FABARM AXIS S&H

Απάντηση
giorgos90
Full Member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 23 Μάιος 2017, 22:52

FABARM AXIS S&H

Δημοσίευση από giorgos90 »

Kαλησπερα στο γκρουπ.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει κάτι για αυτό το όπλο ή γενικά για τα Fabarm εντυπώσεις ή απόψεις.
Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: FABARM AXIS S&H

Δημοσίευση από πανικος »

giorgos90 έγραψε:Kαλησπερα στο γκρουπ.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει κάτι για αυτό το όπλο ή γενικά για τα Fabarm εντυπώσεις ή απόψεις.
Ευχαριστώ
φιλε κυνηγησα για 1 χρονο με το φαπαρμ ελος με καννες tribore πολυ ωραιο οπλο με ωραιο σκοτωμα .ισοζυγισμενο οπλο με ωραια σκοπευτικη ριγα δεν κλωτσουσε .γενικα δεν βρηκα διαφορα απο αλλα οπλα με μεγαλο ονομα opos browning mirocu ktl.πιστευω οτι το συστημα tribore εκανε την διαφορα σε αυτα τα οπλα σε ποιοτητα και κατανομη σκαγιων με αποτελεσμα πολυ καλο σκοτωμα σε ολες τις αποστασεις που μοπρει ενα δικαννο να ριξει.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: FABARM AXIS S&H

Δημοσίευση από admin »

η Fabarm είναι απο τις εταιρείες που κατασκευάζουν μόνοι τους τις κάννες και είναι βασισμένες σε μια δική τους φιλοσοφία. Φυσικά όμως τα όπλα αυτά αν και καλά όπλα πωλούνται κάπως ακριβά και για αυτό το λόγο έχουν χαμηλή μεταπωλητική αξία. Αν όμως δέν σε ενοχλεί αυτό τότε είναι μια καλή επιλογή ανάμεσα στους Ιταλούς κατασκευαστές.
Προσέχουμε...για να έχουμε
giorgos90
Full Member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 23 Μάιος 2017, 22:52

Re: FABARM AXIS S&H

Δημοσίευση από giorgos90 »

Σας ευχαριστώ, για τα fabarm άκουσα γενικά καλά σχόλια και για το συγκεκριμένο axis s&h μόλις επόμισα αποφάσισα να το αγοράσω. Αλλά μετά που το συζήτησα με φίλους και με κάποιο οπλουργό με έπεισαν να δω κάτι σε beretta, είδα το 690 sporting και τώρα είμαι σε δήλειμμα μεταξύ των 2. Το fabarm μου άρεσε περισσότερο και μου ταιριάζει στο επόμισμα καλύτερα ενώ για το 690 είναι πιο αξιόπιστο με μεγαλύτερη μεταπωλιτική αξία και με μικρή διαφορά στην αγορά τους. Τι προτείνετε εσείς;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: FABARM AXIS S&H

Δημοσίευση από giorgos80 »

giorgos90 έγραψε:Σας ευχαριστώ, για τα fabarm άκουσα γενικά καλά σχόλια και για το συγκεκριμένο axis s&h μόλις επόμισα αποφάσισα να το αγοράσω. Αλλά μετά που το συζήτησα με φίλους και με κάποιο οπλουργό με έπεισαν να δω κάτι σε beretta, είδα το 690 sporting και τώρα είμαι σε δήλειμμα μεταξύ των 2. Το fabarm μου άρεσε περισσότερο και μου ταιριάζει στο επόμισμα καλύτερα ενώ για το 690 είναι πιο αξιόπιστο με μεγαλύτερη μεταπωλιτική αξία και με μικρή διαφορά στην αγορά τους. Τι προτείνετε εσείς;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Φιλε εχω το fabarm gamma 2 sporting κ δεν τιθεται θεμα περι αξιοπιστιας στα οπλα της εταιρειας.Και απο τη στιγμη που λες οτι σου ταιριαζει περισοτερο τοτε να πας σε αυτο.για το μοντελλο που λες δεν εχω αποψη αλλα και αλλοι 2 φιλοι που εχουν φαμπαρμ δεν τα αλλαζουν.στη τελικη ολα ειναι γουστα
giorgos90
Full Member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 23 Μάιος 2017, 22:52

Re: FABARM AXIS S&H

Δημοσίευση από giorgos90 »

Ευχαριστώ φίλε,νομιζω και εγω στο FABARM θα καταλίξω
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”