Aγορά Όπλου

Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από giorgos80 »

635marios έγραψε:ενα οπλο 30 δινει πιο πυκνεσ κατανομεσ απο ενα 28 ιντζεσ.εγω παντοσ για κυνηγι και σκοπευτηριο θα προτιμουσα το 687 silver pigeon v αν ειχα την οικονομικη ευχερια ,
Κουβεντες του καφενε :D
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
ASSIELIAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:17

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από ASSIELIAS »

πολυ σημαντικα ολα αυτα για τις ιντσες αλλα ο προβληματισμος ειναι για την επιλογη οπλου που θελω ν ακουσω γνωμες.28ιντζες εχω 4 οπλα 30 κανενα
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

[quote="ASSIELIAS"]πολυ σημαντικα ολα αυτα για τις ιντσες αλλα ο προβληματισμος ειναι για την επιλογη οπλου που θελω ν ακουσω γνωμες.28ιντζες εχω 4 οπλα 30 κανενα[/quote αφου εχεις 4 28" τι το σκεφτεσε ρε φιλε. το επομενο πιαστω 30αρι και εν να καταλαβεις μονος σου που σε βολευκει να το χρησιμοποιας ;)
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από nike powder »

virtualgreek έγραψε:
andreasana210326 έγραψε:ΕΝΑ ΟΠΛΟ 28 ΙΝΤΖΩΝ ΑΝ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΤΣΙΟΚ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ 30 ΙΝΤΖΕΣ......
Τούτο είναι ένας από τους μεγαλύτερους μύθους που κυκλοφορούν στην Κυπριακή παράγκα!

Η σκοπευτική ρήγα των 30 Ιντζών κάνει ένα όπλο 30 Ίντζες και όχι τα εξωτερικά τσοκ.

Εάν μπορούσαμε όλοι να βιδώσουμε πάνω στο όπλο μας μία ρήγα 30 Ιντζών και να κρατάμε όπλο με κάννες 24 Ιντζών θα ήταν χαρά Θεού. Δυστηχώς δεν γίνεται διότι θα διαλυθεί η ρήγα πολύ εύκολα.

Σ.
φιλε σιμφωνο απολυτοσ μαζι σου το καλλυτερο για μενα εν το 28αρι το 30 δεν διαφερι σε τπτ ουτε π τ 26 ουτε π το 28αρ οι διαφορεσ εν αμελιτεεσ απλοσ ι μακριτερι ριγα σε βοιθα να σιμαδεψεισ καλλυτερα
panikos747712
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 29 Ιαν 2013, 21:30

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από panikos747712 »

virtualgreek έγραψε:
andreasana210326 έγραψε:ΕΝΑ ΟΠΛΟ 28 ΙΝΤΖΩΝ ΑΝ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΤΣΙΟΚ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ 30 ΙΝΤΖΕΣ......
Τούτο είναι ένας από τους μεγαλύτερους μύθους που κυκλοφορούν στην Κυπριακή παράγκα!

Η σκοπευτική ρήγα των 30 Ιντζών κάνει ένα όπλο 30 Ίντζες και όχι τα εξωτερικά τσοκ.

Εάν μπορούσαμε όλοι να βιδώσουμε πάνω στο όπλο μας μία ρήγα 30 Ιντζών και να κρατάμε όπλο με κάννες 24 Ιντζών θα ήταν χαρά Θεού. Δυστηχώς δεν γίνεται διότι θα διαλυθεί η ρήγα πολύ εύκολα.

Σ.
Φιλε Σαββα το verney carron saint etienne sagitaire polynox βγαινει εργοστασιακο με εσωτερικα και εξωτερικα τσοκ μεχρι 5 ποντους αν δεις το διαφημιστικο του λεει για πυκνο βαζεις τα εσωτερικα για βαλτο υδροβια βαζεις τα μεγαλα εχει και μεσαια 3 ποντους νομιζω
spidis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2011, 20:28

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από spidis »

panikos747712 έγραψε:
virtualgreek έγραψε:
andreasana210326 έγραψε:ΕΝΑ ΟΠΛΟ 28 ΙΝΤΖΩΝ ΑΝ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΤΣΙΟΚ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ 30 ΙΝΤΖΕΣ......
Τούτο είναι ένας από τους μεγαλύτερους μύθους που κυκλοφορούν στην Κυπριακή παράγκα!

Η σκοπευτική ρήγα των 30 Ιντζών κάνει ένα όπλο 30 Ίντζες και όχι τα εξωτερικά τσοκ.

Εάν μπορούσαμε όλοι να βιδώσουμε πάνω στο όπλο μας μία ρήγα 30 Ιντζών και να κρατάμε όπλο με κάννες 24 Ιντζών θα ήταν χαρά Θεού. Δυστηχώς δεν γίνεται διότι θα διαλυθεί η ρήγα πολύ εύκολα.

Σ.
Φιλε Σαββα το verney carron saint etienne sagitaire polynox βγαινει εργοστασιακο με εσωτερικα και εξωτερικα τσοκ μεχρι 5 ποντους αν δεις το διαφημιστικο του λεει για πυκνο βαζεις τα εσωτερικα για βαλτο υδροβια βαζεις τα μεγαλα εχει και μεσαια 3 ποντους νομιζω
ΚΥΡΙΟΙ, ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΙΧΑΜΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ. ΤΟΥΤΗ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΧΕΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΜΟΝΟ ΘΕΑΤΗΣ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΦΙΛΟΣ ΑΝΑΦΕΡΕ ΤΟ V.CARRON ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ V.CARRON SUPER 9 26" 18.5 ΑΥΛΩΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ 2 ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΤΣΟΚ +5 ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ 28". ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΙΣΧΗΡΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΟΙ 26" ΜΕ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΙΜ ΤΣΟΚ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΕ ΤΙΣ 28" ΠΑΛΙ ΜΕ ΙΜ ΤΣΟΚ. ΤΟΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΣΤ ΣΕ ΧΑΡΤΟΝΙ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΞΑΝΑΕΙΠΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΤΑ ΕΞΑΝΑΕΚΑΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΘΥΜΟΣ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΚΑΜΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΛΗΘΟΥΝ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΑΣ. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΚΑΠΟΙΟΣ ΡΩΤΗΣΕ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΟΠΛΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΙΔΙΟΓΩΜΩΤΗ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ 3 ΟΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΗΣ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΤΡΟΠΑ ΣΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ. Ε ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΩ ΦΙΛΙΚΑ ΑΛΑ ΚΥΠΡΙΑΚΑ ΟΤΙ ΚΑΜΝΕΙΣ ΜΕΣΟΜΕΡΚΑ ΠΕΡΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΑΨΟΣΚΑΑ ΟΠΛΑ ΠΟΥ ΕΠΕΡΑΣΑΝ ΠΟΥ ΤΑ ΣΙΕΡΚΑ ΜΟΥ ΩΣ ΤΩΡΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ 4 ΟΠΛΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΧΩ.
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από Rai »

Φίλε Spidis
Στο τεστ που έχεις κάνει τί διαφορές πήρες σε αριθμούς και σε ποιάν απόσταση ?
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
chr34
Full Member
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: 03 Ιαν 2012, 17:18

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από chr34 »

Rai έγραψε:Φίλε Spidis
Στο τεστ που έχεις κάνει τί διαφορές πήρες σε αριθμούς και σε ποιάν απόσταση ?
Φιλε Roi γεια σου που εχαθηκες?
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από Rai »

chr34 έγραψε:
Rai έγραψε:Φίλε Spidis
Στο τεστ που έχεις κάνει τί διαφορές πήρες σε αριθμούς και σε ποιάν απόσταση ?
Φιλε Roi γεια σου που εχαθηκες?
Έλα φίλε chr37 .Όλα καλά.Ο ΦΙΛΟΣ σου εκένταν σήμερα ....
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
spidis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2011, 20:28

Re: Aγορά Όπλου

Δημοσίευση από spidis »

Rai έγραψε:Φίλε Spidis
Στο τεστ που έχεις κάνει τί διαφορές πήρες σε αριθμούς και σε ποιάν απόσταση ?
FILE RAI. ΤΟ ΤΕΣΤ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΟΠΛΟ ΤΟ ΕΚΑΜΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΡΙΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΙΚΑ ΤΟ +5 ΙΜ ΤΣΟΚ ΑΠΟ ΤΟΝ ΡΟΥΣΟ ΣΤΗΝ ΛΕΜΕΣΟ 1 ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ. ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΧΑΡΤΟΝΙΑ ΤΟΥ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΩΝ ΣΚΑΓΙΩΝ ΣΤΟ ΚΥΚΛΟ, ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΤΑ 35 ΜΕΤΡΑ ΜΕ ΙΜ ΤΣΟΚ FLUSH KAI +5 EXTERNAL. ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ Η ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΕ ΤΟ +5 ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΗ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΠΟΔΥΚΝΕΙΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΒΑΣΤΗ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΣΟΚ. ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΙΜ ΤΣΟΚΣ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ CONSTRICTION. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΙΤΙΚΟΤΗΤΑ, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΜΟΥ. ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΤΕΣΤ ΕΚΑΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΕΡΕΤΤΑ ΟΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΑ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΣΤ. ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΣΟΛΩΝΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΘΑ ΚΑΝΩΝΙΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΜΟΥΜΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΘΟΥΝ ΟΠΟΙΕΣΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΡΙΕΣ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”