Όπλο-Έρευνα-Αγορά

Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Όπλο-Έρευνα-Αγορά

Δημοσίευση από Dimitris »

savvis25 έγραψε:Το ξέρω ότι τα browning είναι με διευρυμένο αυλό. ΑΥΤΑ μου άρεσαν και είπα να μη δώσω και πολυ σημασία στον αυλό, μιας και κατάλαβα μετά από μπόλικη μελέτη και ρωτώντας κατόχους ότι μάλλον δεν υστερεί(ίσως ισχύει και το αντίθετο μάλιστα).
Ωραίος!! Απλά επειδή έγραψες ότι ήθελες αυλούς μέχρι 18.6, γι αυτό το ανάφερα. Καλή επιλογή πάντως το συγκεκριμένο όπλο. Το έχω κ εγώ 8-)
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
savvis25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: 26 Αύγ 2013, 17:54
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Όπλο-Έρευνα-Αγορά

Δημοσίευση από savvis25 »

Αφού το έχεις πες μου εντυπώσεις/παρατηρήσεις. θετικά/αρνητικά. :) Ευχαριστώ...
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Όπλο-Έρευνα-Αγορά

Δημοσίευση από Dimitris »

savvis25 έγραψε:Αφού το έχεις πες μου εντυπώσεις/παρατηρήσεις. θετικά/αρνητικά. :) Ευχαριστώ...
Από εργοστασιακής άποψης κοιταξε το βίντεο στην σελίδα http://www.b725.eu/.

Στο κυνήγι φίλε μ ακόμα δεν έχω παράπονο, ότι έχασα είναι από κακή προσκόπευση. Θυμούμαι όμως και απίστευτα σκοτώματα, ειδικά πέρσι στο κυνήγι του περδικιού. Το λάκτισμα του είναι χαμηλό. Το μόνο μειονέκτημα είναι το βάρος του, που σε πολύωρο περπάτημα νιώθεις το.
Αν αποφασίσεις να πάεις να το δεις, δοκίμασε το πάνω σου και θα δεις πόσο ωραία έρχεται πάνω στον ώμο σου και πόσο συμμετρικό είναι. Μπορεις να τους πεις να σου αλλάξουν το recoil pad πάνω στο κοντάκι αν δεν είναι στα μέτρα σου.
Η απόφαση είναι δική σου
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
savvis25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: 26 Αύγ 2013, 17:54
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Όπλο-Έρευνα-Αγορά

Δημοσίευση από savvis25 »

Καλησπέρα. Εκτός απο τον επίσημο αντιπρόσωπο και τον Κιτρομηλίδη ποιος άλλος έχει ΚΑιΝΟΥΡΙΑ Miroku και Browning.;;; Κατά κύριο λόγω με ενδιαφέρουν το mk10, το b525 και το b725. Πείτε και τιμές που τα έχουν αν είναι εύκολο. Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Όπλο-Έρευνα-Αγορά

Δημοσίευση από andreasana210326 »

savvis25 έγραψε:Καλησπέρα. Εκτός απο τον επίσημο αντιπρόσωπο και τον Κιτρομηλίδη ποιος άλλος έχει ΚΑιΝΟΥΡΙΑ Miroku και Browning.;;; Κατά κύριο λόγω με ενδιαφέρουν το mk10, το b525 και το b725. Πείτε και τιμές που τα έχουν αν είναι εύκολο. Ευχαριστώ.
Φιλε Σαββα αφου σκεφτεσαι για καινουργιο.... γτ δεν βλεπεις και το νεο beretta 690 sporting? νομιζω βγαινει και σε κυνηγετικη εκδοση. ΑΠΟ ΤΙΜΗ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ...αλλα αξιζει να ριξεις μια ματια.
shipettis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: 10 Δεκ 2014, 12:13

Re: Όπλο-Έρευνα-Αγορά

Δημοσίευση από shipettis »

Παιδια ψαχνω για αγορα οπλου κατα προτιμηση ς/ς μεχρι τα 450ε. Τι επιλογες εχω?
savvis25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: 26 Αύγ 2013, 17:54
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Όπλο-Έρευνα-Αγορά

Δημοσίευση από savvis25 »

ΤΕΛΟΣ. Πήρα καινούργιο αυτό που μου ερχόταν πιο άνετα στον ώμο και μετα από πολλές επωμίσεις και swings ερχόταν σχεδόν πάντα να κλειδώσει στο στόχο. Επίσης τα μέτρα/κλίσεις είναι πολύ κοντά στο προηγούμενο μου όπλο. Πήρα το B725 hunter. Εύχομαι και ελπίζω να μου βγει αξιόπιστο σαν τα Toyota που δεν τα αλλάζω εύκολα(όσο και αν υπάρχουν καλύτερα ή ομορφότερα)!! ;)
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Όπλο-Έρευνα-Αγορά

Δημοσίευση από giorgos80 »

shipettis έγραψε:Παιδια ψαχνω για αγορα οπλου κατα προτιμηση ς/ς μεχρι τα 450ε. Τι επιλογες εχω?
Οι επιλογες σου ειναι λιγες.φτηνο ισπανικο μεταχειρισμενο ή ρωσικο μπαικαλ καινουριο
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Όπλο-Έρευνα-Αγορά

Δημοσίευση από MARIOSE »

savvis25 έγραψε:ΤΕΛΟΣ. Πήρα καινούργιο αυτό που μου ερχόταν πιο άνετα στον ώμο και μετα από πολλές επωμίσεις και swings ερχόταν σχεδόν πάντα να κλειδώσει στο στόχο. Επίσης τα μέτρα/κλίσεις είναι πολύ κοντά στο προηγούμενο μου όπλο. Πήρα το B725 hunter. Εύχομαι και ελπίζω να μου βγει αξιόπιστο σαν τα Toyota που δεν τα αλλάζω εύκολα(όσο και αν υπάρχουν καλύτερα ή ομορφότερα)!! ;)
Καλοκυνήγητο φίλε!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Όπλο-Έρευνα-Αγορά

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

savvis25 έγραψε:ΤΕΛΟΣ. Πήρα καινούργιο αυτό που μου ερχόταν πιο άνετα στον ώμο και μετα από πολλές επωμίσεις και swings ερχόταν σχεδόν πάντα να κλειδώσει στο στόχο. Επίσης τα μέτρα/κλίσεις είναι πολύ κοντά στο προηγούμενο μου όπλο. Πήρα το B725 hunter. Εύχομαι και ελπίζω να μου βγει αξιόπιστο σαν τα Toyota που δεν τα αλλάζω εύκολα(όσο και αν υπάρχουν καλύτερα ή ομορφότερα)!! ;)
Πιάσε τζιαι πολλές μισούες για τα κουτσόφτερα :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”