Beretta 687 Silver Pigeon III

Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

πανικος έγραψε:
JiniosEmba έγραψε:φιλε στελιο,,,πανω απο ολα victory 35gr 5ara aspri,gazal 36gr 6 , mini magnum victory 40gr 5 , europa 30gr 5, mirage 30gr 5,,,,οποιο θελεις φυσικα δοκιμασε τζιαι εννα το δεις μονος σου,,,επειδη επιασα τζιαι εγω περσι ενα beretta ultralight 28intzo τζιαι εδοκιμασα τα τουτα τυχαια τζιαι εκατσα πας το οπλο αλλα τζιαι οσους ξερω πας τα beretta εν victory που πεζουσιν,,,να σου πω αλλο ενα τζιαι εννα με αθημηθης,,,remington 27 ετσι λεγονται αλλα ειναι 32γρ νο 7μισι αλλα εννα παλαβοσης που τσ αποστασης που σιρνι τ φισιεκκι,,,,
φιλε μου πριν χρονια επετυχα τες τζικλες στον ακαμα με τουντες ρεμικτον που λαλεις .επεζα πουλια πολλα ψηλα με ακαριαια κτυπηματα,ηταν τζερος ομως με αερα συννεφιες.ειμουν μιτσις τζε θυμουμε ουλοι τζικατω εφοναζαν μπραβο πε παρεα μα κανονι που κρατεις.εθυμησες μου ωρεες στιγμες.θα ηθελα να μου πεις που μπορω να βρω αφτα τα φυσιγγια και ποσα στιχοιζουν,ευχαριστω.
Φιλε Πανικο θελω τη γνωμη σου για την victory special 36 gr καφε χρωμα. Για τι καιρο καμνει. Επισης αν ξερεις και για τι καιρο καμνει η ΙΛΙΟΝΑ PATRIOT.
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από πανικος »

Φιλε η καφε θελει ζεστη και η πατριοτ ανατολικο με υγρασια κυριως δειλινο.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

πανικος έγραψε:Φιλε η καφε θελει ζεστη και η πατριοτ ανατολικο με υγρασια κυριως δειλινο.
Η lambro kafe για τι καιρο κανει?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Konstantinos beretta έγραψε:
πανικος έγραψε:Φιλε η καφε θελει ζεστη και η πατριοτ ανατολικο με υγρασια κυριως δειλινο.
Η lambro kafe για τι καιρο κανει?
Προσωπικά δεν την έχω δοκιμάσει αλλά έχει μπει στην λίστα με τα φυσίγγια για το ενδημικό. Λόγω του κλωτσήματος της (με το τι μου έχουν πει καθώς σχεδόν όλα τα Λάμπρο παράγουν πιο ψηλές πιέσεις) δεν θα σου την πρότεινα το καλοκαίρι αλλά όταν είναι πιο χαμηλές οι θερμοκρασίες.
Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

spyrosspyrou851 έγραψε:
Konstantinos beretta έγραψε:
πανικος έγραψε:Φιλε η καφε θελει ζεστη και η πατριοτ ανατολικο με υγρασια κυριως δειλινο.
Η lambro kafe για τι καιρο κανει?
Προσωπικά δεν την έχω δοκιμάσει αλλά έχει μπει στην λίστα με τα φυσίγγια για το ενδημικό. Λόγω του κλωτσήματος της (με το τι μου έχουν πει καθώς σχεδόν όλα τα Λάμπρο παράγουν πιο ψηλές πιέσεις) δεν θα σου την πρότεινα το καλοκαίρι αλλά όταν είναι πιο χαμηλές οι θερμοκρασίες.
Ευχαριστε πολυ νασε καλα φιλε μου!
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από Sergios »

Konstantinos beretta έγραψε:
πανικος έγραψε:
JiniosEmba έγραψε:φιλε στελιο,,,πανω απο ολα victory 35gr 5ara aspri,gazal 36gr 6 , mini magnum victory 40gr 5 , europa 30gr 5, mirage 30gr 5,,,,οποιο θελεις φυσικα δοκιμασε τζιαι εννα το δεις μονος σου,,,επειδη επιασα τζιαι εγω περσι ενα beretta ultralight 28intzo τζιαι εδοκιμασα τα τουτα τυχαια τζιαι εκατσα πας το οπλο αλλα τζιαι οσους ξερω πας τα beretta εν victory που πεζουσιν,,,να σου πω αλλο ενα τζιαι εννα με αθημηθης,,,remington 27 ετσι λεγονται αλλα ειναι 32γρ νο 7μισι αλλα εννα παλαβοσης που τσ αποστασης που σιρνι τ φισιεκκι,,,,
φιλε μου πριν χρονια επετυχα τες τζικλες στον ακαμα με τουντες ρεμικτον που λαλεις .επεζα πουλια πολλα ψηλα με ακαριαια κτυπηματα,ηταν τζερος ομως με αερα συννεφιες.ειμουν μιτσις τζε θυμουμε ουλοι τζικατω εφοναζαν μπραβο πε παρεα μα κανονι που κρατεις.εθυμησες μου ωρεες στιγμες.θα ηθελα να μου πεις που μπορω να βρω αφτα τα φυσιγγια και ποσα στιχοιζουν,ευχαριστω.
Φιλε Πανικο θελω τη γνωμη σου για την victory special 36 gr καφε χρωμα. Για τι καιρο καμνει. Επισης αν ξερεις και για τι καιρο καμνει η ΙΛΙΟΝΑ PATRIOT.
Κωνσταντίνε εν για την νίκελ που λαλείς?
Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

Φιλε Πανικο θελω τη γνωμη σου για την victory special 36 gr καφε χρωμα. Για τι καιρο καμνει. Επισης αν ξερεις και για τι καιρο καμνει η ΙΛΙΟΝΑ PATRIOT.[/quote] Κωνσταντίνε εν για την νίκελ που λαλείς?[/quote]

Ναι για τη νικελ
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από Sergios »

Konstantinos beretta έγραψε:Φιλε Πανικο θελω τη γνωμη σου για την victory special 36 gr καφε χρωμα. Για τι καιρο καμνει. Επισης αν ξερεις και για τι καιρο καμνει η ΙΛΙΟΝΑ PATRIOT.
Κωνσταντίνε εν για την νίκελ που λαλείς?[/quote]

Ναι για τη νικελ[/quote] Εγώ παίζω την χειμώνα καλοκαίρι....εν μου λαλει οι....εν η βασική μου χαρτουτσια....
Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

Sergios έγραψε:
Konstantinos beretta έγραψε:Φιλε Πανικο θελω τη γνωμη σου για την victory special 36 gr καφε χρωμα. Για τι καιρο καμνει. Επισης αν ξερεις και για τι καιρο καμνει η ΙΛΙΟΝΑ PATRIOT.
Κωνσταντίνε εν για την νίκελ που λαλείς?
Ναι για τη νικελ[/quote] Εγώ παίζω την χειμώνα καλοκαίρι....εν μου λαλει οι....εν η βασική μου χαρτουτσια....[/quote]
Με υγρασια και αερα?
Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: Beretta 687 Silver Pigeon III

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

Konstantinos beretta έγραψε:
Sergios έγραψε:
Konstantinos beretta έγραψε:Φιλε Πανικο θελω τη γνωμη σου για την victory special 36 gr καφε χρωμα. Για τι καιρο καμνει. Επισης αν ξερεις και για τι καιρο καμνει η ΙΛΙΟΝΑ PATRIOT.
Κωνσταντίνε εν για την νίκελ που λαλείς?
Ναι για τη νικελ
Εγώ παίζω την χειμώνα καλοκαίρι....εν μου λαλει οι....εν η βασική μου χαρτουτσια....[/quote]
Με υγρασια και αερα?[/quote]

Φιλε ξερεις καμια χαρτουτσια της rotweil που καμνει για πυρα και υγρασια μαζι;
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”