ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

αυριο να φκαλω αφου ειπαμεν εσενα εν σου καμνει :lol: :lol: :lol:
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Breda Andromeda που σχεδιαστικα ειναι το ιδιο με το Beretta 626. Καποιοι λενε οτι τα κατασκευαζε η Beretta καποιοι αλλοι οτι εχουν διαφορα σtα μεταλλα απο τα Beretta γι αυτο και το breda Acciaio που ειναι το μεταλλο της καννης. Μυθος η πραγματικοτητα δεν ξερουμε...

Oπως τζιαι να σιει μηχανικα θεωρειται πολυ καλο οπλο, στιβαρο και αξιοπιστο. Και οντως ειναι δυσευρετο αυτο το μοντελο και καποιος που το εχει δυσκολα το πουλα.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

Breda Pegaso έγραψε:Breda Andromeda που σχεδιαστικα ειναι το ιδιο με το Beretta 626. Καποιοι λενε οτι τα κατασκευαζε η Beretta καποιοι αλλοι οτι εχουν διαφορα σtα μεταλλα απο τα Beretta γι αυτο και το breda Acciaio που ειναι το μεταλλο της καννης. Μυθος η πραγματικοτητα δεν ξερουμε...

Oπως τζιαι να σιει μηχανικα θεωρειται πολυ καλο οπλο, στιβαρο και αξιοπιστο. Και οντως ειναι δυσευρετο αυτο το μοντελο και καποιος που το εχει δυσκολα το πουλα.
εχουμε 2 διδιμα τα πηραν μαζι 2 φιλοι ο πατερας μου και ο κολιτος του :D τωρα δεν ξερω για τα υπολιπα παντως και οι δυο σταματησαν το κυνιγη βασικα φιλε δεν ειναι οτι θελω να το πουλησω ειναι οτι δεν μου κανει θα μηνει στο αραμαρι γιατι ειναι πολυ κοντο μου. και υπαρχει και κατι αλλο αν πουλησω αλλο κανενα δυο που ξερεις μπορει να καταφερω να πιασω το berreta :lol: :lol: :lol:
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ρε μιχάλη εν το πούλω ρε το όπλο "αιστα" "τσιαμε" ένα τα κάμω συλλογή να τα δοκό του γιου μου που ένα μεγαλώσει
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από mouzouris »

Όσο βάλλω χρόνια στην ράχιη μου .......τραβούμε παραπάνω τούτα (πλαγιόκανα) !! :D Εν κακό σημάδι τούτο ; :lol: :lol:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Aya No1 or No2??
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από mouzouris »

Breda Pegaso έγραψε:Aya No1 or No2??

ΑΥΑ Νο. 53 ! Ένα σκαλί πιο κάτω απο το Νο. 1.
Έφτιαξα (νομίζω) και λίγο την φωτογραφία γιατί κόπηκε στην μέση :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Ωραιο ξυλο! Ωραιο οπλο γενικα.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από nike powder »

παρα πολυ ωραιο οπλο . πρωτη κυριακη του περτικου να εισαι με τουτο το οπλο και να εχεισ και τεσ χαρτενεσ σου πασ το σινακλικι και τιν βουρκα πασ την ρασχι ΠΟΡΟΣΗ
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από Laurona »

Κυριε Γιωργο

Την Κυριακη αν ειμαστε καλα , θα παρω κα ε γω τον ισιο, να τον τεσταρω και με το τελος του κυνηγιου να φερω το κοντακι για μετρημα.
Ειπα να παρω τελικα το Laurona του γερου στον Δωρο που καμνει το ρεσι και να κρατω το αλλο που εν οπλο του χαιρκου 8-)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”