ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Απάντηση
axerkwtis

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από axerkwtis »

dimitris savva έγραψε:η ΘΑΤΣΕΡ επεθανε...... εχει καιρο.....
Ξερω..εφαε την το αρμαρι π την μερα π με εσυρε π το βουνο κατω....με ενα διαλειμμα περσυ στην τζικλα π εκαμα τον Νικο να παραμιλα με τες βολες του..εν 30"...
το 26" επειραξε με ρε πετρο..μαθημενος με 30 ατε 28 μεν με περνεις στα 26..ειμαστε κ 180+ ..στειλε μας τα να δουμε
axerkwtis

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από axerkwtis »

dimitris savva έγραψε:εν τουτο που σκεφτουμε αν παει ο Σαββης τελικα εν ο Φιλιππος που εν να την πληρωσει εκτος αν τον δει γληωρα τζαι βουρισει τζαι φυει του :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ακομα τζαι σημερα επειε και επιασε πραματα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
οσο καλος εισαι εσυ πας το σημαδι κ μαστρος στο λαοτζινη εν κ ο Σαββης στο παζαρι....εγω λαλω σ αν παει εν να πιασεις εσυ το 692 κ εν να πιασει αλλο ενα ο Σαββης δωρο..να σ καμει τον φιλιππο να συρνει πετρες...να τον βουρα κ να μεν τον προκαμνει....χαχαχαχαχαχα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ειπα σου εμενα εν μου καμνει αρα ουτε σενα πρεπει να βαλω 20ποντους πιντομα πας το κοντακι για να κατσι πανω μου :lol: :lol: :lol:
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από Nikos »

axerkwtis έγραψε:
dimitris savva έγραψε:η ΘΑΤΣΕΡ επεθανε...... εχει καιρο.....
Ξερω..εφαε την το αρμαρι π την μερα π με εσυρε π το βουνο κατω....με ενα διαλειμμα περσυ στην τζικλα π εκαμα τον Νικο να παραμιλα με τες βολες του..εν 30"...
το 26" επειραξε με ρε πετρο..μαθημενος με 30 ατε 28 μεν με περνεις στα 26..ειμαστε κ 180+ ..στειλε μας τα να δουμε
:lol: Μα εν με το πάο που τους σύρνεις!!?? :D
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από Laurona »

Τ ο οπλο του Σαββη ειναι το fabarm beta europe.

Εφκηκεν και η νεα του εκδοση πριν 2 χρονια.

Πραγματικα, αν και μιλουμε για νεας τεχνολογιας οπλο, ειναι υπεροχο οπλο.

Απο τα οπλα που λατρευω προσωπικα.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από Laurona »

Πετρο γιατι θελεις να πουλησεις το breda?

Ξερεις οτι ειναι δυσευρετο εννεν?

Εαν δεν καμνω λαθος νομιζω ειναι το μοντελο ανδρομεδα, νομιζω ομως.

Ειναι πανομοιοτυπο με το πλαγιοκαννο που εβγαζε τοτε η μπερεττα, νομιζω το 326 αν θυμαμε καλα.

Εβγαινε την δεκαετια 80-90.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
dimitris savva

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από dimitris savva »

Laurona έγραψε:Πετρο γιατι θελεις να πουλησεις το breda?

Ξερεις οτι ειναι δυσευρετο εννεν?

Εαν δεν καμνω λαθος νομιζω ειναι το μοντελο ανδρομεδα, νομιζω ομως.

Ειναι πανομοιοτυπο με το πλαγιοκαννο που εβγαζε τοτε η μπερεττα, νομιζω το 326 αν θυμαμε καλα.

Εβγαινε την δεκαετια 80-90.
ειναι οπως τα λες αλλα το beretta το 626
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ναι αυτό είναι πρέπει να το πήρε ο πατέρας μου γύρο στο 90 ο πατέρας μου σταμάτησε το κυνήγι έχει χρονια σ`εμενα δεν μπορεί να κάτσει πάνω μου με τίποτα έτσι νομίζω μου είναι περιττό
EPANIEL POWER
axerkwtis

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από axerkwtis »

Εν μας ειπες ρε Πετρο παραπανω πληροφοριες αν το κοντακι εν αγγλε κ το ονομα τ μωρου..αν θα παμε στον αγωνα στα Λατσια να κανονισεις ναρτεις να το δουμε..να το σηκωσουμεν!!!
Ρε Χρυσανθε εσυ ρε φιλε ανθρωπος με τοσες γνωσεις στα οπλα πώς επηες στο Λαουρονα εν να σπασω...Αβυσος η ψυχη τ ανθρωπου......
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από Laurona »

Ειναι απλο.

Ηθελα να πιασω το φαμπαρμ που εχει και οΣαββης τοτε, μιας και κυνηγουσα παντα με πλαγιοκαννο, αλλα δεν μου σηκωνεττουν να το πιασω με την τιμη που ειχε.....οποταν αφου δεν εβρησκα κατι καλο και πιο φτηνο σε πλαγιοκαννο, επιασα αναγκαστικα ΦΤΗΝΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ Καβαλουριν.

Εκαταλαβες? :)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”