ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Σέρκη μου εμέναν εν Beretta, έκαμα το τζιαί παραλλαγή τζιαί άμα τες βάλω πάνω μια χαρά περνώ μαζί του! Όταν θα πολλύνουν οι φάσσες (λέω εγώ τώρα... :mrgreen: ) θα αγοράσω άλλο ;)
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Sergios »

MARIOSE έγραψε:Σέρκη μου εμέναν εν Beretta, έκαμα το τζιαί παραλλαγή τζιαί άμα τες βάλω πάνω μια χαρά περνώ μαζί του! Όταν θα πολλύνουν οι φάσσες (λέω εγώ τώρα... :mrgreen: ) θα αγοράσω άλλο ;)
Μα εν και είπα κάτι για τα Beretta αρεσκουν μου και τα Beretta κάποια μοντέλα απλώς έθελα να πω πως έβλεπα εφιάλτη εν ηταν το όπλο μου μέσα αντιλαμβάνεσε.....εννα μας φκαλει η γυναίκα έξω που το σπίτι στο τέλος τέλος....αμαν κοντέφκουν οι μέρες χωνουν μου και τα όπλα μπας και στήσω κανένα στον ύπνο μου και αντακωσω τους σιεπεθκιές :lol:
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Sergios »

Άτε να μεταφερτούμε στο φάσσα τρυγονι Αύγουστος 2015
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Sergios έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Σέρκη μου εμέναν εν Beretta, έκαμα το τζιαί παραλλαγή τζιαί άμα τες βάλω πάνω μια χαρά περνώ μαζί του! Όταν θα πολλύνουν οι φάσσες (λέω εγώ τώρα... :mrgreen: ) θα αγοράσω άλλο ;)
Μα εν και είπα κάτι για τα Beretta αρεσκουν μου και τα Beretta κάποια μοντέλα απλώς έθελα να πω πως έβλεπα εφιάλτη εν ηταν το όπλο μου μέσα αντιλαμβάνεσε.....εννα μας φκαλει η γυναίκα έξω που το σπίτι στο τέλος τέλος....αμαν κοντέφκουν οι μέρες χωνουν μου και τα όπλα μπας και στήσω κανένα στον ύπνο μου και αντακωσω τους σιεπεθκιές :lol:
ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑ...ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Ε αφού ο Σέργιος θωρεί τες στον ύπνο του, εγώ στο ξύπνιο μου..εδώ και 1/2 ώρα επεράσαν 30 φάσσες πόξω που το παράθυρο! Μάλιστα οι τελευταίες 4 επεράσαν 20 μέτρα δίπλα μου, σαν να τζιαί είδα την μια που μου εμιτσοκάμμοισε :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Sergios »

MARIOSE έγραψε:Ε αφού ο Σέργιος θωρεί τες στον ύπνο του, εγώ στο ξύπνιο μου..εδώ και 1/2 ώρα επεράσαν 30 φάσσες πόξω που το παράθυρο! Μάλιστα οι τελευταίες 4 επεράσαν 20 μέτρα δίπλα μου, σαν να τζιαί είδα την μια που μου εμιτσοκάμμοισε :lol: :lol:
ΖΖΖΖ..... Φέρτην ρε Σπύρο τζαι εν κουτσόφτερη μες το αμπέλι πουκάτω άτε τζι έρκουντε άλλες....Σόλωνα μεν ταράσεις τζι έρχεται ράμμα πάνω σου.....Ττταακκκ με την πρώτη ο Μάριος στο βάθος......ο Αλέξης γυρέφκει άλλη μες τον ποταμό ακούω τις λατζιές που τσακρούν.....ΖΖΖΖΖΖ
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από MARIOSE »

:lol: :lol: Σέρκη μου είσαι φορμαρισμένος!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Sergios έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Ε αφού ο Σέργιος θωρεί τες στον ύπνο του, εγώ στο ξύπνιο μου..εδώ και 1/2 ώρα επεράσαν 30 φάσσες πόξω που το παράθυρο! Μάλιστα οι τελευταίες 4 επεράσαν 20 μέτρα δίπλα μου, σαν να τζιαί είδα την μια που μου εμιτσοκάμμοισε :lol: :lol:
ΖΖΖΖ..... Φέρτην ρε Σπύρο τζαι εν κουτσόφτερη μες το αμπέλι πουκάτω άτε τζι έρκουντε άλλες....Σόλωνα μεν ταράσεις τζι έρχεται ράμμα πάνω σου.....Ττταακκκ με την πρώτη ο Μάριος στο βάθος......ο Αλέξης γυρέφκει άλλη μες τον ποταμό ακούω τις λατζιές που τσακρούν.....ΖΖΖΖΖΖ
Ππεεεεε τούτος, εν ήμουν καλά πάνω της τζαι γι αυτό που ήταν κουτσόφτερη. Αν την θωρείς σύρτεις την να μες μα φύει τζαι οι 2 λιλά δικές σου.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Pathfinder »

Sergios έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Ε αφού ο Σέργιος θωρεί τες στον ύπνο του, εγώ στο ξύπνιο μου..εδώ και 1/2 ώρα επεράσαν 30 φάσσες πόξω που το παράθυρο! Μάλιστα οι τελευταίες 4 επεράσαν 20 μέτρα δίπλα μου, σαν να τζιαί είδα την μια που μου εμιτσοκάμμοισε [emoji38] [emoji38]
ΖΖΖΖ..... Φέρτην ρε Σπύρο τζαι εν κουτσόφτερη μες το αμπέλι πουκάτω άτε τζι έρκουντε άλλες....Σόλωνα μεν ταράσεις τζι έρχεται ράμμα πάνω σου.....Ττταακκκ με την πρώτη ο Μάριος στο βάθος......ο Αλέξης γυρέφκει άλλη μες τον ποταμό ακούω τις λατζιές που τσακρούν.....ΖΖΖΖΖΖ
:):):)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Sergios έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Ε αφού ο Σέργιος θωρεί τες στον ύπνο του, εγώ στο ξύπνιο μου..εδώ και 1/2 ώρα επεράσαν 30 φάσσες πόξω που το παράθυρο! Μάλιστα οι τελευταίες 4 επεράσαν 20 μέτρα δίπλα μου, σαν να τζιαί είδα την μια που μου εμιτσοκάμμοισε :lol: :lol:
ΖΖΖΖ..... Φέρτην ρε Σπύρο τζαι εν κουτσόφτερη μες το αμπέλι πουκάτω άτε τζι έρκουντε άλλες....Σόλωνα μεν ταράσεις τζι έρχεται ράμμα πάνω σου.....Ττταακκκ με την πρώτη ο Μάριος στο βάθος......ο Αλέξης γυρέφκει άλλη μες τον ποταμό ακούω τις λατζιές που τσακρούν.....ΖΖΖΖΖΖ
Ε ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΛΛΑΝΕΙΣ ΕΣΥ :lol:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”