beretta 690!!!

Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: beretta 690!!!

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Πανέμορφο! !
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Και το τραγουδι παει καπως ετσι...ειμαι ερωτευμενος με τα ξυλα σου...ειμαι ερωτευμενος με τα σκαλισματα σουυυυυ...:)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
dimitris savva

Re: beretta 690!!!

Δημοσίευση από dimitris savva »

Το περιμένω να έρθει !!!!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: beretta 690!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΩΡΑΙΟ ΒΙΝΤΕΟ :P

ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΑΝΟΜΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ....ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΝ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ.........ΜΕ ΤΙΣ ''ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ'' :roll:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: beretta 690!!!

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: beretta 690!!!

Δημοσίευση από mouzouris »

Αν συνεχίσει η Beretta με αυτούς τους ρυθμούς οι υπόλοιποι ανταγωνηστές θα χρειάζονται κυάλια για να την βλέπουν. Τα τελευταία μοντέλα της τόσο στα κυνηγετικά όσο και στα σκοπευτικά της θα μεγαλώσουν το χάσμα από τους υπόλοιπους . Είδομεν ......... :)
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: beretta 690!!!

Δημοσίευση από kypros »

mouzouris έγραψε:Αν συνεχίσει η Beretta με αυτούς τους ρυθμούς οι υπόλοιποι ανταγωνηστές θα χρειάζονται κυάλια για να την βλέπουν. Τα τελευταία μοντέλα της τόσο στα κυνηγετικά όσο και στα σκοπευτικά της θα μεγαλώσουν το χάσμα από τους υπόλοιπους . Είδομεν ......... :)
Γρηγορη στο μαρκετινγκ η βερεττα φιλε γιωργο αυτο ειναι σιγουρο. Εντουτις Καλοι οι ρυθμοι αλλα το να ριχνεις ποιοτητα και να ψηλωνεις ταυτοχρονα τιμες δεν μπορει να παει πολυ μακρια, οσο δυνατο ονομα και αν εχεις χτισει
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: beretta 690!!!

Δημοσίευση από mouzouris »

Όλοι το ίδιο κάνουν, αυτό δεν υσχείει μόνο για την Beretta. Αυτοί που ανεβάζουν την ποιότητα σε σύγκριση με την τιμή είναι αυτοί που προσπαθούν με ένα καινούργιο μοντέλο να πλασαριστούν στην αγορα και αυτοί είναι μετρημένοι στα δάκτυλα του ενός χεριού μου. Για θυμίσου πριν 15 χρόνια πόσα έπερνες ένα καινούργιο Μπερετα. Ήταν αν θυμάμε καλά 1200 Λίρες, που οι λίρες ήταν μεγάλες :lol:
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: beretta 690!!!

Δημοσίευση από Athos 1978 »

Πριν 20 χρόνια με 1000 λίρες αγόραζες ένα Pietro Beretta .

Σήμερα με 3000 ευρώ απλά αγοράζεις ένα Beretta .

Αυτό που θέλω να πω είναι, ότι κάτι χάθηκε στο πέρασμα του χρόνου :x
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: beretta 690!!!

Δημοσίευση από Pathfinder »

Athos 1978 έγραψε:Πριν 20 χρόνια με 1000 λίρες αγόραζες ένα Pietro Beretta .

Σήμερα με 3000 ευρώ απλά αγοράζεις ένα Beretta .

Αυτό που θέλω να πω είναι, ότι κάτι χάθηκε στο πέρασμα του χρόνου :x
Πριν 20 χρονια επηενες supermarket με 20 λιρες και εγεμωνες το καροτσουι σακκουλες και εμεινισκαν σου και ψηλα να πιασεις και κανενα ξυστο λαχειο...σημερα παεις supermarket πιανεις 5 πραματα και την ωρα που φκαινει το συνολο λαλεις του ταμια να σου το πει σιγα σιγα για να μεν φυρτεις
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”