Βοήθεια

Απάντηση
Ioannis97
Full Member
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:10

Re:

Δημοσίευση από Ioannis97 »

Pathfinder έγραψε:Δυσκολο να σου πω Λευκωσια.Υπαρχουν μαγαζια που φερνουν στρατιωτικα ρουχα απο περισευμα ευρωπαικων στρατων, γερμανικα, αγγλικα, τσεχικα κλπ.Πολλη καλη ποιότητα και για ενα παντελονι με πουκαμισο γυρω στα 35-40 ευρω.Βρισκεις και κινεζικα παραλλαγη με 25 το κομματι περιπου αλλα ειναι κινεζικα.Αν δεν βιαζεσαι και δεν τα θελεις αμεσα θα σου συστηνα και απο το ebay αγγλιας.

Μπορεις αν δεν σου ειναι δυσκολο να μου στηλεις καποιο link.
Αν οχι παλι Ευχαριστω.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Φιλε μπες στο www.ebay.co.uk
Πανω που γραφει search γραψε realtree pants, realtree jacket, hunting clothes, camo clothes κλπ.Αν δεν ασχοληθηκες προηγουμενως με ebay θα σου ειναι λιο δυσκολο να αγορασεις ομως με την διαδικασια εγγραφης κλπ.Λεεις μου σε πμ αν θελεις κατι αλλο
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Ioannis97
Full Member
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:10

Re:

Δημοσίευση από Ioannis97 »

Pathfinder έγραψε:Φιλε μπες στο http://www.ebay.co.uk
Πανω που γραφει search γραψε realtree pants, realtree jacket, hunting clothes, camo clothes κλπ.Αν δεν ασχοληθηκες προηγουμενως με ebay θα σου ειναι λιο δυσκολο να αγορασεις ομως με την διαδικασια εγγραφης κλπ.Λεεις μου σε πμ αν θελεις κατι αλλο

Να σε καλα φιλε μου Ευχαριστω πολυ αν χρειαστω κατι αλλο θα σε ειδοποιησω σε πμ.
Να σε καλα!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”