BENELLI OVER UNDER

Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από mouzouris »

Πάντα το νόμισμα έχει δύο όψεις .............





http://www.randywakeman.com/Benelli828U ... ssions.htm
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από KINIGOSS »

mouzouris έγραψε:Πάντα το νόμισμα έχει δύο όψεις .............





http://www.randywakeman.com/Benelli828U ... ssions.htm
παντως οσους εβαλαν να δοκιμασουν το οπλο στα βιντεος που ειδα ολοι το δουλεβουν με παραξενο-ατσαλο-γελειο τροπο και φενετε πος εχουν προβλημα τα ετζεκτορς φυσικα απο το λανθασμενο ανοιγμα..εν εγω που εχω λαθος? ειδαμε τοσους επαγκελματιες σκοπευτες κανενας εν εσυμπεριφερτικε σε οπλο τοσο ατσαλα...
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από skimis »

Σας χαιρετώ!!! Παίδες έχει αγοράσει κάποιος αυτό το όπλο να μου πει λίγο τις εντυπώσεις του?? Το έψαξα αρκετά τον τελευταίο καίρο μέσω των βίντεο και τις παρουσιάσεις που του έκαναν και η αλήθεια είναι ότι μου άρεσε πάρα πολύ...βασικά είμαι έτοιμος να πάω να το πιάσω!!!! :D στην ελλάδα η τιμή του είναι 2,230 ευρώ, εδώ ξέρει καποιος πόσα το έχουμε?
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από WAFFEN »

Αντιπροσωπος ειναι η Οπλοεμπορικη 24425500 και εχουν ηδη εκπαιδευτει στην Benelli κυπριοι οπλουργοι. Ειδημονες πολλοι στην Κυπρο φιλε.
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από ALEXIS »

WAFFEN έγραψε:Αντιπροσωπος ειναι η Οπλοεμπορικη 24425500 και εχουν ηδη εκπαιδευτει στην Benelli κυπριοι οπλουργοι. Ειδημονες πολλοι στην Κυπρο φιλε.

special price 2200euro
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από skimis »

Ευχαριστώ για τις πληροφορές παιδιά!!! Πάντως φένεται ωραίο και προσεγμένο όπλο από μια πολύ αξιοπιστη εταιρία τουλάχιστον στις καραμπίνες!!!!
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από skimis »

Χαιρετώ την παρέα μετά από αρκετό καιρό!!! Αγόρασα το συγκεκριμένο όπλο τέλος Σεμπτεμβρίου...Κηνήγισα μαζί του ένα γεμάτο 5μηνο... Θα αρκεστώ στη φράση < άκουε πολλ'α τζε πίστεφκε λία>> :) Μίλάμε για ένα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ όπλο από κάθε άποψη. Ζύγισμα, Σκώτομα, Κλώτσημα, Αισθητική κ.λ.π....Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος με την επιλογή μου και συστήνω σε όποιον έχει κατα νού να αγοράσει νέο όπλο να το βάλει στις επιλογές του...Αν καπιος θέλει περισσότερες πληροφορίες για το όπλο μπορώ να τον βοηθήσω!!! BENELLI ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από MARIOSE »

skimis έγραψε:Χαιρετώ την παρέα μετά από αρκετό καιρό!!! Αγόρασα το συγκεκριμένο όπλο τέλος Σεμπτεμβρίου...Κηνήγισα μαζί του ένα γεμάτο 5μηνο... Θα αρκεστώ στη φράση < άκουε πολλ'α τζε πίστεφκε λία>> :) Μίλάμε για ένα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ όπλο από κάθε άποψη. Ζύγισμα, Σκώτομα, Κλώτσημα, Αισθητική κ.λ.π....Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος με την επιλογή μου και συστήνω σε όποιον έχει κατα νού να αγοράσει νέο όπλο να το βάλει στις επιλογές του...Αν καπιος θέλει περισσότερες πληροφορίες για το όπλο μπορώ να τον βοηθήσω!!! BENELLI ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!
Ρε το μπαικάλ τι το έκαμες?? Προχτές έψαχνα στο utube τζιαί έππεσα πάνω σε κάτι βίντεο με ένα όνομα Μπαικάλ 87 (αν θυμάμαι καλά). Εφάνηκε μου γνωστό το ελιοχώρι που εθώρουν :D . Ύστερα θυμήθηκα τζιαί λαλώ ρε ο πελλός τι το άλλαξε το όπλο του, μια χαρά τες εκατέβαζε :lol: :lol:
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από skimis »

MARIOSE έγραψε:
skimis έγραψε:Χαιρετώ την παρέα μετά από αρκετό καιρό!!! Αγόρασα το συγκεκριμένο όπλο τέλος Σεμπτεμβρίου...Κηνήγισα μαζί του ένα γεμάτο 5μηνο... Θα αρκεστώ στη φράση < άκουε πολλ'α τζε πίστεφκε λία>> :) Μίλάμε για ένα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ όπλο από κάθε άποψη. Ζύγισμα, Σκώτομα, Κλώτσημα, Αισθητική κ.λ.π....Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος με την επιλογή μου και συστήνω σε όποιον έχει κατα νού να αγοράσει νέο όπλο να το βάλει στις επιλογές του...Αν καπιος θέλει περισσότερες πληροφορίες για το όπλο μπορώ να τον βοηθήσω!!! BENELLI ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!
Ρε το μπαικάλ τι το έκαμες?? Προχτές έψαχνα στο utube τζιαί έππεσα πάνω σε κάτι βίντεο με ένα όνομα Μπαικάλ 87 (αν θυμάμαι καλά). Εφάνηκε μου γνωστό το ελιοχώρι που εθώρουν :D . Ύστερα θυμήθηκα τζιαί λαλώ ρε ο πελλός τι το άλλαξε το όπλο του, μια χαρά τες εκατέβαζε :lol: :lol:
Φίλε Μάριε είναι το παλιό μου το κανάλι τζίνο....Εξίασα τους κωδικούς τζε δεν μπόρω να μπω μέσα!!! Το bAIKAL καλά κρατεί φίλε δεν το εγκαταλείπω, απλά φέτος έδωκα σημασία πιο πολλά πας το νέο όπλο!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από MARIOSE »

Φίλε μου η ψυχολογία είναι πολλά σημαντική! Αν είσαι ευχαριστημένος με το benelli τότε τα άλλα ούλλα εν πελλάρες! ;)

Αναμένουμε βίντεο από το νέο κανάλι 8-)
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”