BAIKAL CLUB

Απάντηση
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από KINIGOSS »

fillandos έγραψε:Θελω βοιθεια παιδια η καλιτερα γνωμες και εγω θα κανω τις δοκιμες μου ! :D Απλα για να ξερετε στιν τσιχλα ενα φυσιγγιο πεζω ολι μερα S4 rc33gr τελιο δοκιμαστε το :D Οταν ερθει η ωρα! γνωμες παρακαλο φυσιγγια για την φασσα μετα τις 9 :D :D
Μπορει να σου αρεσει η rc jk6 33 gr
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Ρε παιδιά αν ξέρει κανένας, το ξυλάκι μπροστά όταν κλείσει το όπλο κουνιέται λίγο, μήπως είναι καμμιά βίδα και θέλει σφίξιμο? Μοντέλο IZH-27EM-1C. Ευχαριστώ.
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από KINIGOSS »

spyrosspyrou851 έγραψε:Ρε παιδιά αν ξέρει κανένας, το ξυλάκι μπροστά όταν κλείσει το όπλο κουνιέται λίγο, μήπως είναι καμμιά βίδα και θέλει σφίξιμο? Μοντέλο IZH-27EM-1C. Ευχαριστώ.
ρε φιλε αν σουζετε μονο το ξυλο δηλ ο γαντζος που πιαννει πας τες καννες εν σφιχτος αλλα λασκαρει το ξυλο τοτε εν οι βιδες..σφιξε τες και ελεγχε το καθε καμποσο κερο να μεν λασκαρει..αν σουζετε ενα σωμα ξυλο μεταλλο δηλ ολο το παρακοντακκο τοτε θελει οπλουργο..εν απλο πραμα εν ειναι κατι σοβαρο αλλα αν το αφιννεις θα σου διμηουργισει αλλες βλαβες στο μελλον..φθορα στα κλειδια και ξεριθμισμα των ετζεκτορς..για οπλουργο 5-6 λεπτα δουλια ειναι..φυσικα ολα αυτα προφορικα και ισος να μην καταλαβα τι ακριβος ενοεις..
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

KINIGOSS έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Ρε παιδιά αν ξέρει κανένας, το ξυλάκι μπροστά όταν κλείσει το όπλο κουνιέται λίγο, μήπως είναι καμμιά βίδα και θέλει σφίξιμο? Μοντέλο IZH-27EM-1C. Ευχαριστώ.
ρε φιλε αν σουζετε μονο το ξυλο δηλ ο γαντζος που πιαννει πας τες καννες εν σφιχτος αλλα λασκαρει το ξυλο τοτε εν οι βιδες..σφιξε τες και ελεγχε το καθε καμποσο κερο να μεν λασκαρει..αν σουζετε ενα σωμα ξυλο μεταλλο δηλ ολο το παρακοντακκο τοτε θελει οπλουργο..εν απλο πραμα εν ειναι κατι σοβαρο αλλα αν το αφιννεις θα σου διμηουργισει αλλες βλαβες στο μελλον..φθορα στα κλειδια και ξεριθμισμα των ετζεκτορς..για οπλουργο 5-6 λεπτα δουλια ειναι..φυσικα ολα αυτα προφορικα και ισος να μην καταλαβα τι ακριβος ενοεις..
Ήταν η κάτω βίδα από τις δύο εσωτερικές της πάπιας, ήθελε λίγο σφίξιμο, είναι μια χαρά τωρά, μίλησα και με τον Ηρακλείδη και μου είπε πιθανόν θα είναι οι εσωτερικές βίδες, πράγμα που ήταν, ευχαριστώ για την βοήθεια. :)
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Επειδή εβαρεθηκα να μου λεν ολοι ότι το οπλπ μου είναι ασχημο...ειπα να του καμω 1-2 μικρομετατροπες!!! :D

Εικόνα

Εικόνα
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
fillandos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 15 Σεπ 2012, 02:21

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από fillandos »

BAIKAL TEAM έγραψε:Επειδή εβαρεθηκα να μου λεν ολοι ότι το οπλπ μου είναι ασχημο...ειπα να του καμω 1-2 μικρομετατροπες!!! :D

Εικόνα

Εικόνα
μπραβο σου τελειος :D
fillandos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 15 Σεπ 2012, 02:21

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από fillandos »

από περιεργεια αν ξερει κανενας τα rottweill waidmannshell 36gr ποσα bar βγαζι? :)
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από Pathfinder »

Νομιζω 800 τα HV.μπορει να μην θυμουμαι και σωστα μετα την κουτουλια ομως
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Pathfinder έγραψε:Νομιζω 800 τα HV.μπορει να μην θυμουμαι και σωστα μετα την κουτουλια ομως

...αποκλείεται να βγαζει τοσα!!!την εχω δοκιμασει και την HV και την ταππα και τα βρηκα μαλακα φυσίγγια φιλε...800 bar νομιζω θα το αισθανόμουνα στον ωμο
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: BAIKAL CLUB

Δημοσίευση από Dimitris »

fillandos έγραψε:από περιεργεια αν ξερει κανενας τα rottweill waidmannshell 36gr ποσα bar βγαζι? :)
ΤΥΠΟΣ ΦΥΣΙΓΓΙΟΥ: ROTTWEIL WAIDMANNSHEIL 36 gr No 6
ΥΨΟΣ ΜΕΤΑΛΛΟΥ: 21 mm
ΚΛΕΙΣΙΜΟ: ΑΣΤΕΡΟΕΙΔΕΣ 6 ΠΤΥΧΩΝ
ΠΙΕΣΕΙΣ: 638 ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 24o C YΓΡΑΣΙΑ 59%
TAXYTHTΕΣ: 407 m/sec V1
ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑΣ Με άριστα το 100: 80%
ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ: 74% 25m/DEMI

ΠΗΓΕΣ: ΕΔΩ και ΕΔΩ
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”