ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

BERETTA 471 Silver Hawk OPTIMA, πιστολε και μονοσκανδαλο.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Model Boxlock Round action
Αλλη σχολη η ΑΥΑ!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από KINIGOSS »

Φιλε το beretta ειναι πααρα πολυ καλο οπλο,το μονο που δεν μου αρεσει εμενα ειναι το χοντρο παρακοντακκο αν και βολεβει πολυ στη χριση μου τι δινει στην εμφανιση
το aya ειδικα το απλο το 4/53 ειναι το αγαπημενο μου στιλ για πλαγιοκαννο απλο ελαφρυ αλλα υπεροχο!

αυτο ειναι το winchester σιδεροκεφαλο οπλο με ριγα λες και επωμιζεις με καβαλλουρι ,ειναι ενα απο τα ισια που καμνουν και για πολλες ντουφεκιες
http://www.google.com.cy/imgres?q=WINCH ... 29,r:0,s:0
ο Αγγελος στη Λευκωσια πιθαονον να εχει διαφορα οπλα να παρεις μια ιδεα.
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από 'petros' »

ετο οπλο οταν ημουν 12-13 και πηγαινα βουρκατορας δεν εφευγε περτικος ερκετουν και εμπαινε μονος του στη βουρκα :lol: :lol:
zabala hermanos.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από Laurona »

Εγω εχω τρια. Με αυτα εμαθα να κυνηγω και με τιποτα δεν τα αποχωριζομουν, ουτε ηθελα να ακουσω για καβαλουρι.

πραγματικα για μενα υπεροχα οπλα.

Οταν ομως εβγαλα αδεια και ηθελα καινουργιο δικο μου αγορασμενο οπλο και ειδα ποσα ηταν σε αξια ενα καλο διπλοταπαγκο καινουργιο, ειπα θα παω με το ρευμα και επιασα καβαλουρι.

Βρισκω ομως πολυ δυσκολο την παραλληλη χρηση τους. Εκτος εαν θα αφοσιωθεις αποκλειστικα στο πλαγιοκαννο πλεον.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
axerkwtis

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από axerkwtis »

Laurona έγραψε:Εγω εχω τρια. Με αυτα εμαθα να κυνηγω και με τιποτα δεν τα αποχωριζομουν, ουτε ηθελα να ακουσω για καβαλουρι.

πραγματικα για μενα υπεροχα οπλα.

Οταν ομως εβγαλα αδεια και ηθελα καινουργιο δικο μου αγορασμενο οπλο και ειδα ποσα ηταν σε αξια ενα καλο διπλοταπαγκο καινουργιο, ειπα θα παω με το ρευμα και επιασα καβαλουρι.

Βρισκω ομως πολυ δυσκολο την παραλληλη χρηση τους. Εκτος εαν θα αφοσιωθεις αποκλειστικα στο πλαγιοκαννο πλεον.
χρυσανθε μου αμαν μαθεις σε πλαγιοκαννο μετα μπορεις να παεις σε καβαλλουρι ευκολα..που καβαλλουρι σε πλαγιοκαννο εν δυσκολο..την σεζον τησ τξικλας εφκαλα την με το πλαγιοκαννο πρωτες εξορμησεις πολλη καλιτζι κ ειδα πως ειχα λαθος επωμισεις..μετα που λιο επερασε ομως..εν τα αλλασω με τπτ κ ας μου εταραξαν τον ωμο μου παντα μες την σεζον εν να παιρνω τον Lyon&Lyon τον αλλο 5 6 χαρτουτσιες μονο κ κασια παλε..φετος εν τον εφκαλα γιατι ειχε πουλια κ ποτε εν εσυρα 5 6 χαρτουτσιες και να φυω στην τζικλα..εν αλλη η χαρη τους..παντα η παλια σχολη εν ναν αδυναμια
Άβαταρ μέλους
beretta682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: 31 Δεκ 2010, 10:29

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από beretta682 »

BAIKAL
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Φιλικά,
Χρήστος
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από KINIGOSS »

Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από FRANCHI »

Έχω και εγώ ένα saint-atienne ideal, το ίδιο που είναι στο περιοδικό. Μόνο που το βλέπεις εν αρκετό, είναι ένα πιπελό, και θέλω να ξαναδοκιμάσω να το παίξω, αλλά εν θα ξεχάσω να πάρω πάγο μαζί μου τούντι φορά :) . Να κανονίσουμε μια μέρα να πάμε όσοι έχουμε πλαγιόκαννα στο σκοπευτήριο να κάμουμε χάζι. Βρήκα και φώτος αλλά εμένα εν χωρίς τα χρυσά. Τα λόγια είναι περιττά..
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος FRANCHI την 14 Μαρ 2012, 11:24, έχει επεξεργασθεί 5 φορές συνολικά.
I believe half of what I see and nothing of what I hear
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από marinos.a »

εχω και εγω ενα χειροποίητο Βελγικό. Εψες εφκαλα το που τον οπλοβαστο και εσιουμαλιζα το.

περκη θυμηθώ να το βγάλω καμιά φώτο
Si vis pacem, para bellum
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”