GAMBA

Απάντηση
MaRiOs Pa
Full Member
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 20 Μαρ 2010, 23:42
Τοποθεσία: nicosia ,kaimakli

GAMBA

Δημοσίευση από MaRiOs Pa »

παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω ένα GAMBA το Rottveil skeet olympia '72 και θα ήθελα να μάθω λίγα πράγματα για αυτό το όπλο αν ξέρει κάτι κάποιος ας με διαφώτιση .
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: GAMBA

Δημοσίευση από admin »

MaRiOs Pa έγραψε:παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω ένα GAMBA το Rottveil skeet olympia '72 και θα ήθελα να μάθω λίγα πράγματα για αυτό το όπλο αν ξέρει κάτι κάποιος ας με διαφώτιση .
Φίλε δέν ξέρω πολλά πράγματα για το συγκεκριμένο όπλο αλλά σε κάποιες χώρες τα όπλλα αυτά τα έχουν σε μεγάλη εκτίμηση
Προσέχουμε...για να έχουμε
Costas_
Full Member
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: 03 Μαρ 2010, 14:21

Re: GAMBA

Δημοσίευση από Costas_ »

Φίλε Marios Pa για να δώ αν κατάλαβα καλά για ποιό όπλο μιλάς, μεταχειρησμένο σωστά??
MaRiOs Pa
Full Member
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 20 Μαρ 2010, 23:42
Τοποθεσία: nicosia ,kaimakli

Re: GAMBA

Δημοσίευση από MaRiOs Pa »

Costas_ έγραψε:Φίλε Marios Pa για να δώ αν κατάλαβα καλά για ποιό όπλο μιλάς, μεταχειρησμένο σωστά??
φυσικά για μεταχειρισμένο μιλώ και έκανα την αγορά προχτές επειδή έψαξα για το όπλο και μου είπε παρα πολύ καλή τιμή
Costas_
Full Member
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: 03 Μαρ 2010, 14:21

Re: GAMBA

Δημοσίευση από Costas_ »

Φίλε μου Marie,

Συγχαριτηρια για την αγορά σου και καλορίζικο!! Μιας και το αγόρασες τα λόγια πλέον είναι περιττα!! Γενικά είτε καινούργιο ή μεταχειρισμένο όπλο αγοράσει κάποιος το πιο σημαντικό είναι να του "κάθεται" - σωστή προσαρμογή του όπλου σε σχέση με τον σωματότυπο μας.

Από εκεί και πέρα, σίγουρα πρέπει να λαμβάνουμε και άλλα πράγματα υπόψη τα οποία φυσικά δεν είναι επι του παρόντος.

Είμαι βέβαιος ότι το όπλο είναι γάντι πάνω σου και καά αποτελέσματα!!!

Θα το εκτιμούσα αν μπορούσες να μοιραστείς μαζί μας και την τιμή του νέου σου αποκτήματος!!

Φιλικά,

Costas_
MaRiOs Pa
Full Member
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 20 Μαρ 2010, 23:42
Τοποθεσία: nicosia ,kaimakli

Re: GAMBA

Δημοσίευση από MaRiOs Pa »

Φιλε Κώστα το αγόρασα 1000 euro και μπορώ να πω είμαι παρα πολύ ικανοποιμένος με το όπλο, μου έκατσε γάντι που το πήρα και το δοκίμασα !!!
Costas_
Full Member
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: 03 Μαρ 2010, 14:21

Re: GAMBA

Δημοσίευση από Costas_ »

Τέλεια φίλε μου!! Σε ποιά πόλη μένεις? Αν θέλεις να πάμε κανένα σκοπευτήριο!!
MaRiOs Pa
Full Member
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 20 Μαρ 2010, 23:42
Τοποθεσία: nicosia ,kaimakli

Re: GAMBA

Δημοσίευση από MaRiOs Pa »

Costas_ έγραψε:Τέλεια φίλε μου!! Σε ποιά πόλη μένεις? Αν θέλεις να πάμε κανένα σκοπευτήριο!!
φιλε κώστα να το κανονίσουμε εγώ μένω λευκωσία
Mr. F3
Full Member
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 22 Μαρ 2010, 18:38

Re: GAMBA

Δημοσίευση από Mr. F3 »

Οι αδελφοι Gamba - F.lli Gamba κατασκευαζαν το μοντελο Montreal Skeet πριν χωρισουν, επισης η Rottweil ειχε αποκτησει τα δικαιωματα κατασκευης του οπλου αυτου το οποιο ονομασε Rottweil 72.
To οπλο αυτο οταν πρωτοεμφανιστηκε το 1972 διεθετε καννες Trombone/Tula chokes και αποτελουσε ενα θανατηφορο εργαλειο στα χερια ενος ικανου σκητερ της τοτε εποχης.
Πολυ καλη αγορα.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”