BERETTA 682 SUPER SPORT

Απάντηση
Απίθανος 78
Full Member
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: 10 Δεκ 2015, 09:20

Re: BERETTA 682 SUPER SPORT

Δημοσίευση από Απίθανος 78 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Απίθανος 78 έγραψε:Τουτον που μου ειπαν εν χωρις τρυπες τελικα. Οσο για το βαρος τουτον εν το προβλημα μου. Το δικι μου ειναι 3450 και χτυπα μου στην μεση. Θελω κατι πιο ελαφρυ εστω και 200 γρ. Ευχαριστω πολυ παντως για την βοηθεια
Αγαπητε Χαρη η γνωμη μου ειναι ...οπως ειπε και πιο πισω ο φιλος KINIGOSS να μην το αλλαξεις αν ειναι για 200γρ,μην το κανεις....για να δεις την διαφορα οπου θα αξιζει και τον κοπο να γινει αυτη η αλλαγη πρεπει να παρεις μεχρι τα 3100-3150γρ μαξιμουμ και θα ειναι και μια χαρα οπλο με αυτο το βαρος για τα φυσιγγια που ριχνουμε στη Κυπρο σε θεμα γομωσεων και αριθμων φυσιγγιων!
Σολωνα μου εχω 4 οπλα στην κατοχη μου το ενα εκανα το δωρω του αδερφου μου. Το μπερετα εν το κυνηγω καθολου και το ξερεις μιας και το ανεφερα στην ιδιογωμοση. Προχτες πηρα αλλο ενα και το εκανα βιδες για να κανω τα ξυλα. Και επειδη ηθελα ενα 682 εκανα την σκεψη να το τραμπαρω. Μετα μου ειπε ο φιλος 682 gold οτι το συγκεκριμενο οπλο ειναι το ιδιο με το δικο μου τα χαρακτηριστικα του και κανω πισω τωρα. Εν κρατω τα ευλοημενα 1500 να πιασω το gold e. Εκεινο εχει σοβαρες διαφορες που αξιζει. Οπως optima bore 18.6 αυλους πιο ωραια ξυλα κλπ
Απίθανος 78
Full Member
Δημοσιεύσεις: 598
Εγγραφή: 10 Δεκ 2015, 09:20

Re: BERETTA 682 SUPER SPORT

Δημοσίευση από Απίθανος 78 »

Αν ειναι 1500 και οχι 2500
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”