Beretta 687 Silver Pigeon III

Άβαταρ μέλους
titosblaser
Full Member
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: 10 Αύγ 2012, 09:59

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από titosblaser »

για τον τζιερο που είπες δοκιμαστα extra champion 31gr η τα tiger της rotweil προτίμα τα champion
Dietitian&Nutritionist
Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

titosblaser έγραψε:για τον τζιερο που είπες δοκιμαστα extra champion 31gr η τα tiger της rotweil προτίμα τα champion
Οκ φιλε ευχαριστω. Τα rottweil special 36 gr για τι καιρο καμνουν;
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από Sergios »

Πυρά και υγρασία λογικά θέλεις καλοκαιρινό καιρό πρωινό που στάζουν τα αυτοκίνητα που λαλούμε....Εγώ το πρωί φίλε εν με πολλοαπασχολεί η ώρα 7:30 κρουζει πέτρες προτιμώ Victory Europa 32gr και Victory 31gr λιλά άμαν βράσει για τα καλά ο καιρός Victory Sporting Nickel 36gr με Ηλιόνα ΖΥΠΛΑΣ.....πάντα έχω και δοκιμάζω εναλλακτικές λύσεις αν δεν μου αρέσουν οι βασικές μου όπως Victory Mirage 30gr Olympia Quick 30gr Victory Rocket 29gr και λόγω συμβουλών από φίλους του φόρουμ φέτος θα δοκιμάσω την Rottweil Tiger και την Victory Πράσινη 36γρ
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Sergios έγραψε:Πυρά και υγρασία λογικά θέλεις καλοκαιρινό καιρό πρωινό που στάζουν τα αυτοκίνητα που λαλούμε....Εγώ το πρωί φίλε εν με πολλοαπασχολεί η ώρα 7:30 κρουζει πέτρες προτιμώ Victory Europa 32gr και Victory 31gr λιλά άμαν βράσει για τα καλά ο καιρός Victory Sporting Nickel 36gr με Ηλιόνα ΖΥΠΛΑΣ.....πάντα έχω και δοκιμάζω εναλλακτικές λύσεις αν δεν μου αρέσουν οι βασικές μου όπως Victory Mirage 30gr Olympia Quick 30gr Victory Rocket 29gr και λόγω συμβουλών από φίλους του φόρουμ φέτος θα δοκιμάσω την Rottweil Tiger και την Victory Πράσινη 36γρ
Σέργιε μου, έχεις ακούσει καλά λόγια για την 36 πράσινη της Victory; Υπολογίζω εννοείς τζίνη με το πιστονάκι;
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από Sergios »

spyrosspyrou851 έγραψε:
Sergios έγραψε:Πυρά και υγρασία λογικά θέλεις καλοκαιρινό καιρό πρωινό που στάζουν τα αυτοκίνητα που λαλούμε....Εγώ το πρωί φίλε εν με πολλοαπασχολεί η ώρα 7:30 κρουζει πέτρες προτιμώ Victory Europa 32gr και Victory 31gr λιλά άμαν βράσει για τα καλά ο καιρός Victory Sporting Nickel 36gr με Ηλιόνα ΖΥΠΛΑΣ.....πάντα έχω και δοκιμάζω εναλλακτικές λύσεις αν δεν μου αρέσουν οι βασικές μου όπως Victory Mirage 30gr Olympia Quick 30gr Victory Rocket 29gr και λόγω συμβουλών από φίλους του φόρουμ φέτος θα δοκιμάσω την Rottweil Tiger και την Victory Πράσινη 36γρ
Σέργιε μου, έχεις ακούσει καλά λόγια για την 36 πράσινη της Victory; Υπολογίζω εννοείς τζίνη με το πιστονάκι;
Ναι το πράσινο πακέτο που έχει το λαγό έξω.... έπιασα την χειμώνα κι εν μου άρεσε κι οτι εν μου αρέσκει στον λαγό πληρώνουν την οι τζηκλες χαχα...και είπαν κάποιοι φίλοι στο θέμα φυσίγγια φασσας οτι παίζουν την καλοκαίρι...περσι το καλοκαίρι είχε έναν μιτσι που ήρθε κι έκατσε μπροστά μου άθελα του εν του είπα κάτι λαλώ κι εγώ εννα βαρεθεί να φίει αφού εν ρεσσει τίποτε εν έφτασα να το πω ερκετε μια ψηλούμενη ραμμα πάνω μας λαλώ πέρκει εν της σύρει είχαμε καμια 40 μέτρα υψομετρική διαφορά και η φάσσα ήταν που μένα ψηλούμενη....αντινάσσει της μια ήρτε τσιόλι κάτω κ ήταν ποτουντες πράσινες που έπεξε
Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

Sergios έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
Sergios έγραψε:Πυρά και υγρασία λογικά θέλεις καλοκαιρινό καιρό πρωινό που στάζουν τα αυτοκίνητα που λαλούμε....Εγώ το πρωί φίλε εν με πολλοαπασχολεί η ώρα 7:30 κρουζει πέτρες προτιμώ Victory Europa 32gr και Victory 31gr λιλά άμαν βράσει για τα καλά ο καιρός Victory Sporting Nickel 36gr με Ηλιόνα ΖΥΠΛΑΣ.....πάντα έχω και δοκιμάζω εναλλακτικές λύσεις αν δεν μου αρέσουν οι βασικές μου όπως Victory Mirage 30gr Olympia Quick 30gr Victory Rocket 29gr και λόγω συμβουλών από φίλους του φόρουμ φέτος θα δοκιμάσω την Rottweil Tiger και την Victory Πράσινη 36γρ
Σέργιε μου, έχεις ακούσει καλά λόγια για την 36 πράσινη της Victory; Υπολογίζω εννοείς τζίνη με το πιστονάκι;
Ναι το πράσινο πακέτο που έχει το λαγό έξω.... έπιασα την χειμώνα κι εν μου άρεσε κι οτι εν μου αρέσκει στον λαγό πληρώνουν την οι τζηκλες χαχα...και είπαν κάποιοι φίλοι στο θέμα φυσίγγια φασσας οτι παίζουν την καλοκαίρι...περσι το καλοκαίρι είχε έναν μιτσι που ήρθε κι έκατσε μπροστά μου άθελα του εν του είπα κάτι λαλώ κι εγώ εννα βαρεθεί να φίει αφού εν ρεσσει τίποτε εν έφτασα να το πω ερκετε μια ψηλούμενη ραμμα πάνω μας λαλώ πέρκει εν της σύρει είχαμε καμια 40 μέτρα υψομετρική διαφορά και η φάσσα ήταν που μένα ψηλούμενη....αντινάσσει της μια ήρτε τσιόλι κάτω κ ήταν ποτουντες πράσινες που έπεξε
Φιλε τη γνωμη εχεις αν ξερεις για την victory super coturnice? για τι καιρο κανει;
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από mouzouris »

Μπορεί να λαλεί τζιαι μ.... , τι να σας πω; Μπορεί τζιαι να βοηθά τούτο το άρθρο.


http://www.ethnos.gr/entheta.asp?catid= ... id=5414815
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από Sergios »

Φίλε είχαμε ένα θέμα γι αυτο το φυσίγγιο....Νομίζω θέλει χειμωνιάτικο ζεστό καιρό περίπου μεσημέρι χωρίς αέρα.....έπεξα 2 λαγούς με το συγκεκριμένο πολλά καλή σε πυκνέρι σε κοντινές αποστάσεις....
Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

Sergios έγραψε:Φίλε είχαμε ένα θέμα γι αυτο το φυσίγγιο....Νομίζω θέλει χειμωνιάτικο ζεστό καιρό περίπου μεσημέρι χωρίς αέρα.....έπεξα 2 λαγούς με το συγκεκριμένο πολλά καλή σε πυκνέρι σε κοντινές αποστάσεις....
Φιλε η rottweil special 36 gr η πρασινη τι λαλει;
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από Sergios »

Φίλε εν την έπεξα θα είναι ένα περιπου η ίδια με την Winchester Green..... ξέρω οτι η χάρτενη η μαύρη εν ωραία στο ενδημικό άμαν έχει ζεστό χειμωνιάτικο καιρό και λίγη υγρασία
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”