οπλο παραλλαγη

Απάντηση
XATZIKRIS007
Full Member
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2013, 13:34

οπλο παραλλαγη

Δημοσίευση από XATZIKRIS007 »

παιδκια εμπηκε μου μανια να πιασω οπλο....... παιζει κανενα οπλο παραλλαγη με αεριζομενες καννες εκτος που fair ος τα 1300????
EΙΜΑΣΤΕ ΚΥΝΗΓΟΙ KΑΙ OXI KΡΕΑΤΟΣΥΛΕΚΤΕΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: οπλο παραλλαγη

Δημοσίευση από kanaris »

XATZIKRIS007 έγραψε:παιδκια εμπηκε μου μανια να πιασω οπλο....... παιζει κανενα οπλο παραλλαγη με αεριζομενες καννες εκτος που fair ος τα 1300????
Γιατί δεν πιάνεις ένα πιο φθηνό μεταχειρισμενο και να το κάνεις εσύ παραλλαγή?
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
XATZIKRIS007
Full Member
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2013, 13:34

Re: οπλο παραλλαγη

Δημοσίευση από XATZIKRIS007 »

οχι ρε φιλε εχω ενα μπαικαλ κυνηγετικο και δεν μου αρεσει παρολοπυ ειχα καλες επιτυχιες σαν πρωταρης κυνηγος περσι........ πηγα και ειδα και αλλα οπλα οπως fabarm browning berreta miroku παρα παρα πολυ μεγαλη η διαφορα φιλε καλυτερα να παρω ενα ακριβο και καλο... :( :( :( :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
EΙΜΑΣΤΕ ΚΥΝΗΓΟΙ KΑΙ OXI KΡΕΑΤΟΣΥΛΕΚΤΕΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: οπλο παραλλαγη

Δημοσίευση από kanaris »

XATZIKRIS007 έγραψε:οχι ρε φιλε εχω ενα μπαικαλ κυνηγετικο και δεν μου αρεσει παρολοπυ ειχα καλες επιτυχιες σαν πρωταρης κυνηγος περσι........ πηγα και ειδα και αλλα οπλα οπως fabarm browning berreta miroku παρα παρα πολυ μεγαλη η διαφορα φιλε καλυτερα να παρω ενα ακριβο και καλο... :( :( :( :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
ok φιλε μου αν εχεις τη δυναμη τοτε να παρεις κατι καινουριο οπως το θελεις! στην επιλογη νομιζω θα σε βοηθησουν οι ΣΙΔΕΡΑΔΕς του forum :D
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Φιλε σιγουρα ενα καλο οπλο δεν συγκρινεται με ενα πιο φτηνο σε θεμα ομορφιας, ζυγισματος πολλες φορες, αντοχης και εμφανισης προβληματων.ΑΛΛΑ!!:) Καποιες φορες μονο και μονο οτι αγοραζουμε κατι ακριβο μας αλλασει την ψυχολογια σε τετοιο βαθμο που νομιζουμε οτι κρατουμε τον Θεο απο τα παντελονια και οπως επισης συμβαινει το αντιθετο με ενα πιο φτηνο οπλο.Η ψυχολογια στο κυνηγι ειναι το 50-60% της επιτυχιας.Τωρα αν το σηκωνει η τζεπη σου λαι θελεις ενα καλο οπλο προχωρα.Αν δεν το σηκωνει ομως και θα μπεις σε στερησεις και δανεια κλπ μεινε με το μπαικαλ σου που ειναι και στα μετρα σου (αν ειναι ελπιζω ;) ) και καμε του μια παραλλαγη αν το θέλεις εσυ πουπανω και θα εισαι πομπα.Εν βλεπεις οτι ετσι οπως παμε ακομα λιγο θα χρησιμοποιουμε τα οπλα μας για να βακλιζουμε τις ελιες ;)...φιλικα η αποψη μου
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: οπλο παραλλαγη

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

XATZIKRIS007 έγραψε:παιδκια εμπηκε μου μανια να πιασω οπλο....... παιζει κανενα οπλο παραλλαγη με αεριζομενες καννες εκτος που fair ος τα 1300????
Aπλώς να ρωτήσω από περιέργεια, γιατί απέκλεισες τα FAIR;
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: οπλο παραλλαγη

Δημοσίευση από Sergios »

spyrosspyrou851 έγραψε:
XATZIKRIS007 έγραψε:παιδκια εμπηκε μου μανια να πιασω οπλο....... παιζει κανενα οπλο παραλλαγη με αεριζομενες καννες εκτος που fair ος τα 1300????
Aπλώς να ρωτήσω από περιέργεια, γιατί απέκλεισες τα FAIR;
Την ίδια απορία έχω κι εγώ....
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Μαλλον για τον ιδιο λογο του γιατι να ειναι honda και οχι Bmw η Mercendes η Jaguar :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
XATZIKRIS007
Full Member
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2013, 13:34

Re: οπλο παραλλαγη

Δημοσίευση από XATZIKRIS007 »

spyrosspyrou851 έγραψε:
XATZIKRIS007 έγραψε:παιδκια εμπηκε μου μανια να πιασω οπλο....... παιζει κανενα οπλο παραλλαγη με αεριζομενες καννες εκτος που fair ος τα 1300????
Aπλώς να ρωτήσω από περιέργεια, γιατί απέκλεισες τα FAIR;

διοτι φιλε επικινωνησα με τον ηρακλειδη και του ειπα και μου φανηκαν οκ αλλα παραξενευτηκα για το 28 και το 30 ειναι στα 3.5 kg αν ειναι οντως τοσα κιλα καλυτερα να μηνο με τον μπαικαλ 3.600 θελω ενα οπλο γυρο στα 2.800 για περπατητο κυνηγι ...........αυτος ειναι ο λογος παιδια!!...... :? :? :? :? :?
EΙΜΑΣΤΕ ΚΥΝΗΓΟΙ KΑΙ OXI KΡΕΑΤΟΣΥΛΕΚΤΕΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: οπλο παραλλαγη

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

XATZIKRIS007 έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
XATZIKRIS007 έγραψε:παιδκια εμπηκε μου μανια να πιασω οπλο....... παιζει κανενα οπλο παραλλαγη με αεριζομενες καννες εκτος που fair ος τα 1300????
Aπλώς να ρωτήσω από περιέργεια, γιατί απέκλεισες τα FAIR;

διοτι φιλε επικινωνησα με τον ηρακλειδη και του ειπα και μου φανηκαν οκ αλλα παραξενευτηκα για το 28 και το 30 ειναι στα 3.5 kg αν ειναι οντως τοσα κιλα καλυτερα να μηνο με τον μπαικαλ 3.600 θελω ενα οπλο γυρο στα 2.800 για περπατητο κυνηγι ...........αυτος ειναι ο λογος παιδια!!...... :? :? :? :? :?
Μα υπάρχουν και πιο ελαφριά μοντέλα, αν καταφέρω να μπω στην ιστοσελίδα να σου βάλω λινκ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”