ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Απάντηση
VASILIS S
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 18 Μάιος 2015, 18:50

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από VASILIS S »

γεια σας και χαιρομαι που ειμαι στην παρεα σας. ψαχνω να αγορασω καινουριο οπλο sporting για σκοπευτηριο και για κυνηγι κοντα στις 2 χιλιαδες εβρω η βοηθεια σας θα μου ειναι πολυτιμη. ευχαριστω.
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από KINIGOSS »

γεια σου φιλε μου
η γνωμη μου ειναι να επιλεξεις μια μαρκα αξιοπιστη και εμπορευσιμη οπως beretta-browning-miroku
μετα απο αυτο το πιο βασικο ειναι να τεριαζει το κοντακι στα μετρα σου!! και γεννικα ολο το οπλο να σου τεριαζει στο κρατημα στο βαρος μηκος καννων balance και λιπα.kαλο ειναι να το πιασεις πολυτσοκ . ρολο παιξει και η εμφανιση καμια φορα γιατι οταν στο μελλον αποφασισεις οτι δεν σου αρεσει εμφανισιακα ενα οπλο αρχιζουν οι γκρινιες.Ετσι δες το και αυτο πριν την τελικη αποφαση.Αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να επισκεφτεις τις αντιπρωσωπιες να δεις τα μοντελλα που σου τεριαζουν και να αποφασισεις!!
VASILIS S
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 18 Μάιος 2015, 18:50

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από VASILIS S »

ειδα τα fair και μου αρεσαν σε εμφανιση μιας και ειμαι οπτικος τυπος τωρα απο αξιοπιστια δεν ξερω καποιος που εχει να μας πει λιγα πραγματα?
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από andreasana210326 »

ΦΙΛΕ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΓΚΑΜΑ ΑΓΟΡΑΣ ΣΗΜΕΡΑ.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΙΣ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ BERETTA THN ΣΕΙΡΑ SILVER PIGEON 687 KAI 686.
VASILIS S
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 18 Μάιος 2015, 18:50

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από VASILIS S »

για τα βερεττα ακουω πολυ καλα λογια ειναι και η πιο παλια σαν μαρκα για τον αντιπροσωπο δεν ξερω συχνα ερχονται στα αυτια μου διαφορα
VASILIS S
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 18 Μάιος 2015, 18:50

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από VASILIS S »

καποιος αλλος?
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από Pathfinder »

Φιλε με τις 2 χηνες που διαθετεις θα παεις να πιασεις ενα fair 1400 ευρωπουλακια με τα ξυλα του τα ωραια με το κοντακκι κομμενο ραμμενο πανω σου και με τα υπολοιπα 200 ευρω να παεις να πιασεις 4-5 κασιες φυσιγγια, να φαεις και καμια 100 ευρω στο σκοπευτηριο να μαθεις το οπλο σου και με τα τελευταια 300 ευρω κατα το τελος του Οκτωβρη να παρεις την γυναικα (αν εισαι παντρεμενος δλδ) σε κανενα 5* ξενοδοχειο για να μεν σε κουκκουπα μες το κυνηγι για να απολαυσεις το οπλακι σου και το κυνηγι σου :):)...αν καμεις μια μικρη ερευνα για τα fair μεσα στο φορουμ θα καταλαβεις περι τι οπλου προκειται απο τα γραφομενα των ιδιοκτητων του χωρις να σημαινει οτι και τα προαναφερθεντα 687 κλπ δεν προκειται για οπλαρες
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
VASILIS S
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 18 Μάιος 2015, 18:50

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από VASILIS S »

:D εχω κανει τιν ερευνα μου βεβαια δεν τα ειδα απο κοντα γιατι δουλευω εκτος κυπρου αλλα απο εμφανιση ειναι αψογα
VASILIS S
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 18 Μάιος 2015, 18:50

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από VASILIS S »

αν ξερετε ο ηρακλειδης εχει try gun?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Φίλε μου αν εκατάλαβα τι εννοείς με try gun τότε έχει. Μετρά και τις δικές σου διαστάσεις και έχει και μηχάνημα που μετρά τες διαστάσεις του όπλου αν του πάρεις κάποιο όπλο. Επίσης με τα Fair μπορείς να δώσεις ακόμα 250-300 Euros παραπάνω (αναλόγως και μοντέλου) και να πιάσεις και 2η κάννη που μπορείς να χρησιμοποιάς στο κυνήγι. Π.χ 28/30 ίντζες, εγώ έτσι έκαμα.

Και αν δεν το γνώριζες, με τα Fair μπορείς να αλλάξεις τα πάντα ανάλογα με τα γούστα σου, μπορείς να γράψεις στες κάννες, να αλλάξεις αυλούς, ρήγες, ξύλα, σχέδια, αεριζόμενες κάννες, κοντάκια, πάπιες, τα πάντα.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”