Οπλο Tecni-mec

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

Οπλο Tecni-mec

Δημοσίευση από Warrior »

Γεια σας κοπέλια. Εχει κανένας υπόψη του τα οπλα τεκνιμεκ. Σκεφτεται ενας παρέας να αγορασει ενα μεταχειρισμενο σε καλη κατασταση 24 ιντζες σταθερο τσιοκ 5-5 και δεν βρισκει πουθενα πληροφοριες. Τι τιμες εχουν τα συγκεκριμενα οπλα; Ειναι αξιοπιστα; Οποιαδηποτε αποψη καλοδεχουμενη.
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: Οπλο Tecni-mec

Δημοσίευση από KINIGOSS »

Warrior έγραψε:Γεια σας κοπέλια. Εχει κανένας υπόψη του τα οπλα τεκνιμεκ. Σκεφτεται ενας παρέας να αγορασει ενα μεταχειρισμενο σε καλη κατασταση 24 ιντζες σταθερο τσιοκ 5-5 και δεν βρισκει πουθενα πληροφοριες. Τι τιμες εχουν τα συγκεκριμενα οπλα; Ειναι αξιοπιστα; Οποιαδηποτε αποψη καλοδεχουμενη.
φιλε μου τα tecni-mec ειναι τα σημερινά FAIR ηταν πολύ καλά οπλα και τότε αλλα ειναι πολυ καλά οπλα και τώρα!Αν το οπλο ειναι σε καλή κατάσταση και τον βολέυει το κοντό με ανοικτά τσόκς ειναι μια καλή αγορά
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Οπλο Tecni-mec

Δημοσίευση από Sergios »

Φίλε είναι τα FAIR....εκείνο που τα χαρακτηρίζει είναι η αξιοπιστία....για τις ίντζες που θέλει και συγκεκριμένο τσοκ νομίζω να κάμει μια παραγγελία custom made...το μεταχειρισμένο μπορεί να μεν μπόρει να έρθει στα μέτρα του....και είναι δύσκολη περίπτωση το τσοκ...
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: Οπλο Tecni-mec

Δημοσίευση από ALEXIS »

Warrior έγραψε:Γεια σας κοπέλια. Εχει κανένας υπόψη του τα οπλα τεκνιμεκ. Σκεφτεται ενας παρέας να αγορασει ενα μεταχειρισμενο σε καλη κατασταση 24 ιντζες σταθερο τσιοκ 5-5 και δεν βρισκει πουθενα πληροφοριες. Τι τιμες εχουν τα συγκεκριμενα οπλα; Ειναι αξιοπιστα; Οποιαδηποτε αποψη καλοδεχουμενη.



ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΟΧΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 200 ΕΥΡΩ.
ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΛΑ ΟΠΛΑ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΜΟΝΤΕΛΛΟΥ ΚΑΙ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ
Άβαταρ μέλους
Warrior
Full Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: 29 Οκτ 2010, 23:14

Re: Οπλο Tecni-mec

Δημοσίευση από Warrior »

Δηλαδη αποτι καταλαβαινω ειναι πολυ μικρης αξιας. Ευχαριστω κοπελια για τις απαντησεις. Ο φιλος εψαχνε κοντο οπλο με ανοικτα τσοκ για περπατητο σε πυκνο. Αξιζει η αγορα του;
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: Οπλο Tecni-mec

Δημοσίευση από KINIGOSS »

Warrior έγραψε:Δηλαδη αποτι καταλαβαινω ειναι πολυ μικρης αξιας. Ευχαριστω κοπελια για τις απαντησεις. Ο φιλος εψαχνε κοντο οπλο με ανοικτα τσοκ για περπατητο σε πυκνο. Αξιζει η αγορα του;
φιλε μου τεκνι μεκ 26 ιντζες 5-5 εχω 3-4 φιλους λαγοκυνηγους που δεν τα αλλαζουν με τπτ ακομα και στις τζικλες η και φάσσες κρατανε αυτα τα οπλα αλλα με τα κατάλληλα φυσιγκια.Τωρα για το 24αρι πάνω κάτω θα ειναι το ιδιο πράμα νομίζω αρα αν ειναι καλη η τιμη και του κάθετε του φίλου σου γιατί οχι
Άβαταρ μέλους
andreas constantinou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: 28 Νοέμ 2014, 01:38

Re: Οπλο Tecni-mec

Δημοσίευση από andreas constantinou »

Tecni-mec αγορασα το 1983 ενα καινουργιο απο τον πεύκο στο Στροβολο στη τιμη των 380 λιρων.Το εκυνηγισα για 2 χρονια και μετα το εδωσα στον αδελφοτεκνο μου το οποιο κυνηγα μεχρι σημερα.Ειναι 28 ιντζες 18,4 αυλους CL , CL. Οι κατανομες που καμνει και το σκοτωμα του ειναι απίστευτες.Ο Τασος Μακκιδης που ειχε το καταστημα ΠΕΥΚΟΣ ο οποίος ειχε ολη την ευχέρια να διαλέξη οτιδοιποτε οπλο , κυνηγα με tecni-mec 28 ιντζες 18,3 αυλους CL , CL.

Στάλθηκε από το GT-P5110 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”