Aγορά Όπλου

chr34
Full Member
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: 03 Ιαν 2012, 17:18

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από chr34 »

Rai έγραψε:
chr34 έγραψε:
Rai έγραψε:Φίλε Spidis
Στο τεστ που έχεις κάνει τί διαφορές πήρες σε αριθμούς και σε ποιάν απόσταση ?
Φιλε Roi γεια σου που εχαθηκες?
Έλα φίλε chr37 .Όλα καλά.Ο ΦΙΛΟΣ σου εκένταν σήμερα ....
ΑΧα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: χαχχαχχαχχαχχαχχαχαχχαχα
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από Rai »

spidis έγραψε:
Rai έγραψε:Φίλε Spidis
Στο τεστ που έχεις κάνει τί διαφορές πήρες σε αριθμούς και σε ποιάν απόσταση ?
FILE RAI. ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΟΠΛΟ ΤΟ ΕΚΑΜΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΑ ΤΟ +5 ΙΜ ΤΣΟΚ ΑΠΟ ΤΟΝ ΡΟΥΣΟ ΣΤΗΝ ΛΕΜΕΣΟ 1 ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ. ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΧΑΡΤΟΝΙΑ ΤΟΥ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΩΝ ΣΚΑΓΙΩΝ ΣΤΟ ΚΥΚΛΟ, ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΤΑ 35 ΜΕΤΡΑ ΜΕ ΙΜ ΤΣΟΚ FLUSH KAI +5 EXTERNAL. ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ Η ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΕ ΤΟ +5 ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΗ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΠΟΔΥΚΝΕΙΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΒΑΣΤΗ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΣΟΚ. ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΙΜ ΤΣΟΚΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ CONSTRICTION. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΙΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΜΟΥ. ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΤΕΣΤ ΕΚΑΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΕΡΕΤΤΑ ΟΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΑ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΣΤ. ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΣΟΛΩΝΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΘΑ ΚΑΝΩΝΙΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΜΟΥΜΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΘΟΥΝ ΟΠΟΙΕΣΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΕΣ.
Πολύ καλά ξηγιέσαι.
Κρατώ και αυτό που είπες προηγουμένος για αψόσκαα όπλα....
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
panikos747712
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 29 Ιαν 2013, 21:30

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από panikos747712 »

Φιλε spidis εγω ρωτουσα για τα verney carron και ρωτουσα γιατι το κυνηγισα φετος (πριν το παρω ρωτησα μερικα ατομα που ειχαν τη συγκεκριμενη μαρκα και μου ειπαν οτι ηταν πολυ ευχαριστημενοι)το πηρα λοιπον και δτο ενδημικο μπερδευτικα εκτος οτι δεν κουτσιουσα αυτα που τα κτυπουσα δεν ψοφουσαν και εμεινα εκπληκτος πηγα στο ρουσσο και του ειπα ετσι και τσι μου ειπε αποκλειετε δεν ειναι ιδιουροπα οπλα και το πιο πιθανο δεν σου καθετε το ιδιο μου ειπαν και αλλοι οποταν με τις καταλληλες ρυθμισεις στο κοντακι στις τδικλες ειχα παρα πολυ καλα αποτελεσματα-παντος ειναι συμπαθητικο οπλακι- το super9 σταματησαν να το βγαζουν πλεον
panikos747712
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 29 Ιαν 2013, 21:30

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από panikos747712 »

Οσο για φιλο assielias που του αλαξαμε το θεμα του δεν ξερω φιλε αλλα ο καθενας μας κρινει με δικα του δεδομενα διαφορετικα κρινω εγω διαφορετικα εσυ οποταν τελικα αυτο που θα μετριση ειναι η δικη σου επιλογη
panikos747712
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 29 Ιαν 2013, 21:30

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από panikos747712 »

panikos747712 έγραψε:Οσο για φιλο assielias που του αλαξαμε το θεμα του δεν ξερω φιλε αλλα ο καθενας μας κρινει με δικα του δεδομενα διαφορετικα κρινω εγω διαφορετικα εσυ οποταν τελικα αυτο που θα μετριση ειναι η δικη σου επιλογη
Και να ειναι στα μετρα σου το οπλο
spidis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2011, 20:28

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από spidis »

panikos747712 έγραψε:Φιλε spidis εγω ρωτουσα για τα verney carron και ρωτουσα γιατι το κυνηγισα φετος (πριν το παρω ρωτησα μερικα ατομα που ειχαν τη συγκεκριμενη μαρκα και μου ειπαν οτι ηταν πολυ ευχαριστημενοι)το πηρα λοιπον και δτο ενδημικο μπερδευτικα εκτος οτι δεν κουτσιουσα αυτα που τα κτυπουσα δεν ψοφουσαν και εμεινα εκπληκτος πηγα στο ρουσσο και του ειπα ετσι και τσι μου ειπε αποκλειετε δεν ειναι ιδιουροπα οπλα και το πιο πιθανο δεν σου καθετε το ιδιο μου ειπαν και αλλοι οποταν με τις καταλληλες ρυθμισεις στο κοντακι στις τδικλες ειχα παρα πολυ καλα αποτελεσματα-παντος ειναι συμπαθητικο οπλακι- το super9 σταματησαν να το βγαζουν πλεον
ΦΙΛΕ ΠΑΝΙΚΟ, ΝΑΙ Η ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΣΟΥΠΕΡ 9 ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΕΘΕΣΕΣ. ΟΣΟΥΣ ΞΕΡΩ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΥΜΕΝΟ ΟΠΛΟ H KAI ME TO SAGITAIRE ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ. ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΜΟΝΤΕΛΛΟ ΚΑΤΕΧΕΙΣ, ΤΑ ΟΠΛΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΝ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΦΕΡΑΝ 18.5 ΑΥΛΟΥΣ ΜΕ ΕΠΙΛΟΓΗ ERGAL Η STEEL ACTION. ENA ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΕ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΟ ΟΠΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ LUCKY SHOOT 33,5 GR. ΔΟΚΙΜΑΣΤΟ ΣΤΟ ΕΝΔΥΜΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΣ.
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από cyprohunter »

ενα beretta montecarlo θα έκανε την δουλειά! χαχαχα :lol:
Φιλικά,
Αναστάσης
panikos747712
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 29 Ιαν 2013, 21:30

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από panikos747712 »

Το super9 ειναι ψηλου προφιλ εν αντιθεση με το sagitaire που ειναι χαμηλου προφιλ τα super 9 θεωρουνταν καλυτερου επιπεδου. εγω εχω το sagitaire extra luxe 18.5 macnum με δυο σκανδαλες που η πρωτη χρησημοποιητε σαν μονοσκανδαλο το polynox .Σ ευχαριστω για το φυσιγγιο που με συμβουλεψες θα το δοκιμασω φετος επεζα την 32 gr nickel του ψημολοφητη.
panikos747712
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 29 Ιαν 2013, 21:30

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από panikos747712 »

panikos747712 έγραψε:Το super9 ειναι ψηλου προφιλ εν αντιθεση με το sagitaire που ειναι χαμηλου προφιλ τα super 9 θεωρουνταν καλυτερου επιπεδου. εγω εχω το sagitaire extra luxe 18.5 macnum με δυο σκανδαλες που η πρωτη χρησημοποιητε σαν μονοσκανδαλο το polynox .Σ ευχαριστω για το φυσιγγιο που με συμβουλεψες θα το δοκιμασω φετος επεζα την 32 gr nickel του ψημολοφητη.
Αλλα οπως ειπα και πριν δεν εβγαλα συμπερασμα διοτι δεν μου καθοταν τ οπλο στη τσικλα που το φερα πετιπου συα μετρα μου τ ευχαριστηθηκα
panikos747712
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 29 Ιαν 2013, 21:30

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από panikos747712 »

cyprohunter έγραψε:ενα beretta montecarlo θα έκανε την δουλειά! χαχαχα :lol:
Χα χα λες? εμεις γυρευουμε κατι διαφορετικο απο τα γνωστα β.................ξερεις νομιζω beretta brownig kai baikal
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”