Παραλαβή FAIR

Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Μίλησα και με το Δημήτρη, το όπλο θα το κρατήσει εκείνος και θα το πουλήσει σε άλλον.
GlockCyprus
Full Member
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 28 Αύγ 2014, 20:17

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από GlockCyprus »

Το όπλο θα ξαναγίνει από την αρχή, με νέους αριθμούς κτλ και κάποιες μικροδιαφορές που άλλαξα στη νέα παραγγελία.[/quote]


Μα να πιστεψω οτι για ενα λαθος θα ξανακανουν αλλο οπλο? Κ αυτο που ηρθε Κυπρο, τι θα το κανουν?[/quote]

Ο Δημήτρης το ξαναπαράγγειλε, και δεν μπορούν να βάλουν νέα ρήγα, πρέπει η κάννη να ξαναγίνει από την αρχή. Παράγγειλα και διαφορετικό action και λίγο διαφορετικά ξύλα. Και την ίδια να αφήσουν την σωστή κάννη η άλλη πρέπει να ξαναγίνει από την αρχή.[/quote]

Σε ρωτω γιατι παραγγειλα κ γω ενα FAIR κ θα παω απο βδομαδας μια μερα που θα βολευει, να το παραλαβω. Απλα ειμαι 99% οτι δε θα ερθει οπως το παραγγειλα. Ως custom made. Και κατι με σενα η και χειροτερα θα τραβησω. Μακαρι να εχω λαθος αλλα χλωμο το βλεπω.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

GlockCyprus έγραψε:
Σε ρωτω γιατι παραγγειλα κ γω ενα FAIR κ θα παω απο βδομαδας μια μερα που θα βολευει, να το παραλαβω. Απλα ειμαι 99% οτι δε θα ερθει οπως το παραγγειλα. Ως custom made. Και κατι με σενα η και χειροτερα θα τραβησω. Μακαρι να εχω λαθος αλλα χλωμο το βλεπω.
Ελπίζω πως όχι και από τα 50 τόσα όπλα μόνο το δικό μου είχε πρόβλημα και ακόμα ένα ήρθε με λάθος κοντάκι και του το έδωσαν δωρεάν το 2ο κοντάκι για το λάθος τους. Ελπίζω να πάνε όλα καλά. Είναι λογικό κάποτε να γίνονται λάθη καθώς μπορεί κάτι να μην σταλεί ή το εργοστάσιο να καταλάβει λάθος την παραγγελία. Συμβαίνουν αυτά.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από Pathfinder »

Εν σημαδι ρε Σπυρο οτι πρεπει να μεινεις στα περτιτζια και να παραιτησεις τες φασσες....φιλε εγω προσωπικα θα εφευκα που τον Ηρακλειδη και θα εκλεια δωματιο διπλα στην Αθαλασσα:)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από LAGOS »

Χαρά στην υπομονή σας!!!
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Pathfinder έγραψε:Εν σημαδι ρε Σπυρο οτι πρεπει να μεινεις στα περτιτζια και να παραιτησεις τες φασσες....φιλε εγω προσωπικα θα εφευκα που τον Ηρακλειδη και θα εκλεια δωματιο διπλα στην Αθαλασσα:)
Eγώ πάντως είμαι γενικά κακαουσκιάς τζιαι πιάνει το μάτι μου, επήα κάμποσες φορές με το Σέργιο ψάρεμα, αν και επιάσαμε μια φορά 55, τις άλλες πιάναμε λίγα, την τελευταία φορά που επήε δεν μπόρεσα να πάω και έπιασε 45, εγώ του ελάλουν φαντάστου το όπλο σου να έρτει λάθος, αστειευόμενος φυσικά, τελικά ήρτε το δικό μου λάθος :o

Τον προειδοποίησα πάντως, έχει ως τες 21-22 του Αυγούστου να αλλάξει γνώμη αν θα πάμε μαζί, του είπα να το ξανασκεφτεί και δεν παρεξηγώ επειδή είμαι κακαουσκιάς :lol: :lol:

:D :D
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

LAGOS έγραψε:Χαρά στην υπομονή σας!!!
Προσωπικά όπως είπα αν δεν είχα το άλλο το όπλο φυσικά δεν θα ήμουν έτσι ήρεμος διότι αυτό θα σήμαινε ότι θα έχανα το καλοκαιρινό κυνήγι, από την στιγμή που έχω το άλλο το όπλο το οποίο το έβαψα και το έφερα στα μέτρα μου, η κατάσταση δεν είναι τόσο κακή καθώς τουλάχιστον δεν θα χάσω το κυνήγι τον Αύγουστο. :)
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από Sergios »

Καλημέρα παιδιά ευχαριστώ για τις ευχές σας.... :D
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

[quote="Pathfinder"]Εν σημαδι ρε Σπυρο οτι πρεπει να μεινεις στα περτιτζια και να παραιτησεις τες φασσες....φιλε εγω προσωπικα θα εφευκα που τον Ηρακλειδη και θα εκλεια δωματιο διπλα στην Αθαλασσα:)[/quote

.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Παραλαβή FAIR

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Sergios έγραψε:Καλημέρα παιδιά ευχαριστώ για τις ευχές σας.... :D

ΚΑΛΟΚΥΝΗΓΗΤΟ ΣΕΡΓΙΕ...ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΚΟΠΕΥΣΗ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”