BENELLI OVER UNDER

Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από giorgos80 »

στο 3.50 το πανω ejector εν πετασσει τη χαρτουτσια.εν μπαικαλ που κρατει? :mrgreen: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

giorgos80 έγραψε:στο 3.50 το πανω ejector εν πετασσει τη χαρτουτσια.εν μπαικαλ που κρατει? :mrgreen: :lol: :lol:
Λαλείς; Εμένα το Baikal μου όταν το είχα και έπαιζα την πουκάτω μόνο και το άνοιγα επέτασσε μου και την πουπάνω άπαικτη. Θέλει οπλουργό αλόπως. :shock: :shock:
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από skimis »

spyrosspyrou851 έγραψε:
giorgos80 έγραψε:στο 3.50 το πανω ejector εν πετασσει τη χαρτουτσια.εν μπαικαλ που κρατει? :mrgreen: :lol: :lol:
Λαλείς; Εμένα το Baikal μου όταν το είχα και έπαιζα την πουκάτω μόνο και το άνοιγα επέτασσε μου και την πουπάνω άπαικτη. Θέλει οπλουργό αλόπως. :shock: :shock:
ΦΙΛΕ ΣΠΥΡΟ ΤΖΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΒΑΙΚΑΛ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΜΝΕΙ...ΠΕΖΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΥΚΑΤΩ ΤΖΕ ΚΑΠΟΤΕ ΠΕΤΑΣΕΙ ΤΖΕ ΤΕΣ 2...ΑΛΛΑ ΔΕΣ ΤΟ ΤΖΕ ΛΙΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΟΛΗ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΝΑ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΓΕΜΑΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΑΙΧΤΗ...Η ΓΕΜΑΤΗ ΜΙΝΙΣΚΙ ΣΤΟ ΤΟΠΟ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΒΟΥΡΚΑ!!! ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ!!! ΩΡΑΙΑ ¨ΠΑΤΕΝΤΑ¨ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΕΡΝΩ ΕΓΩ!!!
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από mikros »

skimis έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
giorgos80 έγραψε:στο 3.50 το πανω ejector εν πετασσει τη χαρτουτσια.εν μπαικαλ που κρατει? :mrgreen: :lol: :lol:
Λαλείς; Εμένα το Baikal μου όταν το είχα και έπαιζα την πουκάτω μόνο και το άνοιγα επέτασσε μου και την πουπάνω άπαικτη. Θέλει οπλουργό αλόπως. :shock: :shock:
ΦΙΛΕ ΣΠΥΡΟ ΤΖΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΒΑΙΚΑΛ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΜΝΕΙ...ΠΕΖΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΥΚΑΤΩ ΤΖΕ ΚΑΠΟΤΕ ΠΕΤΑΣΕΙ ΤΖΕ ΤΕΣ 2...ΑΛΛΑ ΔΕΣ ΤΟ ΤΖΕ ΛΙΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ, ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΟΛΗ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΝΑ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΓΕΜΑΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΑΙΧΤΗ...Η ΓΕΜΑΤΗ ΜΙΝΙΣΚΙ ΣΤΟ ΤΟΠΟ ΤΗΣ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΒΟΥΡΚΑ!!! ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ!!! ΩΡΑΙΑ ¨ΠΑΤΕΝΤΑ¨ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΕΡΝΩ ΕΓΩ!!!
Όπως ξαναέγραψα πιο παλιά, είναι μισό λεπτό δουλειά στον οπλουργό...
Αν και μου έμεινε το ¨Κουσούρι¨ να βάζω το χέρι μου πίσω από τις κάννες, έτσι δεν προσέχω πια αν ρίχνει και τις 2 ή οχι...
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από Laurona »

Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΠΟΛΛΗ ΠΑΡΑΠΑΝΙΣΙΟ ΜΕΤΑΛΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ..ΓΥΑΛΛΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΜΝΕΙ :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από Pathfinder »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΠΟΛΛΗ ΠΑΡΑΠΑΝΙΣΙΟ ΜΕΤΑΛΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ..ΓΥΑΛΛΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΜΝΕΙ :D
Σαζουμεν το μεν ανησυχεις για τουτο :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

mikros έγραψε: Όπως ξαναέγραψα πιο παλιά, είναι μισό λεπτό δουλειά στον οπλουργό...
Αν και μου έμεινε το ¨Κουσούρι¨ να βάζω το χέρι μου πίσω από τις κάννες, έτσι δεν προσέχω πια αν ρίχνει και τις 2 ή οχι...
Θα το πάρω στον Ηρακλείδη για μια καλή συντήρηση και να του πω να το κοιτάξει τζιαι τζίνο. Μάλλον θα το βάψω καθώς εφέραν μου το τζιαι η μισή πογιά λείπει. :o
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από MARIOSE »

Σπύρο που εν να έρτεις Λευκωσία τηλεφώνα μου, κερνώ καφέ. :D
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από andreasana210326 »

Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”