p.beretta

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
mariosk
Full Member
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: 15 Ιούλ 2010, 14:38

p.beretta

Δημοσίευση από mariosk »

Παρατήρησα ότι κάποια ίδια μοντέλα BERETTA γράφουν είτε BERETTA είτε p.beretta. Γνωρίζει κάποιος γιατί συμβαίνει αυτό; Δια του λόγου το αληθές το δικό μου 682 GOLD E γράφει BERETTA, ενώ έχω δει το ίδιο όπλο στο διαδίκτυο με επιγραφή p.beretta.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: p.beretta

Δημοσίευση από kyriakos304 »

mariosk έγραψε:Παρατήρησα ότι κάποια ίδια μοντέλα BERETTA γράφουν είτε BERETTA είτε p.beretta. Γνωρίζει κάποιος γιατί συμβαίνει αυτό; Δια του λόγου το αληθές το δικό μου 682 GOLD E γράφει BERETTA, ενώ έχω δει το ίδιο όπλο στο διαδίκτυο με επιγραφή p.beretta.

UP
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: p.beretta

Δημοσίευση από admin »

Το γιατί δέν το ξέρω αλλά μπορώ να το ψάξω, εκείνο που υπολογίζω είναι ότι για κάποιο διάστημα έβγαινε και το όπλο f. beretta και πιθανό να το έβαζαν για να ξεχωρίζει επειδή όμως πλέον το F. BERETTA δέν βγαίνει με αυτό το όνομα πολύ πιθανό να το απόσυραν απο την επιγραφή στο όπλο
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: p.beretta

Δημοσίευση από kyriakos304 »

admin έγραψε:Το γιατί δέν το ξέρω αλλά μπορώ να το ψάξω, εκείνο που υπολογίζω είναι ότι για κάποιο διάστημα έβγαινε και το όπλο f. beretta και πιθανό να το έβαζαν για να ξεχωρίζει επειδή όμως πλέον το F. BERETTA δέν βγαίνει με αυτό το όνομα πολύ πιθανό να το απόσυραν απο την επιγραφή στο όπλο

Ωραίος! αν μπορείς να βρεις κάτι θα είναι ενδιαφέρον
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”