Όροι εγγύησης όπλων Beretta.

Απάντηση
GR shooter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 24 Ιαν 2015, 21:58

Όροι εγγύησης όπλων Beretta.

Δημοσίευση από GR shooter »

Θέλω να αγοράσω ένα σκοπευτικό Beretta 692 και θα ήθελα αν μπορει κάποιος να μου πει τους όρους εγγύησης της Beretta όσον αφορά το φινίρισμα,τις εφαρμογές,τα ξύλα γενικά την εμφάνιση του όπλου κατά την αγορά καθώς και μετά για την λειτουργία του όπλου και ότι κρυφό μπορεί να υπάρχει για να είμαστε καλυμμένοι και να ξέρουμε τα δικαιώματά μας.
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: Όροι εγγύησης όπλων Beretta.

Δημοσίευση από KINIGOSS »

GR shooter έγραψε:Θέλω να αγοράσω ένα σκοπευτικό Beretta 692 και θα ήθελα αν μπορει κάποιος να μου πει τους όρους εγγύησης της Beretta όσον αφορά το φινίρισμα,τις εφαρμογές,τα ξύλα γενικά την εμφάνιση του όπλου κατά την αγορά καθώς και μετά για την λειτουργία του όπλου και ότι κρυφό μπορεί να υπάρχει για να είμαστε καλυμμένοι και να ξέρουμε τα δικαιώματά μας.
φιλε μου ολα αυτα θα σου τα πει ο αντιπροσωπος..οσον αφορα ποιοτητα των beretta δεν υπαρχει θεμα νομιζω.. και τα τελευτεα χρονια μιλα απο μονο του το γεγονος οτι αποκτουν ολο και περισσοτερους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Όροι εγγύησης όπλων Beretta.

Δημοσίευση από Phinix »

γεια σου φιλε,

όσον αφορά ορους εγγύησης δεν ξέρω - αλλα λογικά όπως όλα τα καινούργια προϊόντα ερχόμενα από ΕE έχουν 2 χρόνια

ο φίλιππος κάποτε διαφήμιζε 'εφ' όρου ζωής' (ατε $%£&*%$£") :lol: :lol:

όσον αφορά τα ξυλα είναι θέμα τύχης και καθαρά θέμα εάν έχεις την πολυτέλεια να διαλέξεις μέσα από 5 7 10 διαφορετικές κασιες - ευτυχώς εγώ μετά από πολύ ψάξιμο βρήκα το ξύλο που ήθελα

τωρα, για εφαρμογές ξύλο μέταλλο - άστα !!!!!
ειναι όπως ένα μαζικής παραγωγής όπλο

εξαρτάται και από το τι θέλει ο καθένας και τι σημαίνει για τον καθένα η καλή εφαρμογή

σε πολλά σημεία ειναι χαλια οι εφαρμογές αλλα θέλει μάτι έμπειρο να σου τις δείξει (ειδικές ευχαριστίες στον γιώργο μουζούρη) :D ;)

για αυτές τις μικροατέλειες,πιστεύω ρολο έπαιξε το γεγονός ότι στις αρχές τις παραγωγής, το εργοστάσιο δεν προλάβαινε την ζήτηση με αποτέλεσμα οι τελευταίες πινελιές να μην είναι όπως θα έπρεπε


και κατι τελευταίο - θα εντυπωσιαστείς με το 4*
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”