ANTONIO ZOLI

Απάντηση
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

ANTONIO ZOLI

Δημοσίευση από Stelios K. »

παιδια γνωριζει καποιος να μου πει πληροφοριες για το Antonio Zoli Kronos τι λεει σαν οπλο?
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: ANTONIO ZOLI

Δημοσίευση από NIKOLAS »

εν καλον οπλουδι ρε φιλε εχει κλιδια τυπου boss ....ακριβουην οπλο..απλα εμεις εμειναμεν κολλημενοι πανω στις 3-4 μαρκες μας.perazzi beretta browning miroku ,να σου πω την αληθεια εγω προτιμω τις 3-4 μαρκες που ειμαστεν κολλημενοι .για πολλους και διαφορους λογους. :D
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: ANTONIO ZOLI

Δημοσίευση από Stelios K. »

FILE..ΣΟΡΡΥ.. φιλε λογαριζω να πουλησω δυο απο τα οπλα μου και να παρω ενα τετιο η ενα DT10. ξερω οτι μπορει να το μετανιωσω που θα τα πουλεισω αλλα το σκεφτομαι ακομα..... :roll: :roll:
Άβαταρ μέλους
Fabarm
Full Member
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 08 Μαρ 2010, 20:50

Re: ANTONIO ZOLI

Δημοσίευση από Fabarm »

ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΟ ΝΙΚΟΛΑ. ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΗΣ ΟΠΛΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΕΠΙΘΥΜΙΑΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΟΜΟΡΦΩΝ, ΞΑΚΟΥΣΤΩΝ, ΑΚΡΙΒΩΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣΧΟΛΙΑΣΤΩΝ ΟΠΛΩΝ. ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΞΥΠΝΑ ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΩΝ ΟΠΩΣ ΕΝΑ WINCHESTER SELECT SPORTING TOP COTE Η ΕΝΑ BERETTA 686 ONYX. EAN KAΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΥΧΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΤΕΤΟΙΟΥ ΟΠΛΟΥ ΤΟΤΕ ΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ. ΟΜΩΣ ΤΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΟΠΛΟ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΡΟΜΕΡΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΑΨΟΓΑ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ. ΟΠΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΚΛΑΣΕΩΝ. ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ. ΜΑΣ ΕΗΥΠΗΡΕΤΑ ΑΨΟΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Η ΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΝΑ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ;)
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: ANTONIO ZOLI

Δημοσίευση από NIKOLAS »

Fabarm έγραψε:ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΟ ΝΙΚΟΛΑ. ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΗΣ ΟΠΛΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΕΠΙΘΥΜΙΑΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΟΜΟΡΦΩΝ, ΞΑΚΟΥΣΤΩΝ, ΑΚΡΙΒΩΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣΧΟΛΙΑΣΤΩΝ ΟΠΛΩΝ. ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΞΥΠΝΑ ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΩΝ ΟΠΩΣ ΕΝΑ WINCHESTER SELECT SPORTING TOP COTE Η ΕΝΑ BERETTA 686 ONYX. EAN KAΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΥΧΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΤΕΤΟΙΟΥ ΟΠΛΟΥ ΤΟΤΕ ΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ. ΟΜΩΣ ΤΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΟΠΛΟ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΡΟΜΕΡΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΑΨΟΓΑ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ. ΟΠΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΚΛΑΣΕΩΝ. ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ. ΜΑΣ ΕΗΥΠΗΡΕΤΑ ΑΨΟΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Η ΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΝΑ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ;)
τα οπλα ειναι μια ιδεα ...βλεπεις φοτωγραφιες αρθρα σχολια ,βλεπεις και στην πραξη φυσικα ενα καλο ακριβο ομορφο οπλο το θελεις στερεισε τα παντα για να μαζεψεις λεφτα να το παρεις,αλλα πηγενοντας κυνηγι διαπιστωννεις οτι ο διπλανος κυνηγος που θεριζει κρατα μιαν ματσουκα baikal η zaballa και εκυ προσγιωνεσε αποτομα στην πραγματικοτητα.Που για εμενα ειναι ενα καλο επωνημο οπλακι αλλα κανονικης τιμης και οχι οπλο για λορδους και πριγκηπες (φυσικα αν μπορεις πραγματικα να εχεις και το πανακριβο σου γιατι οχι? μια ζωη την εχουμε αλλα οχι να στερουμαστε απο αλλους τομεις για το οπλο?)και ενα εφεδρικο φτηνο και τελιως ταπεινο για δεφτερο και ειμαστεν πομπα.Στο τελος το να νεκατωννεις πολλα οπλα στο κυνηγι-σκοπεφτηριο νμζ ειναι λαθος.
Άβαταρ μέλους
BECCACCIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 07 Μαρ 2010, 15:03

Re: ANTONIO ZOLI

Δημοσίευση από BECCACCIA »

με καθε επιφιλαξη το ΑΝΤΟΝΙΟ ΖΟΛΙ ΚΡΟΝΟΣ ειναι το ιδιο οπλο με το ΠΡΕΤΑ ΠΙΚΑΣΟ ΣΠΟΡΤΙΝΚ , το διαβασα σε φορουμ του εξωτερικου το οπιο επιβαιβεωναν και καπιοι αλλοι, παλια η ΠΡΕΤΑ τα καβαλουρικα της τα εκανε η ΜΠΕΡΕΤΤΑ ενω τωρα τα κανη ο ΑΝΤΟΝΙΟ ΖΟΛΙ .
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: ANTONIO ZOLI

Δημοσίευση από Stelios K. »

NIKOLAS έγραψε:
Fabarm έγραψε:ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΟ ΝΙΚΟΛΑ. ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΗΣ ΟΠΛΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΕΠΙΘΥΜΙΑΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΟΜΟΡΦΩΝ, ΞΑΚΟΥΣΤΩΝ, ΑΚΡΙΒΩΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣΧΟΛΙΑΣΤΩΝ ΟΠΛΩΝ. ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΞΥΠΝΑ ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΩΝ ΟΠΩΣ ΕΝΑ WINCHESTER SELECT SPORTING TOP COTE Η ΕΝΑ BERETTA 686 ONYX. EAN KAΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΥΧΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΤΕΤΟΙΟΥ ΟΠΛΟΥ ΤΟΤΕ ΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ. ΟΜΩΣ ΤΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΟΠΛΟ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΡΟΜΕΡΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΑΨΟΓΑ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ. ΟΠΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΚΛΑΣΕΩΝ. ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ. ΜΑΣ ΕΗΥΠΗΡΕΤΑ ΑΨΟΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Η ΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΝΑ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ;)
τα οπλα ειναι μια ιδεα ...βλεπεις φοτωγραφιες αρθρα σχολια ,βλεπεις και στην πραξη φυσικα ενα καλο ακριβο ομορφο οπλο το θελεις στερεισε τα παντα για να μαζεψεις λεφτα να το παρεις,αλλα πηγενοντας κυνηγι διαπιστωννεις οτι ο διπλανος κυνηγος που θεριζει κρατα μιαν ματσουκα baikal η zaballa και εκυ προσγιωνεσε αποτομα στην πραγματικοτητα.Που για εμενα ειναι ενα καλο επωνημο οπλακι αλλα κανονικης τιμης και οχι οπλο για λορδους και πριγκηπες (φυσικα αν μπορεις πραγματικα να εχεις και το πανακριβο σου γιατι οχι? μια ζωη την εχουμε αλλα οχι να στερουμαστε απο αλλους τομεις για το οπλο?)και ενα εφεδρικο φτηνο και τελιως ταπεινο για δεφτερο και ειμαστεν πομπα.Στο τελος το να νεκατωννεις πολλα οπλα στο κυνηγι-σκοπεφτηριο νμζ ειναι λαθος.
Σας ευχαριστω. με τα σχολια σας με κανατε να παρω μια αποφαση και νομιζω τιν σωστη. να κρατισω τα οπλα μου.
NIKOLAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 14:47

Re: ANTONIO ZOLI

Δημοσίευση από NIKOLAS »

Stelios K. έγραψε:
NIKOLAS έγραψε:
Fabarm έγραψε:ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΟ ΝΙΚΟΛΑ. ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΗΣ ΟΠΛΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΕΠΙΘΥΜΙΑΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΟΜΟΡΦΩΝ, ΞΑΚΟΥΣΤΩΝ, ΑΚΡΙΒΩΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣΧΟΛΙΑΣΤΩΝ ΟΠΛΩΝ. ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΞΥΠΝΑ ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΟΠΛΩΝ ΟΠΩΣ ΕΝΑ WINCHESTER SELECT SPORTING TOP COTE Η ΕΝΑ BERETTA 686 ONYX. EAN KAΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΥΧΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΤΕΤΟΙΟΥ ΟΠΛΟΥ ΤΟΤΕ ΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ. ΟΜΩΣ ΤΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΟΠΛΟ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΡΟΜΕΡΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΑΨΟΓΑ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ. ΟΠΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΚΛΑΣΕΩΝ. ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΑ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ. ΜΑΣ ΕΗΥΠΗΡΕΤΑ ΑΨΟΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Η ΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΝΑ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ;)
τα οπλα ειναι μια ιδεα ...βλεπεις φοτωγραφιες αρθρα σχολια ,βλεπεις και στην πραξη φυσικα ενα καλο ακριβο ομορφο οπλο το θελεις στερεισε τα παντα για να μαζεψεις λεφτα να το παρεις,αλλα πηγενοντας κυνηγι διαπιστωννεις οτι ο διπλανος κυνηγος που θεριζει κρατα μιαν ματσουκα baikal η zaballa και εκυ προσγιωνεσε αποτομα στην πραγματικοτητα.Που για εμενα ειναι ενα καλο επωνημο οπλακι αλλα κανονικης τιμης και οχι οπλο για λορδους και πριγκηπες (φυσικα αν μπορεις πραγματικα να εχεις και το πανακριβο σου γιατι οχι? μια ζωη την εχουμε αλλα οχι να στερουμαστε απο αλλους τομεις για το οπλο?)και ενα εφεδρικο φτηνο και τελιως ταπεινο για δεφτερο και ειμαστεν πομπα.Στο τελος το να νεκατωννεις πολλα οπλα στο κυνηγι-σκοπεφτηριο νμζ ειναι λαθος.
Σας ευχαριστω. με τα σχολια σας με κανατε να παρω μια αποφαση και νομιζω τιν σωστη. να κρατισω τα οπλα μου.

η καλυτερη λυση ρε φιλε!!!!!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”