692 σπορτινγ 28" Ειναι ΤΕΛΙΟΣ Εσεις που τον εχετε αγορασει πιο γρηγορα απο εμενα πειτε μου λιγα σχολια τι φυσιγγια χρισιμοποιατε για να κανω τις δοκιμες μου ευχαρισω!!! :D


Εξαρτάτε τι τσιοκαρίσματα θα χρησιμοποιήσεις. Θα σου εισηγόμουνα να ξεκινήσεις τις δοκιμές σου με τσιοκαρίσματα 2- 3 - 3.5 -4 με γομώσεις απο 30-35 γρ να ελέγξεις τις κατανομές σου. όταν δείς το αποτέλεσμα που σου αρέσουν θα βρείς τις γομώσεις που σου αρέσουν απο πλευράς κατανομής αλλά και συμπεριφοράς.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”