Βrowning Β725 Sporter

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ΑΝΔΡΕΑΣ Τ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 814
Εγγραφή: 24 Μαρ 2013, 16:01
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Βrowning Β725 Sporter

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ Τ »

louk_cy έγραψε:Τι φυσίγγια θα πορτείνατε για το sporter? Τώρα για την φάσσα αλλά και μετά για το λαγό?
φίλε θα συνιστούσα ένα φυσίγγιο που θα έχει Α0 D20 Α1 μέσα το δοκίμασα φυσίγγια φίλου με τέκνα και δεν μου άρεσαν καθόλου
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Βrowning Β725 Sporter

Δημοσίευση από Athos 1978 »

Όσοι φίλοι έχουν το συγκεκριμένο όπλο , επί ευκαιρίας της εναρξης του ενδημικού και προτίθενται να χρησιμοποιήσουν τσοκ 5 για πρώτη φορά θα τους προέτρεπα να κάνουν μια δοκιμή σε χαρτόνι στα 30 μετρά για να βγάλουν τα συμπεράσματα τους .

Φιλικά Αθως .
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
ΑΝΔΡΕΑΣ Τ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 814
Εγγραφή: 24 Μαρ 2013, 16:01
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Βrowning Β725 Sporter

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ Τ »

Athos 1978 έγραψε:Όσοι φίλοι έχουν το συγκεκριμένο όπλο , επί ευκαιρίας της εναρξης του ενδημικού και προτίθενται να χρησιμοποιήσουν τσοκ 5 για πρώτη φορά θα τους προέτρεπα να κάνουν μια δοκιμή σε χαρτόνι στα 30 μετρά για να βγάλουν τα συμπεράσματα τους .

Φιλικά Αθως .
3-3 να ξεγνοιάζεται ;)
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Βrowning Β725 Sporter

Δημοσίευση από Athos 1978 »

ΑΝΔΡΕΑΣ Τ έγραψε:
Athos 1978 έγραψε:Όσοι φίλοι έχουν το συγκεκριμένο όπλο , επί ευκαιρίας της εναρξης του ενδημικού και προτίθενται να χρησιμοποιήσουν τσοκ 5 για πρώτη φορά θα τους προέτρεπα να κάνουν μια δοκιμή σε χαρτόνι στα 30 μετρά για να βγάλουν τα συμπεράσματα τους .

Φιλικά Αθως .
3-3 να ξεγνοιάζεται ;)

Ανδρέα μου το σίγουρο είναι ότι το 5 και το 4 είναι για καυλιες ,στην ουσία είναι απλά διακοσμητικά ,
τα δοκίμασα όλα τα τσοκ σε χαρτόνια μόλις το αγόρασα το όπλο και απο τότε αυτά τα 2 τσοκ φυλάχτηκαν στο συρτάρι .
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
ΑΝΔΡΕΑΣ Τ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 814
Εγγραφή: 24 Μαρ 2013, 16:01
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Βrowning Β725 Sporter

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ Τ »

Ανδρέα μου το σίγουρο είναι ότι το 5 και το 4 είναι για καυλιες ,στην ουσία είναι απλά διακοσμητικά ,
τα δοκίμασα όλα τα τσοκ σε χαρτόνια μόλις το αγόρασα το όπλο και απο τότε αυτά τα 2 τσοκ φυλάχτηκαν στο συρτάρι .[/quote]

Εδώ θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου φίλε Άθω για αυτο κατέληξα στο 3-3 απλα εγω προσαρμόζω το φυσίγγιο να ανοίγει πιο κοντά η μακριά και δεν τα πειράζω ποτέ μόνο όταν τα καθαρίζω ;)
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Βrowning Β725 Sporter

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ...

ΔΟΞΑ ΣΟΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΤΟ 5* ΚΑΙ ΤΟ 4* ΕΜΠΗΚΑΝ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΟ ΣΑΚΚΙΔΙΟ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ...ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ......ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΓΕΜΙΖΕΙΣ ΤΑ ΚΕΝΑ ΣΟΥ ;) ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΤΑ ΤΣΟΚ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟΥ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!

ΜΕ ΤΙΣ ΣΩΣΤΕΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΟΛΛΑ ΤΑ ΤΣΟΚΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!

ΘΗΡΑΜΑ(ΝΟΥΜΕΡΟ ΣΚΑΓΙΟΥ)=ΑΠΟΣΤΑΣΗ(ΤΣΟΚ-ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ)=====ΠΥΚΝΟΤΗΤΑ

ΕΓΩ ΕΑΝ ΡΙΞΩ ΣΤΑ 30Μ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ ΤΣΟΚ 5* ΜΟΥ ΚΑΙ Ν7-71/2 ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ Κ@@@@ΕΣ Η ΟΧΙ ΤΟ 5*!

ΑΣΤΕ ΤΑ ΤΣΟΚΣ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟΘΗΤΕ ΑΛΛΟΥ!

ΣΗΜ.ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΟΙ ΒΟΛΕΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΤΕ ΑΝΩ ΤΩΝ 40Μ!!!

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Βrowning Β725 Sporter

Δημοσίευση από Athos 1978 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ...

ΔΟΞΑ ΣΟΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΕ ΤΟ 5* ΚΑΙ ΤΟ 4* ΕΜΠΗΚΑΝ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΟ ΣΑΚΚΙΔΙΟ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ...ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ......ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΓΕΜΙΖΕΙΣ ΤΑ ΚΕΝΑ ΣΟΥ ;) ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΤΑ ΤΣΟΚ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟΥ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ!

ΜΕ ΤΙΣ ΣΩΣΤΕΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙΣ ΟΛΛΑ ΤΑ ΤΣΟΚΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!

ΘΗΡΑΜΑ(ΝΟΥΜΕΡΟ ΣΚΑΓΙΟΥ)=ΑΠΟΣΤΑΣΗ(ΤΣΟΚ-ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ)=====ΠΥΚΝΟΤΗΤΑ

ΕΓΩ ΕΑΝ ΡΙΞΩ ΣΤΑ 30Μ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ ΤΣΟΚ 5* ΜΟΥ ΚΑΙ Ν7-71/2 ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ Κ@@@@ΕΣ Η ΟΧΙ ΤΟ 5*!

ΑΣΤΕ ΤΑ ΤΣΟΚΣ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟΘΗΤΕ ΑΛΛΟΥ!

ΣΗΜ.ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΟΙ ΒΟΛΕΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΤΕ ΑΝΩ ΤΩΝ 40Μ!!!

ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ
Φίλε Σόλωνα αν και στο παρελθόν ήρθαμε λίγες φορές σε διαφωνία δεν σημαίνει ότι δεν σε σέβομαι εσένα και όσα κατά τακτά διαστήματα γράφεις για διάφορα θέματα .
Αλλά να απορρίπτεις κάτι που γράφω με στιλ ξερόλα χωρίς να έχεις άποψη για το συγκεκριμένο όπλο δεν είναι σωστό .
Άλλωστε εσύ πάντοτε έλεγες κάντε δοκιμές με τα όπλα σας .
Ο μόνος λόγος που έγραψα ότι αυτά τα 2 τσοκ στην ουσία είναι άχριστα είναι για κάποια παιδιά που έχουν αυτό το όπλο και δεν έχουν τον χρόνο να κάνουν δοκιμές η την εμπειρία να καταλάβουν τη πάει λάθος .
Τώρα στο θέμα γιατί αυτά τσοκ έχουν πρόβλημα , παραθέτω το πιο κάτω άρθρο το οποίο είναι απόλυτα σωστό γιατί έκανα και εγώ της ίδιες μετρήσεις με ακριβός τα ίδια αποτελέσματα .

Φιλικα Αθως .

http://www.randywakeman.com/BrileyTakes ... System.htm
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Βrowning Β725 Sporter

Δημοσίευση από giorgos80 »

asxeto me to oplo sxetiko me to thema omws.otan eixa polles apwleies me kallitzia kai koutsoftera me to 5 choke sto baikal mou eipa na kamw mia dokimi sta 35 metra.eriksa 34 grammaria fisiggi noumero 7.otan eida to apotelesma ta mathkia mou eginan etsi :shock: itan na firtw :? .mes ti mesi eixe mia tripa efore lao na reksei pou mesa.to choke 4 sxedon to idio enw to 3 kai to 2 itan apsoga.agorasa 2 choke no4 kai no2 kai apo tote en efkikan pou panw
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Βrowning Β725 Sporter

Δημοσίευση από Athos 1978 »

giorgos80 έγραψε:asxeto me to oplo sxetiko me to thema omws.otan eixa polles apwleies me kallitzia kai koutsoftera me to 5 choke sto baikal mou eipa na kamw mia dokimi sta 35 metra.eriksa 34 grammaria fisiggi noumero 7.otan eida to apotelesma ta mathkia mou eginan etsi :shock: itan na firtw :? .mes ti mesi eixe mia tripa efore lao na reksei pou mesa.to choke 4 sxedon to idio enw to 3 kai to 2 itan apsoga.agorasa 2 choke no4 kai no2 kai apo tote en efkikan pou panw

Γιώργο μου το 5άρι του 725 ο μόνος τρόπος να γεμίσεις τα κενά στα 30 μέτρα είναι 50 γραμμάρια και
10 νούμερο σκαι :lol:
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Βrowning Β725 Sporter

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Athos 1978 έγραψε:
giorgos80 έγραψε:asxeto me to oplo sxetiko me to thema omws.otan eixa polles apwleies me kallitzia kai koutsoftera me to 5 choke sto baikal mou eipa na kamw mia dokimi sta 35 metra.eriksa 34 grammaria fisiggi noumero 7.otan eida to apotelesma ta mathkia mou eginan etsi :shock: itan na firtw :? .mes ti mesi eixe mia tripa efore lao na reksei pou mesa.to choke 4 sxedon to idio enw to 3 kai to 2 itan apsoga.agorasa 2 choke no4 kai no2 kai apo tote en efkikan pou panw

Γιώργο μου το 5άρι του 725 ο μόνος τρόπος να γεμίσεις τα κενά στα 30 μέτρα είναι 50 γραμμάρια και
10 νούμερο σκαι :lol:
Ε εθέλετε μου Back Bored Vector Pro :lol: :lol: :shock: :shock: :oops: :oops:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”