ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

πρέπει να έσυρε το max 100 "χαρτουτσιες" τούτο το μίτσι ρε μα τώρα που το σκεφτούμε γιατί εν "τσιμαστε" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
EPANIEL POWER
dimitris savva

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από dimitris savva »

ρε Μιχαλη οχι να σου γελασει και να σου το πουλησει γιατι εν να πιασει το 692 πριν που μενα και εν να μας περιπεζει. ελα να σου πουλησω ενα εγω που εν κλοτσα :lol: :lol: :lol:
axerkwtis

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από axerkwtis »

APOLLON_1 έγραψε:
axerkwtis έγραψε:εχει πιο γνωστες του αντικειμενου να μας πουν..κατι μ ειπε παλια ο Δημητρης Σαββα για το δακρυ αλλα εν θυμουμαι τι ηταν..εχει το κ το δικο μ το συλεκτικο το δακρυ οποταν μαλλον καπως ετσι παει..
Ειλικρινα ρε Πετρο τωρα π λαλεις για το 692 καμνει το η ψυχη σ να παεις βουνο με καβαλλουρη?αν εβρεις ενα νεας τεχνολογιας να μεν κλωτσα οπως τον γαρο με αγγλε κοντακι διπλοσκανδαλο εν το προτιμας?εβρε τε μ ενα ετσι κανενα Fabarm i Renato Gamba i την αλλη μαρκα π ελεαμε στο σκοπευτηριο π εχει ο Σαββης...
εγώ με καβαλούρι ποτε ρε μιχάλη αφού "ξερισμε" είμαι παλιομοδίτης ότι κάνουν οι άλλοι εγώ κάνω το αντίθετο. τώρα που λαλείς έχω ένα όπλο που νομίζω ότι θα σου έκανε εσένα εμενα πάντως εν μου κάμνει ένα breda
Πετρο δωσε πληροφοριες αυλους μηκος καννης κ το κοντακι πως ειναι?
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

μαδε ρε μαδε εφκαλαμας και το ονομα :lol: :lol: :lol: ρε μιχαλη που ενα ερτεις στε πλευρες μου κανενα εκπαιδεφτικο πιασε κανενα τηλ να παμε παρεεα μεν παιζεις πελλο
EPANIEL POWER
dimitris savva

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από dimitris savva »

APOLLON_1 έγραψε:πρέπει να έσυρε το max 100 "χαρτουτσιες" τούτο το μίτσι ρε μα τώρα που το σκεφτούμε γιατί εν "τσιμαστε" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
που να τσιμηθω σκευτουμε πως να το πιασω. περκι του γελασουμε τουτου του μιτσι και πουλησουμε του κανενα να καταφερουμε να το πιασουμε :lol: :lol: :lol: Μιχαλακη αυριο παω στους σκυλους εγω , ξερεις που να με εβρεις.
axerkwtis

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από axerkwtis »

dimitris savva έγραψε:
axerkwtis έγραψε:εχει πιο γνωστες του αντικειμενου να μας πουν..κατι μ ειπε παλια ο Δημητρης Σαββα για το δακρυ αλλα εν θυμουμαι τι ηταν..εχει το κ το δικο μ το συλεκτικο το δακρυ οποταν μαλλον καπως ετσι παει..
Ειλικρινα ρε Πετρο τωρα π λαλεις για το 692 καμνει το η ψυχη σ να παεις βουνο με καβαλλουρη?αν εβρεις ενα νεας τεχνολογιας να μεν κλωτσα οπως τον γαρο με αγγλε κοντακι διπλοσκανδαλο εν το προτιμας?εβρε τε μ ενα ετσι κανενα Fabarm i Renato Gamba i την αλλη μαρκα π ελεαμε στο σκοπευτηριο π εχει ο Σαββης...
ρε να μιλησει κανενας αλλος , εσυ εχεις μια φαουσα πλαιοκαννα και παεις με τον καβαλουρι, ενω εμεις που ειμαστε ρομαντικοι ενα εχουμε και εν το αποχωριζουμαστε. Αρεσκει μου να πιαινω κυνηγι με την MERKEL γιατι ο λοος της εν μασσιερι συν τα γερμανικα φουσιεκια που βαλλω :lol: :lol:
ο συνδιασμος τουτος εν εχει λαθος
Αν ειχες εσυ τα πλαγιοκαννα κεινα π ειδες ηταν να τα περνεις οξα να τα γυαλλιζεις κ να πηαινεις με την ματσουκα μονο..???εχω σε ικανο παντως...εν πολλα καλη η MERKEL αν την ειχα εν να την επερνα κ γω αλλα εγω εν ΘΑΤΣΕΡ π εχω κ εν καμνει..κλωτσα η τουμπανη..
dimitris savva

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από dimitris savva »

η ΘΑΤΣΕΡ επεθανε...... εχει καιρο.....
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

26 ιντσες αυλους εν θυμουμε τσιακαρο αυριο και λαλω σου τσιοκ 4-2 αυριο γραφοσου τα αλλα
EPANIEL POWER
axerkwtis

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από axerkwtis »

dimitris savva έγραψε:
APOLLON_1 έγραψε:πρέπει να έσυρε το max 100 "χαρτουτσιες" τούτο το μίτσι ρε μα τώρα που το σκεφτούμε γιατί εν "τσιμαστε" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
που να τσιμηθω σκευτουμε πως να το πιασω. περκι του γελασουμε τουτου του μιτσι και πουλησουμε του κανενα να καταφερουμε να το πιασουμε :lol: :lol: :lol: Μιχαλακη αυριο παω στους σκυλους εγω , ξερεις που να με εβρεις.
εκαταλαβα...αμαν εμπηκε μες τους δρακους εν χανεται..εκλεισε το 692 αλλα στειλε τον Σαββη να το πιασει μεν παει εσυ εν συμφερει... ;) κοψε τιμη για την ΜΕΡΚΕΛ..!!!αυριο γλυκανισκει νακκο το καλο εν να τα πουμε το πρωι..εν να φερω καφε..ωρα?
dimitris savva

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από dimitris savva »

εν τουτο που σκεφτουμε αν παει ο Σαββης τελικα εν ο Φιλιππος που εν να την πληρωσει εκτος αν τον δει γληωρα τζαι βουρισει τζαι φυει του :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ακομα τζαι σημερα επειε και επιασε πραματα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”