BENELLI OVER UNDER

Απάντηση
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από WAFFEN »

Φιλε το αγορασα κι εγω το περασμενο καλοκαιρι και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. Στο περπατητο αλλα και στο σταμα. Οσα γραμμαρια θελω παιζω αφοβα. Εξαιρετικο !!
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από skimis »

WAFFEN έγραψε:Φιλε το αγορασα κι εγω το περασμενο καλοκαιρι και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. Στο περπατητο αλλα και στο σταμα. Οσα γραμμαρια θελω παιζω αφοβα. Εξαιρετικο !!
Οπως το είπες φίλε waffen, εξαιρετικό απ'ολες τις απόψεις!!!!
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

skimis έγραψε:Χαιρετώ την παρέα μετά από αρκετό καιρό!!! Αγόρασα το συγκεκριμένο όπλο τέλος Σεμπτεμβρίου...Κηνήγισα μαζί του ένα γεμάτο 5μηνο... Θα αρκεστώ στη φράση < άκουε πολλ'α τζε πίστεφκε λία>> :) Μίλάμε για ένα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ όπλο από κάθε άποψη. Ζύγισμα, Σκώτομα, Κλώτσημα, Αισθητική κ.λ.π....Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος με την επιλογή μου και συστήνω σε όποιον έχει κατα νού να αγοράσει νέο όπλο να το βάλει στις επιλογές του...Αν καπιος θέλει περισσότερες πληροφορίες για το όπλο μπορώ να τον βοηθήσω!!! BENELLI ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!

φιλε χαιρετω
απο που αγορασες το οπλο?ποσα?υπαρχει και το αλλο που δεν ειναι νικελ?τα ejectors en ok tlk?
συγνωμη για τις απανωτες ερωτησεις
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από WAFFEN »

ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ
ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΙΣΗΜΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟ-ΟΠΛΟΕΜΠΟΡΙΚΗ ΣΤΟ ΚΙΤΙ ΣΤΗΝ ΛΑΡΝΑΚΑ.
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από skimis »

ARRWSTOSFASSAS έγραψε:
skimis έγραψε:Χαιρετώ την παρέα μετά από αρκετό καιρό!!! Αγόρασα το συγκεκριμένο όπλο τέλος Σεμπτεμβρίου...Κηνήγισα μαζί του ένα γεμάτο 5μηνο... Θα αρκεστώ στη φράση < άκουε πολλ'α τζε πίστεφκε λία>> :) Μίλάμε για ένα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ όπλο από κάθε άποψη. Ζύγισμα, Σκώτομα, Κλώτσημα, Αισθητική κ.λ.π....Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος με την επιλογή μου και συστήνω σε όποιον έχει κατα νού να αγοράσει νέο όπλο να το βάλει στις επιλογές του...Αν καπιος θέλει περισσότερες πληροφορίες για το όπλο μπορώ να τον βοηθήσω!!! BENELLI ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!

φιλε χαιρετω
απο που αγορασες το οπλο?ποσα?υπαρχει και το αλλο που δεν ειναι νικελ?τα ejectors en ok tlk?
συγνωμη για τις απανωτες ερωτησεις
Φίλε το όπλο το αγόρασα από τον επίσημο αντιπρόσωπο ΟΠΛΟΕΜΠΟΡΙΚΗ στην Λάρνακα. Το αγόρασα 2 200 ευρώ εγώ αλλά λίγες μέρες μετά που το αγόρασα έβγαλε μια προσφορά ο αντιπρόσωπος για το όπλο αλλά δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα. Υπάρχει πλέον και το μαυρό που είναι λίγο πιο φτηνό από το νίκελ. Δουλεύουν όλα μια χαρά πάνω στο όπλο χωρίς κανένα πρόβλημα.. Με αγορά από τον αντιπρόσωπο έχεις και 5 χρόνια εγγύηση φίλε... Για οτιδήποτε άλλο θέλεις ρώτα άφοβα!!!!
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από chris197 »

παιδια ,
μολις πριν 1 ωρα επιγα και εκλεισα και εγω το δικο μου.
ο ανθρωπος ειναι σωστος επαγγελματιας. εξιγισε μου τα ολα μεχρι τιν πιο μικρι λεπτομεριεα. οταν παω να παραλαβω το οπλο μου θα το ρυθμισει στις δικες μου αναγκες .
για μενα ετσι πρεπει να ειναι αυτοι που πουλουν οπλα. :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από MARIOSE »

Μεγαλώνει η ομάδα της benelli δηλαδή. Καλοκυνήγητο φίλε Κρις! 8-)

Προσωπικά θα μου άρεσε το μαύρο :D
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

skimis έγραψε:
ARRWSTOSFASSAS έγραψε:
skimis έγραψε:Χαιρετώ την παρέα μετά από αρκετό καιρό!!! Αγόρασα το συγκεκριμένο όπλο τέλος Σεμπτεμβρίου...Κηνήγισα μαζί του ένα γεμάτο 5μηνο... Θα αρκεστώ στη φράση < άκουε πολλ'α τζε πίστεφκε λία>> :) Μίλάμε για ένα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ όπλο από κάθε άποψη. Ζύγισμα, Σκώτομα, Κλώτσημα, Αισθητική κ.λ.π....Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος με την επιλογή μου και συστήνω σε όποιον έχει κατα νού να αγοράσει νέο όπλο να το βάλει στις επιλογές του...Αν καπιος θέλει περισσότερες πληροφορίες για το όπλο μπορώ να τον βοηθήσω!!! BENELLI ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!

φιλε χαιρετω
απο που αγορασες το οπλο?ποσα?υπαρχει και το αλλο που δεν ειναι νικελ?τα ejectors en ok tlk?
συγνωμη για τις απανωτες ερωτησεις
Φίλε το όπλο το αγόρασα από τον επίσημο αντιπρόσωπο ΟΠΛΟΕΜΠΟΡΙΚΗ στην Λάρνακα. Το αγόρασα 2 200 ευρώ εγώ αλλά λίγες μέρες μετά που το αγόρασα έβγαλε μια προσφορά ο αντιπρόσωπος για το όπλο αλλά δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα. Υπάρχει πλέον και το μαυρό που είναι λίγο πιο φτηνό από το νίκελ. Δουλεύουν όλα μια χαρά πάνω στο όπλο χωρίς κανένα πρόβλημα.. Με αγορά από τον αντιπρόσωπο έχεις και 5 χρόνια εγγύηση φίλε... Για οτιδήποτε άλλο θέλεις ρώτα άφοβα!!!!

ευχαριστω φιλε
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από chris197 »

ευχαρισστω Μαριε ελπιζω να κουτσιο καλιτερα τωρα :lol: :lol: :lol:
MARIOSE έγραψε:Μεγαλώνει η ομάδα της benelli δηλαδή. Καλοκυνήγητο φίλε Κρις! 8-)

Προσωπικά θα μου άρεσε το μαύρο :D
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: BENELLI OVER UNDER

Δημοσίευση από skimis »

Μπράβο φίλε Κρίς!!!! Καλορίζικο και ελπίζω να δούμε πολλές, ωραίες φοτό!!!! Έλα να μεγαλ'ωνει ομάδα σιγά σιγά!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”