ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Απάντηση
axerkwtis

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από axerkwtis »

Πετρο μου το Αγγλε εν το ισιο οπως κ στην φωτο το δικο σ εν θυμουμαι πως ειναι..η φωτο εν ενδικτηκη...ΕΡΩΤΑΣ
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

οπως τουτο?
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

κάποιος να μου λύση μια απορία γιατί σε ορισμένα όπλα όπως και το δικό μου βάζουν δάκρυα πάνω στο κοντάκι υπάρχει κάποιος λόγος συγκεκριμένος?
EPANIEL POWER
axerkwtis

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από axerkwtis »

APOLLON_1 έγραψε:οπως τουτο?
οπως τουτο ακριβως!!!το δακρυ εν σχεδιο π εφκαλαν στα παλια οπλα αποτι προσεξα..
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

παλιά κάποιος μου είπε ότι δάκρυ έβαλαν μονο στα όπλα που τα θεωρούσαν πολύ καλά τώρα αλήθεια ψέματα δεν ξέρω
EPANIEL POWER
axerkwtis

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από axerkwtis »

εχει πιο γνωστες του αντικειμενου να μας πουν..κατι μ ειπε παλια ο Δημητρης Σαββα για το δακρυ αλλα εν θυμουμαι τι ηταν..εχει το κ το δικο μ το συλεκτικο το δακρυ οποταν μαλλον καπως ετσι παει..
Ειλικρινα ρε Πετρο τωρα π λαλεις για το 692 καμνει το η ψυχη σ να παεις βουνο με καβαλλουρη?αν εβρεις ενα νεας τεχνολογιας να μεν κλωτσα οπως τον γαρο με αγγλε κοντακι διπλοσκανδαλο εν το προτιμας?εβρε τε μ ενα ετσι κανενα Fabarm i Renato Gamba i την αλλη μαρκα π ελεαμε στο σκοπευτηριο π εχει ο Σαββης...
dimitris savva

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από dimitris savva »

το δακρυ εβαλαν το πανω στα κλασσικα οπλα συνηθως σε σκαλιστα χειροποιητα :geek:
axerkwtis

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από axerkwtis »

dimitris savva έγραψε:το δακρυ εβαλαν το πανω στα κλασσικα οπλα συνηθως σε σκαλιστα χειροποιητα :geek:
εβαλες μας γυαλλια..πως ελεαμε την μαρκα του ισιου π εχει ο Σαββης?
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

axerkwtis έγραψε:εχει πιο γνωστες του αντικειμενου να μας πουν..κατι μ ειπε παλια ο Δημητρης Σαββα για το δακρυ αλλα εν θυμουμαι τι ηταν..εχει το κ το δικο μ το συλεκτικο το δακρυ οποταν μαλλον καπως ετσι παει..
Ειλικρινα ρε Πετρο τωρα π λαλεις για το 692 καμνει το η ψυχη σ να παεις βουνο με καβαλλουρη?αν εβρεις ενα νεας τεχνολογιας να μεν κλωτσα οπως τον γαρο με αγγλε κοντακι διπλοσκανδαλο εν το προτιμας?εβρε τε μ ενα ετσι κανενα Fabarm i Renato Gamba i την αλλη μαρκα π ελεαμε στο σκοπευτηριο π εχει ο Σαββης...
εγώ με καβαλούρι ποτε ρε μιχάλη αφού "ξερισμε" είμαι παλιομοδίτης ότι κάνουν οι άλλοι εγώ κάνω το αντίθετο. τώρα που λαλείς έχω ένα όπλο που νομίζω ότι θα σου έκανε εσένα εμενα πάντως εν μου κάμνει ένα breda
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
EPANIEL POWER
dimitris savva

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από dimitris savva »

axerkwtis έγραψε:εχει πιο γνωστες του αντικειμενου να μας πουν..κατι μ ειπε παλια ο Δημητρης Σαββα για το δακρυ αλλα εν θυμουμαι τι ηταν..εχει το κ το δικο μ το συλεκτικο το δακρυ οποταν μαλλον καπως ετσι παει..
Ειλικρινα ρε Πετρο τωρα π λαλεις για το 692 καμνει το η ψυχη σ να παεις βουνο με καβαλλουρη?αν εβρεις ενα νεας τεχνολογιας να μεν κλωτσα οπως τον γαρο με αγγλε κοντακι διπλοσκανδαλο εν το προτιμας?εβρε τε μ ενα ετσι κανενα Fabarm i Renato Gamba i την αλλη μαρκα π ελεαμε στο σκοπευτηριο π εχει ο Σαββης...
ρε να μιλησει κανενας αλλος , εσυ εχεις μια φαουσα πλαιοκαννα και παεις με τον καβαλουρι, ενω εμεις που ειμαστε ρομαντικοι ενα εχουμε και εν το αποχωριζουμαστε. Αρεσκει μου να πιαινω κυνηγι με την MERKEL γιατι ο λοος της εν μασσιερι συν τα γερμανικα φουσιεκια που βαλλω :lol: :lol:
ο συνδιασμος τουτος εν εχει λαθος
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”