Παραλαβή FAIR

Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Να γίνω αποκλειστικός φασσάρης δύσκολο το βλέπω έτσι και αλλιώς, δεν θα έπιανα και 28άρη αν υπολόγιζα να γίνω φασσάρης, και σίγουρα θα ήθελα και άλλο αυτοκίνητο για να το κάμω. :D

Εγώ κυνηγώ τα πάντα εκτός τα εξειδικευμένα όπως τον λαγό και την μπεκάτσα, φάσσα 2η φορά φέτος θα πάω καλοκαίρι, εκπαιδευόμενος ακόμα, νέος νέος αρουραίος.

Τζαι εσείς αντί να με ενθαρρύνετε λαλείτε μου να σταματήσω τζαι να μείνω στους πέρτικους μου :( :( :(

Εφοηθείκετε αλόπως, εκατάλαβατο :lol: :lol:


Όσον ωραίο να είναι το φαπ φαπ την ώρα που πετάσσεται η φάσσα, ΣΑΝ ΤΟ ΦΡΡΡΡΡΡΡ ΤΟΥ ΠΕΡΤΙΚΟΥ ΕΝ ΕΣΧΕΙ.

:D :D
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

spyrosspyrou851 έγραψε:Να γίνω αποκλειστικός φασσάρης δύσκολο το βλέπω έτσι και αλλιώς, δεν θα έπιανα και 28άρη αν υπολόγιζα να γίνω φασσάρης, και σίγουρα θα ήθελα και άλλο αυτοκίνητο για να το κάμω. :D

Εγώ κυνηγώ τα πάντα εκτός τα εξειδικευμένα όπως τον λαγό και την μπεκάτσα, φάσσα 2η φορά φέτος θα πάω καλοκαίρι, εκπαιδευόμενος ακόμα, νέος νέος αρουραίος.

Τζαι εσείς αντί να με ενθαρρύνετε λαλείτε μου να σταματήσω τζαι να μείνω στους πέρτικους μου :( :( :(

Εφοηθείκετε αλόπως, εκατάλαβατο :lol: :lol:


Όσον ωραίο να είναι το φαπ φαπ την ώρα που πετάσσεται η φάσσα, ΣΑΝ ΤΟ ΦΡΡΡΡΡΡΡ ΤΟΥ ΠΕΡΤΙΚΟΥ ΕΝ ΕΣΧΕΙ.

:D :D
ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΕΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΠΥΡΟ....ΝΑ ΜΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΡΤΙΚΟΥΣ....ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΝ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΤΕΝ ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΝΤΑΞΕΙ :lol: :lol: :lol

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΙΟΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ :roll: :roll: :roll:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Να γίνω αποκλειστικός φασσάρης δύσκολο το βλέπω έτσι και αλλιώς, δεν θα έπιανα και 28άρη αν υπολόγιζα να γίνω φασσάρης, και σίγουρα θα ήθελα και άλλο αυτοκίνητο για να το κάμω. :D

Εγώ κυνηγώ τα πάντα εκτός τα εξειδικευμένα όπως τον λαγό και την μπεκάτσα, φάσσα 2η φορά φέτος θα πάω καλοκαίρι, εκπαιδευόμενος ακόμα, νέος νέος αρουραίος.

Τζαι εσείς αντί να με ενθαρρύνετε λαλείτε μου να σταματήσω τζαι να μείνω στους πέρτικους μου :( :( :(

Εφοηθείκετε αλόπως, εκατάλαβατο :lol: :lol:


Όσον ωραίο να είναι το φαπ φαπ την ώρα που πετάσσεται η φάσσα, ΣΑΝ ΤΟ ΦΡΡΡΡΡΡΡ ΤΟΥ ΠΕΡΤΙΚΟΥ ΕΝ ΕΣΧΕΙ.

:D :D
ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΕΚΛΕΙΣΑΜΕ ΣΠΥΡΟ....ΝΑ ΜΙΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΡΤΙΚΟΥΣ....ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΝ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΤΕΝ ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΝΤΑΞΕΙ :lol: :lol: :lol

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΙΟΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ :roll: :roll: :roll:
Το action δεν είχε χρυσά πουλιά αλλά αυτό θα διορθωνόταν εύκολα, το κύριο πρόβλημα ήταν ότι η κάννη των 30 ιντζών ήρθε με σκοπευτική ρίγα που είναι και πιο πλατιά και πιο ψηλή και δεν με βολεύει. Το λάθος έγινε από το εργοστάσιο και εκεί που τους έστειλε 7-9μμ ρίγα, αυτοί πρέπει να κατάλαβαν 7-9μμ για την κάννη των 28 και εκείνη που έχει κανονικά το όπλο, την σκοπευτική, για την κάννη των 30.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ...ΤΑ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΚΑΜΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΕΣ :)
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ...ΤΑ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΚΑΜΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΕΣ :)
Σίγουρα θα έκαμνα τζαι αλλαγές, μέχρι την τελευταία στιγμή σκεφτόμουν σοβαρά να το κάμω camo στην δεύτερη παραγγελία, ούτε έγνοια για τι ξύλα θα μπουν ούτε τι σχέδια, εμετάνιωσα την τελευταία στιγμή. :D
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από Sergios »

Ευχαριστώ παιδιά και πάλι για τις ευχές σας....για τον Σπύρο θα τον τρενάρω εγώ και θα δίξει αν αντέξει....η φάσσα όπως ο λαγός είναι εξειδικευμένο.... μπορώ να πω πως θέλει περισσότερη υπομονή από τον λαγό γιατί δεν περπατάς να άλλαζεις σκηνικά συνέχεια και μπορεί να σου δωθεί η ευκαιρία για φραγκολίνα μπεκάτσα πέρτικο δεν βαρκέσε και είναι πιο ιδιότροπη στις καιρικές συνθήκες....
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Sergios έγραψε:Ευχαριστώ παιδιά και πάλι για τις ευχές σας....για τον Σπύρο θα τον τρενάρω εγώ και θα δίξει αν αντέξει....η φάσσα όπως ο λαγός είναι εξειδικευμένο.... μπορώ να πω πως θέλει περισσότερη υπομονή από τον λαγό γιατί δεν περπατάς να άλλαζεις σκηνικά συνέχεια και μπορεί να σου δωθεί η ευκαιρία για φραγκολίνα μπεκάτσα πέρτικο δεν βαρκέσε και είναι πιο ιδιότροπη στις καιρικές συνθήκες....

Διατάξτε, εν τζαι να μου τη σύρνεις αν κάμω κανένα λάθος; :lol: :lol:

Να ξέρω να αναστολάρω ώσπου εν γρήγορα. :D :D
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από Sergios »

ΦασσΟ.Υ.Κ
GlockCyprus
Full Member
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 28 Αύγ 2014, 20:17

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από GlockCyprus »

Έχω αγοράσει ένα fair παραλλαγή. Έριξα 4 φυσίγγια, έτσι για δοκιμή. Πάνο στην κάννη, εκεί που την καλύπτει το παρακόντακκο (ποδαράκι), έφυγαν 2 κομμάτια από την παραλλαγή. Επίσης μπροστα στην άκρη της κάννης, πάλι έφυγε και από τις κάννες (γύρω από το στόμιο). Σίγουρα έχετε κι άλλοι όπλα παραλλαγή. Έτσι εύκολα φεύγει η παραλλαγή από πάνω? Ή με κάποιο μικρο χτύπημα ή αν περάσεις μέσα από πυκνορασιερά και τέτοια, γδέρνεται ή φεύγει?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

GlockCyprus έγραψε:Έχω αγοράσει ένα fair παραλλαγή. Έριξα 4 φυσίγγια, έτσι για δοκιμή. Πάνο στην κάννη, εκεί που την καλύπτει το παρακόντακκο (ποδαράκι), έφυγαν 2 κομμάτια από την παραλλαγή. Επίσης μπροστα στην άκρη της κάννης, πάλι έφυγε και από τις κάννες (γύρω από το στόμιο). Σίγουρα έχετε κι άλλοι όπλα παραλλαγή. Έτσι εύκολα φεύγει η παραλλαγή από πάνω? Ή με κάποιο μικρο χτύπημα ή αν περάσεις μέσα από πυκνορασιερά και τέτοια, γδέρνεται ή φεύγει?
ΦΙΛΕ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΒΑΛΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”