ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

εχω και εγω ενα ισπανικο που με αυτο κυνιγο μεχρι σημερα αν και εχω αλλο 5 οπλα
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
beretta682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: 31 Δεκ 2010, 10:29

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από beretta682 »

FRANCHI έγραψε:Έχω και εγώ ένα saint-atienne ideal, το ίδιο που είναι στο περιοδικό. Μόνο που το βλέπεις εν αρκετό, είναι ένα πιπελό, και θέλω να ξαναδοκιμάσω να το παίξω, αλλά εν θα ξεχάσω να πάρω πάγο μαζί μου τούντι φορά :) . Να κανονίσουμε μια μέρα να πάμε όσοι έχουμε πλαγιόκαννα στο σκοπευτήριο να κάμουμε χάζι. Βρήκα και φώτος αλλά εμένα εν χωρίς τα χρυσά. Τα λόγια είναι περιττά..
Εν καλή η ιδέα σου αλλά να ξέρεις με τον Baikal εν μπορώ να σύρω διπλοτουφετσιά :lol: :lol: :lol:
κλωτσά όπως τον γάααααροοο
Φιλικά,
Χρήστος
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από FRANCHI »

beretta682 έγραψε:
FRANCHI έγραψε:Έχω και εγώ ένα saint-atienne ideal, το ίδιο που είναι στο περιοδικό. Μόνο που το βλέπεις εν αρκετό, είναι ένα πιπελό, και θέλω να ξαναδοκιμάσω να το παίξω, αλλά εν θα ξεχάσω να πάρω πάγο μαζί μου τούντι φορά :) . Να κανονίσουμε μια μέρα να πάμε όσοι έχουμε πλαγιόκαννα στο σκοπευτήριο να κάμουμε χάζι. Βρήκα και φώτος αλλά εμένα εν χωρίς τα χρυσά. Τα λόγια είναι περιττά..
Εν καλή η ιδέα σου αλλά να ξέρεις με τον Baikal εν μπορώ να σύρω διπλοτουφετσιά :lol: :lol: :lol:
κλωτσά όπως τον γάααααροοο

το ίδιο και το saint-atienne φωάσε να τραβήσεις την σκανδάλη. Φιλε αν ήβρες κανένα φουσιέκι με λίγα γραμμάρια που να μεν κλωτσά πέμου το
I believe half of what I see and nothing of what I hear
Άβαταρ μέλους
beretta682
Full Member
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: 31 Δεκ 2010, 10:29

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από beretta682 »

FRANCHI έγραψε:
beretta682 έγραψε:
FRANCHI έγραψε:Έχω και εγώ ένα saint-atienne ideal, το ίδιο που είναι στο περιοδικό. Μόνο που το βλέπεις εν αρκετό, είναι ένα πιπελό, και θέλω να ξαναδοκιμάσω να το παίξω, αλλά εν θα ξεχάσω να πάρω πάγο μαζί μου τούντι φορά :) . Να κανονίσουμε μια μέρα να πάμε όσοι έχουμε πλαγιόκαννα στο σκοπευτήριο να κάμουμε χάζι. Βρήκα και φώτος αλλά εμένα εν χωρίς τα χρυσά. Τα λόγια είναι περιττά..
Εν καλή η ιδέα σου αλλά να ξέρεις με τον Baikal εν μπορώ να σύρω διπλοτουφετσιά :lol: :lol: :lol:
κλωτσά όπως τον γάααααροοο

το ίδιο και το saint-atienne φωάσε να τραβήσεις την σκανδάλη. Φιλε αν ήβρες κανένα φουσιέκι με λίγα γραμμάρια που να μεν κλωτσά πέμου το
μα να παίζω 28 γρ σκοπευτήριο (με το beretta 682 τζε να μεν ταράσσει το όπλο) τζαι το Baikal να σούζει τους τόπους.. τον αρφό μου εκατακόστωσεν τον
Φιλικά,
Χρήστος
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Ενα πλαγιοκαννο 36αρι πραγματικο στολιδι!

http://www.ethnos.gr/entheta.asp?catid= ... d=63745782
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από mouzouris »

Breda Pegaso έγραψε:Ενα πλαγιοκαννο 36αρι πραγματικο στολιδι!

http://www.ethnos.gr/entheta.asp?catid= ... d=63745782
Πραγματικά υπέροχο όπλο το Grula 215!!! Χθες ένας πελάτης μου το έφερε για να το δω (το έχει για πούλημα). Δωδεκάρι όμως, με 68 πόντους κάνες, τσιοκ cyl-3, υπέροχο ζύγισμα, τέλειες εφαρμογές και άψογο σκάλισμα.
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από mouzouris »

Breda Pegaso έγραψε:Ενα πλαγιοκαννο 36αρι πραγματικο στολιδι!

http://www.ethnos.gr/entheta.asp?catid= ... d=63745782
Ατε πε του Κυπραίου να πάει κυνήγι μπεκάτσας με .410 (φλοπέρ). Θα σε βκάλει πας την μούτην του σιηπέτου.
Δαμέ θορούμε με εικοσάρι διαμέτρημα τζιαι τσουνιάζουν, όϊ με τριανταεξάρι. Του κυπραίου δώστου όπλο μακνουμ τζιαι πέτου ότι παίζει στα εκατό μέτρα τζιαι θα το γοράσει μονομιάς. Θα βελτιωθούμε όμως, που θα πάει;
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Μπορεις να καμνεις ολα τα κυνηγια με μικρο διαμετρημα. Αλλα οταν ο κοσμος ξερει οτι υπαρχει κατι πιο δυνατο δεν μπορουν και το θελουν τζεινο. Δαμε με τοσα που μας σερβιρουν εφτασαμε στο σημειο να μην εμπιστευομαστε τα 30-32γρ για το ενδημικο! :)
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΕΧΩ ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ :o ΤΟ ΕΧΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ(ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ)......Ο ΦΙΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΜΩΣ( Breda Pegaso)ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕ Τ'ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΝΑ ΞΕΜΟΥΔΙΑΣΕΙ ΛΙΓΟ.....Ο ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΟ ΟΠΛΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΑΡΙΘΜΟΥ ΤΟΥ

ΕΙΝΑΙ SAINT-ATIENNE( DARNE)

ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ...ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΠΛΟΥΡΓΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ
ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΔΩΣΕΙ :P
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Έξυπνος ο πεθερός σου φίλε Σόλων! Με τέτοιο δώρο δεν νομίζω να του χαλάς χατίρι!
Πραγματικά υπέροχο. Να το χαίρεσαι!!!
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”