Το σωστο κοντακι

Απάντηση
Konstantinos P
Full Member
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: 05 Σεπ 2013, 15:31

Re: Το σωστο κοντακι

Δημοσίευση από Konstantinos P »

Laurona έγραψε:Γιωργος Μουζουρης.
εγγύηση.
Απεναντι απο τον Αγ.
Αντωνη μεσα στα 50 μετρα
Παραπάνω που εγγύηση...
12345678
Full Member
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 16:02
Τοποθεσία: ελλαδα

Re: Το σωστο κοντακι

Δημοσίευση από 12345678 »

καλησπερα συναδελφοι. επειδη το οικονομικο καλως η κακως ,ερχετε 1ον :( τη προτεινετε;να φερω το υπαρχον κοντακι σε οπλουργο στα μετρα μου;η να παω σε αγορα καραμπινας με σετ κλισεων;
ειμαι αριστεροχειρας και κυνηγαω σχεδων αποκλειστικα θυραματα φερμας.
Δυστηχως φετος οι αστοχιες ηταν υτο κατι αλλο :? ηταν κριμα και για τα σκυλια.
ευχαριστω εκ των προτερων :P
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: Το σωστο κοντακι

Δημοσίευση από KINIGOSS »

12345678 έγραψε:καλησπερα συναδελφοι. επειδη το οικονομικο καλως η κακως ,ερχετε 1ον :( τη προτεινετε;να φερω το υπαρχον κοντακι σε οπλουργο στα μετρα μου;η να παω σε αγορα καραμπινας με σετ κλισεων;
ειμαι αριστεροχειρας και κυνηγαω σχεδων αποκλειστικα θυραματα φερμας.
Δυστηχως φετος οι αστοχιες ηταν υτο κατι αλλο :? ηταν κριμα και για τα σκυλια.
ευχαριστω εκ των προτερων :P
φιλε μου η λυση ειναι μεθοδος τσερτσιλ με το χαρτονι 1χ1 βλεπεις που ριχνει το οπλο και πας σε ενα αξιοπιστο οπλουργο σε βλεπει και βλεπει και τα ντουφεκισμενα χαρτονια και τοτε με το ζεστο λαδι (εκτος και αν δεν χρειαζετε μεγαλη κλιση) φερνει το κοντακι εκυ που πρεπει.μετα ξαναπας στο χαρτονι και αν οι ντουφεκιες πλεον ειναι κεντρο τοτε σταματας τη μετατροπη αλλα εχεισ σημηομενα τα μετρα .αν τιχον και ερτει λιγο πισω το ξυλο το ξαναβαζεις στη μηχανη λαδιου αλλη μιοα φορα και τελος.Μετα το οπλο θα σκοτωννει ουτε ιδιοτροπο σε φυσιγκια θα ειναι :D ουτε τιποτα.Και για να μην τρεξουν πολλοι να πουν ειναι πεικυνδινο το καναμε σε πολυ ακριβα οπλα και ειναι μια χαρα.η ρισκαρεις η μενεις με τις αποτυχιες το κλωτσημα και τα νευρα.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ”