ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Απάντηση
VASILIS S
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 18 Μάιος 2015, 18:50

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από VASILIS S »

κλινω για το racing sporting πολι ομορφο
VASILIS S
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 18 Μάιος 2015, 18:50

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από VASILIS S »

απο αξιοπιστια τα fair τι λενε?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα με το δικό μου στη πρώτη σεζόν που το κυνήγησα, αλλά το πρόσεχα όπως στα μάθκια μου, μόλις ερχόμουν σπίτι το καθάριζα, το ελάθκιαζα και ξέρω γω. Νομίζω εν καλύτερα να σου απαντήσει ο Σόλωνας που έχει παραπάνω τζαιρό που έχει Fair.
VASILIS S
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 18 Μάιος 2015, 18:50

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από VASILIS S »

εγινε φιλε σε ευχαριστω.
καποιος αλλος γνωμες και συμβουλες για οπλο sporting?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

VASILIS S έγραψε:εγινε φιλε σε ευχαριστω.
καποιος αλλος γνωμες και συμβουλες για οπλο sporting?
ΦΙΛΕ ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΤΑΠΡΩΤΟΝ ΚΑΛΟ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΚΥΝΗΓΟΠΑΡΕΑ ΜΑΣ :P

ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΙΣ ΓΙΑ ΟΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ!

ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ 2 ΜΑΡΚΕΣ ΟΠΛΩΝ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΙΑΘΕΤΩ....ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟ!

ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ BERETTA ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ FAIR TA ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΕΧΩ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΩ ΑΝΕΛΛΙΠΩΣ!

ΤI ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ BERETTA ΤΩΡΑ...ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ...ΤΟ ΚΥΝΗΓΩ ΑΠΟ ΤΑ 15 ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 48...ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ....ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΚΩΤΩΝΕΙ,ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΓΙΑΤΙ :roll: :roll: :roll:

ΤΟ FAIR ΕΧΕΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΥΝΗΓΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ...ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ! ΠΡΙΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ ΟΜΩΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΚΤΕΤΑΜΕΝΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΝ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ..ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΠΛΟΥΡΓΟΥΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.....ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΩΣΤΕ!

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΡΚΕΣ ΟΠΛΩΝ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙ'ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ .....ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΟΥ....ΕΙΝΑΙ ΤΑ ''ΜΕΤΡΑ'' ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ,ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΥΣΑ .....ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

VASILIS S έγραψε:εγινε φιλε σε ευχαριστω.
καποιος αλλος γνωμες και συμβουλες για οπλο sporting?
Φίλε Βασίλη όταν λες Sporting μέχρι τι βάρος σκέφτεσαι; Με το να πιάσεις ένα αρκετά βαρετό όπλο και για το κυνήγι, και για σκοπευτήριο πολύ πιθανόν να έχεις πρόβλημα με το βάρος για το κυνήγι. Μπορείς φυσικά να πιάσεις ένα πιο ελαφρύ μοντέλο και να αλλάξεις την πάπια και αντί να έχεις 3.7 να έχεις 3.450
Άβαταρ μέλους
andreas constantinou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: 28 Νοέμ 2014, 01:38

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από andreas constantinou »

Να αγορασης ενα Perazzi κυνηγετικο αλλα να μη αγοράσης ουτε 2ον , ουτε 3ον , ουτε 4ον οπλο.Εναν οπλο να εχεις για ολη σου τη ζωή.Τα λεφτα που δόσαν οι περισσοτεροι στο να αλλαζουν οπλα αγοράζαν ενα Perazzi και τους επερισεύαν και λεφτα.Εχεις και την ευκερια να το παραγγείλης απο το εργοστασιο κομμενο ραμμενο στα μετρα σου
VASILIS S
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 18 Μάιος 2015, 18:50

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από VASILIS S »

σας ευχαριστω για τις συμβουλες αρχισε και ξεκαθαριζει το τοπιο αλλα την τελικη αποφαση θα την παρω σε ενα μηνα οταν θα κατεβω κυπρο να κανω και καποιες δοκιμες στο σκοπευτηριο αφου εχω την τυχη να μενω πολυ κοντα.
VASILIS S
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 18 Μάιος 2015, 18:50

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από VASILIS S »

VASILIS S έγραψε:σας ευχαριστω για τις συμβουλες αρχισε και ξεκαθαριζει το τοπιο αλλα την τελικη αποφαση θα την παρω σε ενα μηνα οταν θα κατεβω κυπρο να κανω και καποιες δοκιμες στο σκοπευτηριο αφου εχω την τυχη να μενω πολυ κοντα.
VASILIS S
Full Member
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 18 Μάιος 2015, 18:50

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΟΠΛΟΥ

Δημοσίευση από VASILIS S »

και η ιδεα σου φιλε αντρεα δεν ειναι και ασχημη παιρνεις ενα perazzi και τελειωσε ποσο κοστιζει δεν ξερω
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”